Tintina
10.01.06,17:48
Mám pracovníka, ktorému som dohodla v pracovnej zmluve mesačnú mzdu vo výške 6.900,-. Je zaradený do 1. platovej triedy. Má 40 hodinový pracovný týždeň.
Aká bude jeho mzda v januári 2006?
Mám mu dať 6.900?
Alebo mu mám vypočítať minimálny mzdový nárok podľa ZP (§120)?
39,70 X 176 hodín = 6.988,-
Teda dám mu doplatok do MM vo výške 88,-?
Viete mi prosim poradiť?
Tweety
10.01.06,16:59
Mám pracovníka, ktorému som dohodla v pracovnej zmluve mesačnú mzdu vo výške 6.900,-. Je zaradený do 1. platovej triedy. Má 40 hodinový pracovný týždeň.
Aká bude jeho mzda v januári 2006?
Mám mu dať 6.900?
Alebo mu mám vypočítať minimálny mzdový nárok podľa ZP (§120)?
39,70 X 176 hodín = 6.988,-
Teda dám mu doplatok do MM vo výške 88,-?
Viete mi prosim poradiť?
Ak mu podľa počtu pracovných dní( hodín) vychádza viac ako je min.mzd. nárok tak áno, doplatíš mu ten rozdiel. ;)
Tintina
10.01.06,17:10
Ak mu podľa počtu pracovných dní( hodín) vychádza viac ako je min.mzd. nárok tak áno, doplatíš mu ten rozdiel. ;)

Minimálny mzdový nárok je ale predsa tých 6.988,- (176 X 39,70,-).

Odrobila celý mesiac. A prečo potom všetci zamestnávatelia dávajú iba 6.900? To nikoho netrápi že to majú dopočítať do minimálneho mzdového nároku? Alebo to nikto nekontroluje?
Tweety
10.01.06,17:15
Minimálny mzdový nárok je ale predsa tých 6.988,- (176 X 39,70,-).

Odrobila celý mesiac. A prečo potom všetci zamestnávatelia dávajú iba 6.900? To nikoho netrápi že to majú dopočítať do minimálneho mzdového nároku? Alebo to nikto nekontroluje?
Aj napriek tomu, že má v PZ 6900,- ale podľa počtu odpracovaných dní mu vychádza viac, tak dostane aj viac, tak ako píšeš pri tomto počte hodín, ak by bolo tých hodín viac, bolo by to ešte viac. A k tomu, prečo to nedodržujú a nedoplácajú k min. mzde?. Jednoducho porušujú zákon, neviem prečo ignorujú ustanovenia zákona. ;)
ajobs
10.01.06,17:19
Mám pracovníka, ktorému som dohodla v pracovnej zmluve mesačnú mzdu vo výške 6.900,-. Je zaradený do 1. platovej triedy. Má 40 hodinový pracovný týždeň.
Aká bude jeho mzda v januári 2006?
Mám mu dať 6.900?
Alebo mu mám vypočítať minimálny mzdový nárok podľa ZP (§120)?
39,70 X 176 hodín = 6.988,-
Teda dám mu doplatok do MM vo výške 88,-?
Viete mi prosim poradiť?

Odkiaľ si zobrala 176 hodín ? Mne vychádza 21,74 dňa x 8 hodín = 173,92 hodín mesačne. Takže mzda 6905 Sk.
andrej_rv
10.01.06,17:21
A k tomu, prečo to nedodržujú a nedoplácajú k min. mzde?. Jednoducho porušujú zákon, neviem prečo ignorujú ustanovenia zákona. ;)A nesúvisí to so znením pracovnej zmluvy a dohodnutým spôsobom odmeňovania ? 6900,- Sk platí pre pracovníkov odmeňovaných mesačnou mzdou a 39,70 pre pracovníkov s hodinovým odmeňovaním. Aspoň mne to zo znenia zákona o min. mzde tak vychádza:
§ 2
(1) Výška minimálnej mzdy je
a) za každú hodinu odpracovanú zamestnancom 37,40 Sk,*)
b) za mesiac 6 500 Sk*) pre zamestnanca odmeňovaného mesačnou mzdou,
Tweety
10.01.06,17:24
A nesúvisí to so znením pracovnej zmluvy a dohodnutým spôsobom odmeňovania ? 6900,- Sk platí pre pracovníkov odmeňovaných mesačnou mzdou a 39,70 pre pracovníkov s hodinovým odmeňovaním. Aspoň mne to zo znenia zákona o min. mzde tak vychádza:
§ 2
(1) Výška minimálnej mzdy je
a) za každú hodinu odpracovanú zamestnancom 37,40 Sk,*)
b) za mesiac 6 500 Sk*) pre zamestnanca odmeňovaného mesačnou mzdou,
Veď práve, že za každú odpracovanú hodinu, čiže prerátaš to na hodiny a keď ich je v mesiaci viac, tak musíš doplatiť do minimálnej mzdy.;)
Janka6685
10.01.06,17:25
A nesúvisí to so znením pracovnej zmluvy a dohodnutým spôsobom odmeňovania ? 6900,- Sk platí pre pracovníkov odmeňovaných mesačnou mzdou a 39,70 pre pracovníkov s hodinovým odmeňovaním. Aspoň mne to zo znenia zákona o min. mzde tak vychádza:
§ 2
(1) Výška minimálnej mzdy je
a) za každú hodinu odpracovanú zamestnancom 37,40 Sk,*)
b) za mesiac 6 500 Sk*) pre zamestnanca odmeňovaného mesačnou mzdou,

