Maxel3447
02.06.11,22:31
Dobry den. Mam k dispozicii asi 5500 eur a chcel by som kupit nove auto.Uz asi dva tyzdne hladam na roznych inzerciach a nasiel som uz vela aut no neviem sa stale rozhodnut.Kazdy mi tvrdi nieco ine o znackach. Napriklad som pocul ze peugeot a renault niesu dobre znacky.Co si o tom myslite?A oplati sa kupovat auto v AAA Auto?Dakujem
Maxel3447
02.06.11,20:32
P.S: chcem aby to bol diesel
video1983
02.06.11,20:51
nove auto do 5500€ asi len tak lahko nezozenies , zalezi co vsetko ocakavas od auta. rodinne sportove rychle "pomale" spotreba, bezpecnost kvalita, treba si najprv urcit nejake parametre a podla nich hladat. zadaj si parametre na napr. www.autobazar.eu/sk znacku nedavaj a tam si popozeraj . O znacke je tazko hovorit pretoze kazdemu vyhovuje nieco ine, niekto neda dopustit na skodu, niekto na peguot atd. Asi je jasne ze nahradne diely zozenies lahsie na skodu ako na toyotu takze treba si uvedomit vsetky tieto veci a hlavne na co ma auto sluzit.
Maxel3447
02.06.11,21:55
Myslel som nove akoze ojazdene nie nove z predajne:)A parametre asi tak urcene mam.ja som len chcel vediet aka znacka je asi tak najvyhodnejsia. Pretoze som napriklad pocul ze peugeoty sa casto kazia aj renault.Malo by to byt skor na rodinne ucely nemusi to byt niake delo.Uvazujem aj o audi alebo niecom podobnom. Ale mam momentalne ford a s tym som spokojny.
video1983
02.06.11,22:11
ford c max, fordy su spolahlive , pozri si niekde v googli nejake statistiky poruchovosti aut, ale ked natrafis na audi a nebude dobre tak mas smolu tak isto mozes kupit renaulta a vydrzita do smrti. tazko povedat. Mozno by som vyzdvihol toyotu skoda a samozrejme znacky ako audi mercedes bmw
Ingrid Ondruskova
03.06.11,06:06
Myslel som nove akoze ojazdene nie nove z predajne:)A parametre asi tak urcene mam.ja som len chcel vediet aka znacka je asi tak najvyhodnejsia. Pretoze som napriklad pocul ze peugeoty sa casto kazia aj renault.Malo by to byt skor na rodinne ucely nemusi to byt niake delo.Uvazujem aj o audi alebo niecom podobnom. Ale mam momentalne ford a s tym som spokojny.

Trochu na tom pravdy bude, mali sme peugeot, slúžil do 100 tis.km v pohode, ale potom to prišlo tu chybička, tam chybička, až na to, že každé
odstránenie závady stálo pomerne veľa peňazí, vo firme sme mali aj citroen....a s tými chybičkami to isté....jeden náš francúzsky obchodný partner otvorene povedal...."francúzske autá sú dobré, ale...."

Pri tejto príležitosti sa chcem spýtať.....ako rodina sme sa rozhodli, že kúpime staršieho ojazdeného mercedesa, kto máte takéto auto, sú autodiely a údržba /myslím garančné prehliadky v servise, výmena oleja apod./ podstatne drahšie ako pri iných typoch vozidiel?
jojotenka
03.06.11,06:11
cez AAA auto by som nekupovala nic, pretacaju kilometre a vela inych podrazov robia.
Autobazar.eu ma asi najlepsie auta.
co sa tyka znacky tak dobre su- skoda, audi, ford, citroen, honda
video1983
03.06.11,08:15
Ingrid zalezi na tom ci budes mat tolko penazi ked sa nieco pokazi, samozrejme ze nakaldy na mercedes su podstatne vaccsie ako na skodovku


a s tym AAA auto to je pravda utekat od nich
Jan79
03.06.11,11:05
Ahoj..


