keri5
02.06.11,18:35
Dobrý večer.Mám vlastný byt,v kt.mám podnájomníka.Skončila mu platnosť občianského preukazu a zároveň aj trvalý pobyt.Poprosil ma či by si nemohol dať trvalý pobyt na moju adresu kde mám ten byt.Mne sa to však nepáči a nesúhlasím s tým.Myslím,že som sa rozhodla správne.Chcela by som však vedieť váš názor.Ďakujem...
srska
02.06.11,16:40
Dobrý večer.Mám vlastný byt,v kt.mám podnájomníka.Skončila mu platnosť občianského preukazu a zároveň aj trvalý pobyt.Poprosil ma či by si nemohol dať trvalý pobyt na moju adresu kde mám ten byt.Mne sa to však nepáči a nesúhlasím s tým.Myslím,že som sa rozhodla správne.Chcela by som však vedieť váš názor.Ďakujem...
správne rozhodnutie. nech si dá tp na obec.
Tweety
02.06.11,16:41
Dobrý večer.Mám vlastný byt,v kt.mám podnájomníka.Skončila mu platnosť občianského preukazu a zároveň aj trvalý pobyt.Poprosil ma či by si nemohol dať trvalý pobyt na moju adresu kde mám ten byt.Mne sa to však nepáči a nesúhlasím s tým.Myslím,že som sa rozhodla správne.Chcela by som však vedieť váš názor.Ďakujem...
ÁNo, rozhodla si sa správne. LEN tak mimochodom: bez platného OP nemôže urobiť žiaden úkon, a teda ani prihlásiť sa k TP.
srska
02.06.11,16:42
ÁNo, rozhodla si sa správne. LEN tak mimochodom: bez platného OP nemôže urobiť žiaden úkon, a teda ani prihlásiť sa k TP. môže si dať: trvalý pobyt - Snina
b.breza
02.06.11,20:05
Dať súhlas na trvalý pobyt? V žiadnom prípade!!! Môžu byť z tohto ďalekosiahle následky. A možno ho z toho bytu už ani nikdy nedostaneš.
arizona
03.06.11,04:16
Dať súhlas na trvalý pobyt? V žiadnom prípade!!! Môžu byť z tohto ďalekosiahle následky. A možno ho z toho bytu už ani nikdy nedostaneš.

Mozes byt konkretny? Ake nasledky?:confused:

Trvaly pobyt ma len evidencny charakter,nema nic s narokom na nehnutelnost.