Presne tak....a čo má navyše, preplatím ako nadčas.
ajobs
10.01.06,17:27
A nesúvisí to so znením pracovnej zmluvy a dohodnutým spôsobom odmeňovania ? 6900,- Sk platí pre pracovníkov odmeňovaných mesačnou mzdou a 39,70 pre pracovníkov s hodinovým odmeňovaním. Aspoň mne to zo znenia zákona o min. mzde tak vychádza:
§ 2
(1) Výška minimálnej mzdy je
a) za každú hodinu odpracovanú zamestnancom 37,40 Sk,*)
b) za mesiac 6 500 Sk*) pre zamestnanca odmeňovaného mesačnou mzdou,

Andrej, už je to viac - od 1.10.2005 39,70 Sk/hod. a 6900 Sk mesačne.
Tweety
10.01.06,17:27
Presne tak....a čo má navyše, preplatím ako nadčas.
Nie nadčas, ale doplatok do minimálnej mzdy.;)
adam
10.01.06,17:27
T.z., že keď je v pracovnej zmluve dohodnutá mzda 39,7 za jednu hodinu, dostane v januári k výplate pri plnom mesiaci 176*39,7= 6988,- Sk. Vo februári je fond prac.času 160h. K výplate dostane 160*39,7=6352.-Sk.
Pokial má však v zmluve mzda za mesiac 6900,-, v januári dostane 6988,-
a vo februári 6900,-Sk. Pochopila som to správne?
Tweety
10.01.06,17:36
T.z., že keď je v pracovnej zmluve dohodnutá mzda 39,7 za jednu hodinu, dostane v januári k výplate pri plnom mesiaci 176*39,7= 6988,- Sk. Vo februári je fond prac.času 160h. K výplate dostane 160*39,7=6352.-Sk.
Pokial má však v zmluve mzda za mesiac 6900,-, v januári dostane 6988,-
a vo februári 6900,-Sk. Pochopila som to správne?
Správne si to pochopila.;)
Tweety
10.01.06,17:38
T.z., že keď je v pracovnej zmluve dohodnutá mzda 39,7 za jednu hodinu, dostane v januári k výplate pri plnom mesiaci 176*39,7= 6988,- Sk. Vo februári je fond prac.času 160h. K výplate dostane 160*39,7=6352.-Sk.
Pokial má však v zmluve mzda za mesiac 6900,-, v januári dostane 6988,-
a vo februári 6900,-Sk. Pochopila som to správne?
Len tak na odbočenie, už počítate mzdu za január? iba včera som posielala decembrové výplaty. ;)
adam
10.01.06,17:38
Správne si to pochopila.;)
Ďakujem.....:)
andrej_rv
10.01.06,17:40
Andrej, už je to viac - od 1.10.2005 39,70 Sk/hod. a 6900 Sk mesačne.Zákon som neuvádzal kvoli aktuálnej výške m.mzdy - a v platnom znení zákona sú citované sumy. Aktualizovaná výška minimálnej mzdy je vyhlasovaná od roku 2002 nie zákonom ale nariadením vlády k 1.októbru príslušného roku.
vladan
10.01.06,19:20
VEĽKÉ NESÚHLASÍM s príspevkami, ktoré tvrdia, že mzda v januári u zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou je 6988!!! Ešte raz VEĽKÉ NESÚHLASÍM!!!
vladan
10.01.06,19:31
ok, predýchala som to ... a teraz zdôvodnenie:

1. uvedomte si rozdiel medzi zamestnancom odmeňovaným mesačnou mzdou a hodinovou mzdou ...
2. rozdiel je práve v spôsobe odmeňovania, jeden je závislý od počtu pracovných dní, hodín v mesiaci (hodinovo odmeňovaný), druhý má PEVNÚ mesačnú mzdu (dohodnutú v pracovnej zmluve) a je nemenná pri odpracovaní plného pracovného mesiaca

Zákon o minimálnej mzde hovorí o minimálnej mzde zvlášť pre zamestnanca odmeňovaného hodinou mzdou (aktuálna sadzba je 39,70 Sk/hod pri prvom stupni náročnosti prácovného miesta) a zvlášť pre zamestnanca odmeňovaného mesačnou mzdou (aktuálna výška je 6 900,00 Sk/mes).
ivan01
10.01.06,19:36
zamestnanec odmeňovaný mesačnou mzdou 6900,- zarobí v každom mesiaci 6900,- v ktorom odpracuje fond prac.času.
+- môže spôsobiť len čerpanie dovolenky, PN.......