V prvom rade treba porozmýšľať na čo budeš auto potrebovať a kde ním budeš jazdiť. Budeš používať auto každý deň ? Koľko najazdíš ročne km? Jazdíš sám? Ak diesel tak čo najmladší a s garantovanou históriou. Týchto áut je málo a držia si cenu. Samozrejme je jasné z akého dôvodu. Čo sa týka značky je to veľmi ťažko. Spomínaš Ford. To je dobrá voľba vzhľadom na spoľahlivosť a prevádzkové náklady. Obstarávacia cena fordov je celkom dobrá keď to porovnáš s inými značkami pri zhruba rovnakej motorike a výbave. Nech už si vyberieš čokoľvek venuj maximálne úsilie na to aby si zistil o aute čo najviac. (história,tech.stav ) Daj si jeden deň po bazároch kde si autá pozrieš a samozrejme aj bezplatne vyskúšaš to čo sa ti bude páčiť. Ak budeš rozhodnutý pre konkrétnu značku a typ tak sadni na internet a nájdi si ponuku daného modelu. Zameraj sa na autá po jednom majiteľovi a kompletnou históriou o vozidle. Dohodni stretko a hlavne zober so sebou aspoň troch ľudí. Viac očí viac vidí. Každá chyba nájdená na aute o niečom vypovedá a znamená možnosť žiadať zľavu (ak nenájdeš tak je to investýcia). Na mieste prelezte auto koľko sa len dá. Daj si námahu a pozri či servisná knižka nie je len tak akože ... J Na AAA zabudni.... Tam sa akurát tak choď na nejakom aute povoziť..... Je zaujímavé že keď vykúpia auto tak za jednu noc má za sebou všetky kontroly a stk, emis a pdobne...... o km radšej nebudem hovoriť. Chránia sa tým že auto už také kúpili. Daj pozor na foto áut ktoré sú fotené ihneď po umytí (na fotkách je vidieť že sú ešte mokré) vo väčšine keď dorazíš na miesto budeš veľmi smutný...... Je toho veľmi veľa. Keď sa rozhodneš aký budeš kupovať model tak sa pochvál. Mrkni aj na mojeauto.cz A pamätaj že Francúzke autá sú ako malé deti...... Treba sa o ne stále starať.....
Maxel3447
03.06.11,15:32
Tak auto mame v rodine...ako rodina(4 clenovia) jazdime na nom malo. Vacsinou jazdim ja sam alebo mama. Vyuzivame ho dost casto. Osobne presadzujem znacku ford pretoze som s tym starym spokojny. A dakujem za upozornenie. Pocul som uz o nich ze klamu ludi.
lujza.j
03.06.11,16:15
skús sa informovať aj u autorizovaných predajcov aut zvyknú vykupovať autá na protihodnotu bývajú to dobré ročníky za dobré ceny
bubkoch
03.06.11,16:27
vo vseobecnosti, tu mas rebricek spolahlivosti a kvality znaciek
http://www.caradvice.com.au/76335/hyundai-wins-germanys-autobild-quality-report-2010/
tak si vyber ... :)
bubkoch
03.06.11,16:30
Ľubomír
04.06.11,12:04
Dobry den. Mam k dispozicii asi 5500 eur a chcel by som kupit nove auto.Uz asi dva tyzdne hladam na roznych inzerciach a nasiel som uz vela aut no neviem sa stale rozhodnut.Kazdy mi tvrdi nieco ine o znackach. Napriklad som pocul ze peugeot a renault niesu dobre znacky.Co si o tom myslite?A oplati sa kupovat auto v AAA Auto?Dakujem

Z AAA bazaru by som nekúpil nič. Daj si na nich pozor. Môj kolega bol pre nich zákaznik iba dovtedy, kým mal peniaze vo vrecku. Akonáhle zaplatil, mali ho na háku. Vyskytli sa na kúpenom aute určité problémy, ale po zaplateni s ním odmietali komunikovať. Takže daj si bacha. Máš 5500 € k dispozicii, tak radšej ešte prišetri a kúp niečo nové. Nová Fiesta začína pod 9000 €. Sandero je tiež lepšie ako auto z bazáru. Je to ale všetko na tebe.