milenuocka
02.06.11,22:25
Zaujima ma ci moze mesto po ukonceni verejnej sutaze o prenajom priestorov tuto sutaz dodatocne zrusit..boli sme jediny zaujemca o polovicku priestorov, v sutazi bolo uvedene ze je aj taka moznost.
Taktiez bolo uvedene, ze hned na zasadani komisie za pritomnosti navrhovatelov, im tato komisia oznami vysledok. Ten nam oznameny nebol, vraj sa nam ozvu za par dni. Som si tam zavolala a povedali mi ze o tyzden sa to bude prejednavat na zastupitelstve, asi s podtonom ze nech s tym nepocitame.:eek: Pojdem tam.
Dakujem za radu.
milenuocka
02.06.11,20:36
A este sa opytam ci natom zastupitelstve dostanem moznost sa vyjadrit k teme, este pred hlasovanim..dakujem..:D
marosc
03.06.11,08:59
Na zastupiteľstve Vám slovo nedajú. Môže za Vás hovoriť poslanec, alebo sa poslanec prihlási do diskusie a dá Vám slovo. Bol som poslancom zastupiteľstva, tak to poznám. Hľadajte si poslanca, ktorý to pre Vás urobí.
twe
03.06.11,09:28
Obchodny zakonnik:
Vyhlasovateľ nemôže uverejnené podmienky súťaže meniť alebo súťaž zrušiť, ibaže si toto právo v uverejnených podmienkach súťaže vyhradil a zmenu alebo zrušenie uverejnil spôsobom, ktorým vyhlásil podmienky súťaže.

Vyhlasovateľ je oprávnený odmietnuť všetky predložené návrhy, ak si toto právo vyhradil v podmienkach súťaže.