doplnenie:
nakoľko človek sa učí celý život pozri príspevok 24 v tejto téme
Tintina
10.01.06,20:10
Milí moji poraďáci, čítam, čítam Vaše príspevky a som tam kde som bola na začiatku. Tak mu mám dať minimálnu mzdu 6900 podľa zmluvy keďže je mesačne odmeňovaný a to každý mesiac rovnakou sumou ak ho odrobí celý, alebo každý mesiac iné podľa počtu pracovných hodín (január 22x8x39,70=6988; február 6900 lebo min. mzdový nárok je len 21x8x39,70=6670; marec 23x8x39,70=7305; apríl 6900 lebo min. mzdový nárok je len 20x8x39,70=6352; atď.) Keď som čítala Vaše príspevky vyšlo mi, že ten, kto je na hodinovej tarife, je vlastne chudák. Lebo ten dostane len tie násobky hodín a minimálnej mzdy (I.-6988, II.-6670, III.-7305, IV.-6352).
adam
10.01.06,20:25
Takže ešte raz. Ak má zamestnanec mesačnú mzdu 6900,- , dostane každý mesiac rovnako, 6900,-, nezávisle od fondu prac.času. Ak je odmeňovaný hodinovou mzdou, vždy počet hodín x 39,7 správne????
DanielaSL
10.01.06,20:47
Nesúhlasím s tým , že zamestanec odmeňovaný mesačnou mzdou má každý mesiac rovnaký príjem. Rozoberala to "Mzdová účtovníčka" asi pred dvomi rokmi , keď začali platiť tarifné triedy. A potom som to čítala ešte v nejakých novinách a nebolo to tak dávno ...možno v Pravde. Súhlas dávam Tweety.
ajobs
10.01.06,20:48
Takže ešte raz. Ak má zamestnanec mesačnú mzdu 6900,- , dostane každý mesiac rovnako, 6900,-, nezávisle od fondu prac.času. Ak je odmeňovaný hodinovou mzdou, vždy počet hodín x 39,7 správne????

Viď nižšie uvedené príspevky.:eek:
DanielaSL
10.01.06,20:53
Tóno ....tentokrát ti súhlas nedávam. Čítala som o tom v dvoch zdrojoch. Zamestnávateľ je povinný mu doplatiť , tak ako to Tweety napísala. Zajtra pozriem v práci , ktorá "Mzdová účtovníčka" presne o tom písala. Mali sme spor potom s našim programátorom, ale nakoniec sa obrátil na jednu našu veľmi šikovnú ekonómku a tá mu to presne našla v zákone.
andrej_rv
10.01.06,20:57
VEĽKÉ NESÚHLASÍM s príspevkami, ktoré tvrdia, že mzda v januári u zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou je 6988!!! Ešte raz VEĽKÉ NESÚHLASÍM!!!
Keď som čítal horeuvedený názor prvý raz, tiež som s ním veľmi nesúhlasil, v podstate preto som na príspevok Tweety aj zareagoval. Keď som si však pozrel príspevky mzdárov v Poradcovi resp. v 1000 riešení, zisťujem, že som sa vo svojom názore mýlil (určite nie posledný raz :) ). Pretože uverejnené výklady tvrdia v podstate to isté - z hľadiska nároku na mzdu garantovanú Zákonníkom práce nie je podstatná uplatňovaná forma mzdy (časová mzda hodinová, mesačná, úkolová mzda, podielová mzda a pod.), ale dosiahnutá výška vyjadrená hodinovým podielom. Zároveň platí, že zamestnanec odmeňovaný mesačnou mzdou má nárok na mzdu najmenej vo výške mesačnej minimálnej mzdy (§ 3 ods. 2 zákona č. 90/1996 Z. z. o minim. mzde v z.n.p. Zhrnuté v súvislosti s dohodnutou mesačnou mzdou:
- ak zamestnanec odpracuje v mesiaci 174 a menej hodín, patrí mu minimálna mzda 6900,- Sk (174 hod je priemerný počet prac. hodín v mesiaci)
- ak zamestnanec odpracuje viac ako 174 hodín, jeho minimálna mzda je počet odprac. hodín x minimálna hodinová mzda (39,70 Sk)
Na záver z § 120 ods. 1 Zákonníka práce "...ak mzda zamestnanca nedosiahne v kalendárnom mesiaci v prepočte na odpracovanú hodinu sumu minimálneho mzdového nároku, zamestnávateľ poskytne zamestnancovi doplatok v sume rozdielu medzi dosiahnutou mzdou a sumou minimálneho mzdového nároku.."
Myslím, že niet viac čo dodať...
ajobs
10.01.06,21:00
Keď som čítal horeuvedený názor prvý raz, tiež som s ním veľmi nesúhlasil, v podstate preto som na príspevok Tweety aj zareagoval. Keď som si však pozrel príspevky mzdárov v Poradcovi resp. v 1000 riešení, zisťujem, že som sa vo svojom názore mýlil (určite nie posledný raz :) ). Pretože uverejnené výklady tvrdia v podstate to isté - z hľadiska nároku na mzdu garantovanú Zákonníkom práce nie je podstatná uplatňovaná forma mzdy (časová mzda hodinová, mesačná, úkolová mzda, podielová mzda a pod.), ale dosiahnutá výška vyjadrená hodinovým podielom. Zároveň platí, že zamestnanec odmeňovaný mesačnou mzdou má nárok na mzdu najmenej vo výške mesačnej minimálnej mzdy (§ 3 ods. 2 zákona č. 90/1996 Z. z. o minim. mzde v z.n.p. Zhrnuté v súvislosti s dohodnutou mesačnou mzdou:
- ak zamestnanec odpracuje v mesiaci 174 a menej hodín, patrí mu minimálna mzda 6900,- Sk (174 hod je priemerný počet prac. hodín v mesiaci)
- ak zamestnanec odpracuje viac ako 174 hodín, jeho minimálna mzda je počet odprac. hodín x minimálna hodinová mzda (39,70 Sk)
Na záver z § 120 ods. 1 Zákonníka práce "...ak mzda zamestnanca nedosiahne v kalendárnom mesiaci v prepočte na odpracovanú hodinu sumu minimálneho mzdového nároku, zamestnávateľ poskytne zamestnancovi doplatok v sume rozdielu medzi dosiahnutou mzdou a sumou minimálneho mzdového nároku.."
Myslím, že niet viac čo dodať...

