minonka1980
02.06.11,20:11
Som zúfaly:-(pred 4 rokmi som vyplatil svoje podlžnosti v bankách a i napriek tomu som vedený v bankovom registri a teraz ked potrebujem nikto mi nechce požičat-v banke. Vie niekto poradit nejaku spolahlivú finančnú inštitúciu kde nemusim s nicim ručiť,stačí prijem. Budem povdacný. Nevadi mi ani vysoky úrok. Ved vsetko je teraz na urok...
TATRY MKS
07.10.11,18:29
Ja mám dobré skúsenosti s Cetelem, pretože tiež nám nikde nechceli dať pôžičku, s manželom sme 28 rokov robili v našom úžasnom zdravotníctve, keď sme doniesli potvrdené príjmy, tak sa nám smiali, že s takým príjmom môžeme tak akurát šúchať nohami pod stolom....Tak sme si brali od nebankoviek Quatro (aj s nimi máme dobré skúsenosti) Cetelem, takže za úroky sme už síce mohli mať 5 Mercedesov, ale pohli sme sa ďalej)
yoyo3333
07.10.11,20:14
Hlavne si daj žiadosť o viňatie s toho registra v ktorom po 4 rokoch stále ešte figuruješ. Nie som si celkom istý, ale myslím že po troch rokoch ťa už na vlastnú žiadosť z toho registra môžu viňať. Ale viem, že banky majú aj vlastné registre, takže v tej banke v ktorej si už mal úver a nesplácal si ho, ti už asi ťažko dajú ďalší aj po viac rokoch. Kludne ma opravte ak sa mýlim.
Stanislav 1975
07.10.11,20:29
Hlavne si daj žiadosť o viňatie s toho registra v ktorom po 4 rokoch stále ešte figuruješ. Nie som si celkom istý, ale myslím že po troch rokoch ťa už na vlastnú žiadosť z toho registra môžu viňať. Ale viem, že banky majú aj vlastné registre, takže v tej banke v ktorej si už mal úver a nesplácal si ho, ti už asi ťažko dajú ďalší aj po viac rokoch. Kludne ma opravte ak sa mýlim.
troška sa mýliš- figuruje tam 5 rokov...
Stanislav 1975
07.10.11,20:30
Som zúfaly:-(pred 4 rokmi som vyplatil svoje podlžnosti v bankách a i napriek tomu som vedený v bankovom registri a teraz ked potrebujem nikto mi nechce požičat-v banke. Vie niekto poradit nejaku spolahlivú finančnú inštitúciu kde nemusim s nicim ručiť,stačí prijem. Budem povdacný. Nevadi mi ani vysoky úrok. Ved vsetko je teraz na urok...
minonka, toto je cesta do pekla- to už ten názov je taký, že za tým budú nejaký hrubokrký, ja by som určite nad tým neuvažoval...
yoyo3333
07.10.11,20:32
troška sa mýliš- figuruje tam 5 rokov...
Viem, ale čítal som že po 3rokoch si môžeš požiadať o výmaz z registra.
Preto som písal "Nie som si celkom istý, ale myslím že po troch rokoch ťa už na vlastnú žiadosť z toho registra môžu viňať"
Stanislav 1975
07.10.11,20:35
Viem, ale čítal som že po 3rokoch si môžeš požiadať o výmaz z registra.
Preto som písal "Nie som si celkom istý, ale myslím že po troch rokoch ťa už na vlastnú žiadosť z toho registra môžu
viňať"
No, ale nerobí sa to- vačšinou ta tam nechajú tých 5 rokov...
yoyo3333
07.10.11,20:37
No, ale nerobí sa to- vačšinou ta tam nechajú tých 5 rokov...
Tak to už teda neviem. Len som čítal že žiadosť sa dáva po troch rokoch.
Ale inak súhlasím s tvojím názorom "minonka, toto je cesta do pekla"