Po Andrejovom príspevku musím opraviť svoj názor, a nezostáva mi iné, len súhlasiť. Pozrel som si to, je to tak.
Človek sa učí celý život.:) :cool:
DanielaSL
10.01.06,21:04
Takže Tweety mala pravdu.
ANNAP
10.01.06,21:06
6900.-- sK
DanielaSL
10.01.06,21:09
6900.-- sK

Zle píšeš , už tu nepleťte tých čo to chcú vedieť správne...prečítaj si Andrejov príspevok č. 24.
Katija
10.01.06,22:14
Po Andrejovom príspevku musím opraviť svoj áízor, a nezostáva mi iné, len súhlasiť. Pozrel som si to, je to tak.
Človek sa učí celý život.:) :cool: Nuź som ďalšia, čo musím opraviľ svoj názor. Tiež som to už našla v Poradcovi z roku 2002. Doplatok som si doteraz spájala len so mzdou za odpracované hodiny. Ďakujem všetkým. Katija:):cool:
Tintina
11.01.06,06:40
Keď som čítal horeuvedený názor prvý raz, tiež som s ním veľmi nesúhlasil, v podstate preto som na príspevok Tweety aj zareagoval. Keď som si však pozrel príspevky mzdárov v Poradcovi resp. v 1000 riešení, zisťujem, že som sa vo svojom názore mýlil (určite nie posledný raz :) ). Pretože uverejnené výklady tvrdia v podstate to isté - z hľadiska nároku na mzdu garantovanú Zákonníkom práce nie je podstatná uplatňovaná forma mzdy (časová mzda hodinová, mesačná, úkolová mzda, podielová mzda a pod.), ale dosiahnutá výška vyjadrená hodinovým podielom. Zároveň platí, že zamestnanec odmeňovaný mesačnou mzdou má nárok na mzdu najmenej vo výške mesačnej minimálnej mzdy (§ 3 ods. 2 zákona č. 90/1996 Z. z. o minim. mzde v z.n.p. Zhrnuté v súvislosti s dohodnutou mesačnou mzdou:
- ak zamestnanec odpracuje v mesiaci 174 a menej hodín, patrí mu minimálna mzda 6900,- Sk (174 hod je priemerný počet prac. hodín v mesiaci)
- ak zamestnanec odpracuje viac ako 174 hodín, jeho minimálna mzda je počet odprac. hodín x minimálna hodinová mzda (39,70 Sk)
Na záver z § 120 ods. 1 Zákonníka práce "...ak mzda zamestnanca nedosiahne v kalendárnom mesiaci v prepočte na odpracovanú hodinu sumu minimálneho mzdového nároku, zamestnávateľ poskytne zamestnancovi doplatok v sume rozdielu medzi dosiahnutou mzdou a sumou minimálneho mzdového nároku.."
Myslím, že niet viac čo dodať...

Len aby som uzavrela túto debatu. Z andrejovho príspevku mi vyplýva, že minimálnu mzdu mám dodržanú (t.j. 6.900,- pre mesačne odmeňovaného pracovníka), ale musím mu doplatiť DOPLATOK DO MINIMÁLNEHO MZDOVÉHO NÁROKU, aby som dodržala aj ZP §120.
Tweety
11.01.06,07:27
Takže Tweety mala pravdu.
Som ozaj rada, že so mnou nakoniec súhlasíte, prosím pozrite si § 120 ZP odst. 1, zamestnávateľ ,u ktorého nie je odmeňovanie dohodnuté v KZ, je povinný poskytnúť zamestnancovi mzdu najmenej v sume minimálneho mzdového nároku určeného pre stupeň náročnosti práce prísl. pracovného miesta. Ak mzda nedosiahne v kal. mesiaci v prepočte na odpracov. hodinu sumu minim. mzdového nároku, zamestnávateľ poskytne zamestnancovi doplatok v sume rozdielu medzi dosiahnutou mzdou a sumou minim. mzd. nároku ustanoveného pre stupeň patriaci prísluš. pracovnému miestu. ;):eek:
Simonab
11.01.06,08:58
Takže sa ešte mám čo učiť. Tiež som si prečítala ten §120 ods.1 aj spredu aj zozadu aj zákon o minimálnej mzde. Ešte nie som celkom presvedčená, ale veľa tomu nechýba. Idem ešte popozerať v 1000 riešeniach a pomohlo by aj to keby Danielka napísala kde o tom čítala. Tiež som bola presvedčená o tom, že doplatok sa dopočítava len zamestnancovi s hodinovou mzdou.
DanielaSL
11.01.06,09:16
Takže sa ešte mám čo učiť. Tiež som si prečítala ten §120 ods.1 aj spredu aj zozadu aj zákon o minimálnej mzde. Ešte nie som celkom presvedčená, ale veľa tomu nechýba. Idem ešte popozerať v 1000 riešeniach a pomohlo by aj to keby Danielka napísala kde o tom čítala. Tiež som bola presvedčená o tom, že doplatok sa dopočítava len zamestnancovi s hodinovou mzdou.

Čítala som to presne v "Mzdovej účtovníčke" 3/2003..... str. 130 - príklad 1. Simi ja tiež moc čítaniu zákona nerozumiem, ale Andrej to napísal a potvrdil, že názor Tweety a mňa je správny. Tak už nebuď ako neveriaci Tomáš.
Oľa
11.01.06,09:57
Je to tak, ako napísala (po lopate) Vladka.
Treba rozlišovať druh odmeňovania, mesačná mzda alebo hodinová mzda - platí to tak odkedy MM existuje
DanielaSL
11.01.06,10:00
Oľa nemáš pravdu. Pozri predchádzajúce príspevky , odporúčam Andrejov č. 24 , kde to máš podložené zákonom.
Oľa
11.01.06,12:47
Je mi ľúto, ale máme s Vladkou pravdu, pretože § 120 ods. 4 ZP hovorí len o hodinovej minimálnej mzde, jednotlivým stupňom náročnosti práce je priradený koeficient na prepočet z hodinovej MM, t.j. toto ustanovenie sa nevzťahuje na zamestnanca odmeňovaného mesačnou mzdou - skúste si ten § lepšie prečítať.
DanielaSL
11.01.06,13:05
Oľa tak ti asi pošlem tú Mzdovú účtovníčku , kde sa o tom píše. Alebo keď budem mať čas , tak tú stať sem opíšem.
STRELEC
11.01.06,13:22
Oľa nemáš pravdu. Pozri predchádzajúce príspevky , odporúčam Andrejov č. 24 , kde to máš podložené zákonom.
Spočiatku som bral za bernú mincu len zákon o minimálnej mzde. Došiel som však k presvedčeniu, že skutočne je tu akoby drobný nesúlad Zákonníka práce (ako vyššej právnej normy) a zákona o minim. mzde. Vyskytne sa zriedkavo v dlhších mesiacoch a u zamestnanca odmeňovaného mesačnou mzdou vo výške minim. mzdy, ale môže sa vyskytnúť. Ak sa takýto prípad vyskytne, budeme v takomto prípade doplácať do výšky minim. mzd. nároku podľa ZP. Ak nám to vytkne spätne kontrola (pochybuje, ak nechodia na Poradu:) ), tak to samozrejme uznáme ako našu chybu (spracovateľ miezd).
Aj touto cestou ďakujem zadávateľke otázky a ostatným, ktorý vec uviedli na pravú mieru.
Jana Motyčková
11.01.06,13:23
Oľa, ZP hovorí v §119, že mzda zamestananca nesmie byť nižšía ako minimálna mzda ustanovená v Zákone o minimálnej mzde - tu sa rozlišuje, ži pracovník je odmeňovaný hodinovou alebo mesačnou mzdou.

Ale v §120 ods. 1 je povinnosť zamestnávateľa poskytnúť zamestnancovi mzdu, ktorá je najmenej v sume minimálneho mzdového nároku. Minimálny mzdový nárok je uvedený v §120 ods.4-6. V tomto prípade sa nič nehovorí o mesačne alebo hodinovo odmeňovaných pracovníkoch. Obaja musia dostať na hodinu minimálne 39,70 pri 1. stupni náročnosti práce.
T.j. aj mesačne odmeňovaný pracovník bude mať v januári mzdu minimálne 6988 Sk. Ak by sme to chceli presne - dostane doplatok do minimálneho mzdového nároku ale nie doplatok do minimálnej mzdy.

Platí to odvtedy, odkedy boli vymyslené minimálne mzdové nároky, t.j. od platnosti nového Zákonníka práce (tuším r.2002)
Paula
11.01.06,13:42
Keďže ma táto téma zaujíma a nie som ani trocha odborník na mzdy, iba citujem (nakoľko sú tu i príklady) z:PORADCA 3/2006

Mesačná minimálna mzda
Minimálna mzda ustanovená v Sk na mesiac sa uplatňuje len u zamestnancov odmeňovaných mesačnou mzdou (mesačná minimálna mzda). Jej výška je ustanovená pre zamestnanca, ktorý v mesiaci odpracoval všetky pracovné dni. Ak má zamestnanec dohodnutý kratší týždenný pracovný čas alebo v mesiaci neodpracoval všetky pracovné dni, výška porovnávanej minimálnej mzdy sa upraví podielom zodpovedajúcim odpracovanému času z mesačného fondu pracovného času.

Príklad: Zamestnankyňa je odmeňovaná mesačnou mzdou. Má v súlade s § 49 ZP dohodnutý pracovný pomer na kratší pracovný čas v dĺžke 35 hodín. Pre túto zamestnankyňu sa minimálna mzda prepočíta v pomere 30/40 a bude predstavovať 6 038 Sk.

Príklad: Zamestnanec odmeňovaný mesačnou mzdou v októbri čerpal 3 dni dovolenky a 6 dní poberal náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti. Z celkového počtu 21 pracovných dní odpracoval len 12. Pre tohto zamestnanca bude porovnávanou mesačnou minimálnou mzdou suma 3 943 Sk (6 900 x 12/21).

Hodinová minimálna mzda
Výška minimálnej mzdy za každú hodinu odpracovanú zamestnancom (hodinová minimálna mzda) je ustanovená pre týždenný pracovný čas 40 hodín. Ak je u zamestnávateľa ustanovený týždenný pracovný čas nižší ako 40 hodín, suma hodinovej minimálnej mzdy sa nepriamo úmerne skráteniu ustanoveného týždenného pracovného času zvýši.

Príklad: Zamestnanec pracuje v dvojsmennej prevádzke, kde je v súlade s § 35 ZP ustanovený týždenný pracovný čas 38,75 hodín. Je odmeňovaný hodinovou mzdou. Výška porovnávanej minimálnej mzdy nebude 39,70 Sk/h, ale bude zvýšená v pomere 40/38,75 a bude tak predstavovať 41 Sk na hodinu (39,70 x 40/38,75). V prípade, že zamestnanec má v súôade s § 49 ZP pracovný pomer dohodnutý na kratší pracovný čas než je ustanovený pracovný čas, hodinová výška minimálnej mzdy sa z tohto dôvodu nemení.

Doplatok do minimálnej mzdy
Ak mzda zamestnanca nedosiahne v kalendárnom mesiaci výšku minimálnej mzdy, zamestnancovi vznikne nárok na doplatok, ktorý predstavuje rozdiel medzi dosiahnutou mzdou a príslušnou výškou minimálnej mzdy. Zo zamestnancom dosiahnutej mzdy spolu sa na účely porovnania s minimálnou mzdou mzdy odpočítavajú vyplatené sumy
- mzdy a mzdového zvýhodnenia za prácu nadčas,
- mzdového zvýhodnenia za prácu vo sviatok,
- mzdového zvýhodnenia za nočnú prácu a
- mzdového zvýhodnenia za prácu v sťaženom a zdraviu škodlivom prostredí.
Z celkového počtu zamestnancom odpracovaných hodín v mesiaci sa odpočítajú hodiny práce nadčas.
V prípade, že zamestnanec je odmeňovaný mesačnou mzdou , očistená mesačná mzda (dosiahnutá mesačná mzda bez vyššie uvedených súm) sa porovná s príslušnou sumou mesačnej minimálnej mzdy zodpovedajúcou podielu zamestnancom odpracovaného času z mesačného fondu pracovného času.
Ak zamestnanec nie je odmeňovaný mesačnou mzdou, výsledná očistená suma mzdy za mesiac sa vydelí očisteným počtom odpracovaných hodín (t.j. počtom odpracovaných hodín bez hodín práce nadčas) a porovná sa so sumou hodinovej minimálnej mzdy zodpovedajúcou ustanovenému týždennému pracovnému času.

Príklad: Zamestnanec vykonáva jednoduché pomocné práce v dvojsmennej prevádzke s ustanoveným týždenným pracovným časom 37,5 hodiny. Je odmeňovaný úkolovou formou mzdy. V mesiaci s 22 pracovnými dňami čerpal 2 dni dovolenky a odpracoval 150 hodín. V nadväznosti na plnenie noriem spotreby práce dosiahol mzdu 6 479 Sk, z čoho 186 Sk tvorilo mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok a 155 Sk mzdové zvýhodnenie za prácu v odpoludňajšej smene.
Z celkovej mzdy zamestnávateľ odpočíta len zvýhodnenie za prácu vo sviatok vo výške 186 Sk. Očistená mzda predstavovala 6293 Sk, čo v prepočte na odpracovanú hodinu predstavuje 41,95 Sk. Hodinová minimálna mzda pre týždenný pracovný čas 37,5 hodiny je 42,34 Sk (39,70 x 40/37,5). Zamestnávateľ mu vyplatí doplatok 0,40 Sk za každú odpracovanú hodinu, spolu 62 Sk.
..........................
Aj v prípade zamestnancov odmeňovaných mesačnou mzdou sa výška minimálneho mzdového nároku odvádza výlučne z hodinovej minimálnej mzdy .

Príklad (skrátený) pre 2.stupeň náročnosti prac.miesta:Zamestnankyňa pracuje v dvojsmennej prevádzke na plný pracovný úväzok 38,75 hodiny týždenne, má dohodnutú tarifnú mzdu 8350 Sk . Odpracovala v mesiaci s 22 pracovnými dňami plný počet 170,5 hodiny. Vyplatená suma 8 350 Sk v prepočte na odpracovanú hodinu predstavuje 48,97 Sk. Sadzba minimálneho mzdového nároku pre ľ.stupeň pri 38,75-hodinovom týždennom pracovnom čase predstavuje 49,20 Sk (39,70 a 1,2 x 40/38,75). Zamestnankyňa má nárok na doplatok do výšky minimálneho mzdového nároku ustanoveného pre 2.stupeň náročnosti vo výške 0,23 Sk za každú odpracovanú hodinu, spolu 39 Sk. Celkový nárok na mzdu spolu s prihliadnutím na ustanovenie § 130 ods.1 ZP o zaokrúhľovaní mzdy predstavuje 8 389 Sk.
DanielaSL
11.01.06,16:22
Dúfam , že už ostane táto téma uzatvorená , lebo keď to číta niekto ,kto tejto veci moc nerozumie , tak musí v tom mať zmätok a je naďalej z toho vedľa , že čo je vlastne pravda. Potvrdili viacerí aj príkladmi aj zákonom , že je pravda to , čo tu hneď na začiatku napísala Tweety. Prosím všetkých , ktorí sú aj napriek tomu presvedčení o opaku, nech si už to svoje presvedčenie nechajú radšej pre seba a nepletú zbytočne tých, ktorí to chcú vedieť správne.
ajobs
11.01.06,16:26
Dúfam , že už ostane táto téma uzatvorená , lebo keď to číta niekto ,kto tejto veci moc nerozumie , tak musí v tom mať zmätok a je naďalej z toho vedľa , že čo je vlastne pravda. Potvrdili viacerí aj príkladmi aj zákonom , že je pravda to , čo tu hneď na začiatku napísala Tweety. Prosím všetkých , ktorí sú aj napriek tomu presvedčení o opaku, nech si už to svoje presvedčenie nechajú radšej pre seba a nepletú zbytočne tých, ktorí to chcú vedieť správne.

Vieš Danka, nakoniec to aj tak zostane v polohe, že si to konkrétny človek urobí podľa svojho (názoru).
Našťastie, my vo firme prípady minimálnych miezd nemáme.:)
DanielaSL
11.01.06,16:38
Vieš Danka, nakoniec to aj tak zostane v polohe, že si to konkrétny človek urobí podľa svojho (názoru).
Našťastie, my vo firme prípady minimálnych miezd nemáme.:)
Áno Tono , máš pravdu , ale ja si myslím , že keď sa obraciam s otázkou na túto stránku , tak to chcem robiť tak ako zákon káže. Ináč sme tento problém , keď sme ho objavili v Mzdovej účtovníčke riešili aj s našim právnikom , ktorý sa informoval aj na Inšpektoráte. A zistil , že za nedodržanie minim. mzdových nárokov sú veľké pokuty , lebo sa siaha človeku nie len na peniaze v ten ktorý mesiac ,ale mu to ovplyvní PN aj dôchodok. Takže ...kto chce robiť podľa svojej hlavy, nech to tak robí.
ajobs
11.01.06,16:47
Áno Tono , máš pravdu , ale ja si myslím , že keď sa obraciam s otázkou na túto stránku , tak to chcem robiť tak ako zákon káže. Ináč sme tento problém , keď sme ho objavili v Mzdovej účtovníčke riešili aj s našim právnikom , ktorý sa informoval aj na Inšpektoráte. A zistil , že za nedodržanie minim. mzdových nárokov sú veľké pokuty , lebo sa siaha človeku nie len na peniaze v ten ktorý mesiac ,ale mu to ovplyvní PN aj dôchodok. Takže ...kto chce robiť podľa svojej hlavy, nech to tak robí.

Danka, máš úplnú pravdu.:)
janina51
02.02.06,14:11
Mám opraviť spätne mesiace v ktorých mi vychádza že som mala dať
doplatok? tzn. roky/2002-2005/?
dada 1
15.02.06,14:06
Ahojte,prosím o radu nášmu zamestnancovi sa zvýšila základná mzda od 1.10.2005 na 10 500 /do 1.10.2005 mal 7800/ v mesiaci december 2005 čerpal dovolenku náhrada za dovolenku bola vypočítaná z III.Q 2005 .Mala som mu doplatiť do zml.zákl.platu?Ďakujem.:confused:
Hronská Iveta
15.02.06,17:38
Ahojte,prosím o radu nášmu zamestnancovi sa zvýšila základná mzda od 1.10.2005 na 10 500 /do 1.10.2005 mal 7800/ v mesiaci december 2005 čerpal dovolenku náhrada za dovolenku bola vypočítaná z III.Q 2005 .Mala som mu doplatiť do zml.zákl.platu?Ďakujem.:confused:
Nie. Žiadne doplácanie nie je potrebné. Priemerka na dovolenku čerpanú v decembri bola vypočítaná správne z predošlého (3.Q).
kacena
30.05.06,09:06
Vie mi prosím niekto poradiť kde nájdem charakteristiku jednotlivých stupňov náročností pre minimálne mzdové nároky ? ďakujem
Tweety
30.05.06,09:08
Vie mi prosím niekto poradiť kde nájdem charakteristiku jednotlivých stupňov náročností pre minimálne mzdové nároky ? ďakujem Ako prílohu k ZP. Pripájam:
Príloha
k zákonu č. 311/2001 Z.z.
CHARAKTERISTIKY STUPŇOV NÁROČNOSTI PRACOVNÝCH MIEST


Pracovné miesta sú podľa miery zložitosti, zodpovednosti a namáhavosti práce zamestnanca vymedzené týmito charakteristikami:

a) pracovné miesto zodpovedajúce prvému stupňu náročnosti práce charakterizuje výkon pomocných, prípravných alebo manipulačných prác podľa presných postupov a pokynov,

b) pracovné miesto zodpovedajúce druhému stupňu náročnosti práce charakterizuje výkon ucelených obslužných rutinných prác alebo odborných rutinných kontrolovateľných prác podľa daných postupov alebo prevádzkových režimov, alebo prác spojených s hmotnou zodpovednosťou; výkon jednoduchých remeselných prác; výkon opakovaných, kontrolovateľných prác administratívnych, hospodárskosprávnych, prevádzkovo-technických alebo ekonomických podľa pokynov alebo ustanovených postupov,

c) pracovné miesto zodpovedajúce tretiemu stupňu náročnosti práce charakterizuje výkon rôznorodých odborných alebo ucelených odborných prác alebo samostatné zabezpečovanie menej zložitých agend; samostatný výkon individuálnych tvorivých remeselných prác; riadenie alebo operatívne zabezpečovanie chodu zariadení alebo prevádzkových procesov spojené so zvýšenou duševnou námahou s prípadnou zodpovednosťou za zdravie a bezpečnosť iných osôb alebo za ťažko odstrániteľné škody,

d) pracovné miesto zodpovedajúce štvrtému stupňu náročnosti práce charakterizuje samostatné zabezpečovanie odborných agend alebo výkon čiastkových koncepčných, systémových a metodických prác spojený so zvýšenou duševnou námahou; riadenie, organizácia alebo koordinácia zložitých procesov alebo rozsiahleho súboru veľmi zložitých zariadení s prípadnou zodpovednosťou za životy a zdravie iných osôb,

e) pracovné miesto zodpovedajúce piatemu stupňu náročnosti práce charakterizuje výkon špecializovaných systémových, koncepčných, tvorivých alebo metodických prác s vysokou duševnou námahou; komplexné zabezpečovanie najzložitejších úsekov a agend s určovaním nových postupov v rámci systému; riadenie, organizácia a koordinácia veľmi zložitých procesov a systémov vrátane voľby a optimalizácie postupov a spôsobov riešenia,

f) pracovné miesto zodpovedajúce šiestemu stupňu náročnosti práce charakterizuje tvorivé riešenie úloh neobvyklým spôsobom s nešpecifikovanými výstupmi s vysokou mierou zodpovednosti za škody s najširšími spoločenskými dôsledkami; riadenie, organizácia a koordinácia najzložitejších systémov so zodpovednosťou za neodstrániteľné hmotné a morálne škody so značnými nárokmi na schopnosť riešiť zložité a konfliktné situácie spojené spravidla so všeobecným ohrozením najširšej skupiny osôb,
emily 2
01.06.06,09:34
Prosím Vás, podľa uvedených zaradení pacovníkov sa má prepočítavať minimálna mzda nejakým koeficientom - nemôžem to teraz rýchlo nájsť .

ďakujem ,

emily2
DanielaSL
01.06.06,09:46
Prosím Vás, podľa uvedených zaradení pacovníkov sa má prepočítavať minimálna mzda nejakým koeficientom - nemôžem to teraz rýchlo nájsť .

ďakujem ,

emily2

Máš to v Zákonníku práce § 120
stupeň 1............1,0 koeficient
" 2............1,2 "
" 3............1,4 "
" 4............1,6 "
" 5............1,8 "
" 6............2,0 "
emily 2
01.06.06,09:50
Diky moc, vypisujem narýchlo zmluvu a stále som to hľadala v nejakých prílohách ...
takže pre druhý stupeň je min. mzda 8 280,- Sk
janka
01.06.06,10:07
Prvýkrát sa zapájam do debaty, mám informácie z Inšpektorátu práce v B.Bystrici, že hodinová a mesačná mzda nemá žiaden súvis, keď odmeńuješ pracovníka hodinovou mzdou, tak 39,70 sk krát počet hodín, keď mesačnou , tak stabilne 6900,- Sk. Pekný deň.
DanielaSL
01.06.06,10:26
Prvýkrát sa zapájam do debaty, mám informácie z Inšpektorátu práce v B.Bystrici, že hodinová a mesačná mzda nemá žiaden súvis, keď odmeńuješ pracovníka hodinovou mzdou, tak 39,70 sk krát počet hodín, keď mesačnou , tak stabilne 6900,- Sk. Pekný deň.

Nie je to pravda. Pozri si všetky príspevky.
ZuzanaP
01.06.06,10:54
Nemáte niekto tabuľku ako sú odmeňovaní zamestnanci v školstve - THZ? Keď som pracovala v školstve tak dva roky dozadu, tak ma do platových tried zaraďovali aj podľa odrobených rokov, praxe.

Stále to tak funguje?
ajobs
01.06.06,14:05
Diky moc, vypisujem narýchlo zmluvu a stále som to hľadala v nejakých prílohách ...
takže pre druhý stupeň je min. mzda 8 280,- Sk

Áno, správne.
dada 1
05.06.06,13:50
Prvýkrát sa zapájam do debaty, mám informácie z Inšpektorátu práce v B.Bystrici, že hodinová a mesačná mzda nemá žiaden súvis, keď odmeńuješ pracovníka hodinovou mzdou, tak 39,70 sk krát počet hodín, keď mesačnou , tak stabilne 6900,- Sk. Pekný deň.

Never všetkému čo povedia na IP aj mzdový program ti počíta doplatok do min.mzdy keď je dlhší mesiac.
zuzanar
12.07.06,11:01
Zamestnáme troch vrátnikov, ktorý budú pracovať len v noci 10 hodín a budú sa striedať za minimálnu hodinovú mzdu 39,70 Sk.
To znamená, že odpracujú napr: 10 dní do mesiaca x 10 hod = 100 hod.
Mzda 100 x 39,70 Sk = 3.970,- + príplatky za prácu v noci.
Je to tak v poriadku?
Jana Motyčková
12.07.06,12:46
Vrátnici budú pracovať v nepretržitej prevádzke, takźe stanovený týždenný pracovný čas musia mať najviac 37,5 hod. Pri nižšom stanovenom úväzku sa hodinová minimálna mzda prepočítava, t.j. minimálna hodinová mzda je 39,70 x 40 / 37,5, zaokr.na 10 halierov nahor = 42,40. Potom pri 100 odpracovaných hoinách minimálna mzda musí byť 4240 Sk.
zuzanar
14.07.06,11:23
Ďakujem. Vymeriavací základ na poisťovne bude za mesiac 4.240,- alebo 6.900,-? Už som celkom z toho tepla asi zblbla.
Tweety
14.07.06,11:27
quote=zuzanar]Ďakujem. Vymeriavací základ na poisťovne bude za mesiac 4.240,- alebo 6.900,-? Už som celkom z toho tepla asi zblbla.[/quote]

To prvé číslo je správne.:cool:
zuzanar
14.07.06,11:30
Však preto....;) Díky.