Olgav
03.06.11,05:06
Mohli by ste mi nechat vediet kto by mal zaujem o starsie a stare satstvo v Bratislave?

Potrebujem aby si niekto preto prisiel a odviezol to.

Uz sa tesim na Vasu radu.
pepsikova
03.06.11,03:15
...ani by som sa veľmi netešila na radu..zbalila by som a dala najbližším tmavokožcom..pri kontajner..
KEJKA
03.06.11,04:04
súhlasím, ale napr. niekde - tuším pri TESCO HRON v BA som videla niečo ako kontajnery, ale v inom tvare na šatstvo pre charitu. Tam by sa asi mali dávať použiteľné veci.
Ešte som to mohla vidieť v Petržalke na Šustekovej? - tam kde je pošta. Nie som si istá, kde to bolo.
katalóg
03.06.11,05:49
buchač
03.06.11,06:52
Mohli by ste mi nechat vediet kto by mal zaujem o starsie a stare satstvo v Bratislave?

Potrebujem aby si niekto preto prisiel a odviezol to.

Uz sa tesim na Vasu radu.

...toto ma pobavilo ....:rolleyes:
Olgav
03.06.11,17:15
hmm... a preco Vas to pobavilo? Lepsie - co Vas na tom pobavilo?
Lucia Červenková
03.06.11,17:45
súhlasím, ale napr. niekde - tuším pri TESCO HRON v BA som videla niečo ako kontajnery, ale v inom tvare na šatstvo pre charitu. Tam by sa asi mali dávať použiteľné veci.
Ešte som to mohla vidieť v Petržalke na Šustekovej? - tam kde je pošta. Nie som si istá, kde to bolo.

Ja som videla jeden zberny kontajner v Lamaci, taktiez v starom meste. Su to kontajneri od Humana. Tiez sa chystam potriedit stare veci a nejake tam zaniest.

http://bratislava.sme.sk/c/5562552/oblecenie-z-kontajnerov-ide-na-charitu.html
buchač
03.06.11,17:51
Mohli by ste mi nechat vediet kto by mal zaujem o starsie a stare satstvo v Bratislave?

Potrebujem aby si niekto preto prisiel a odviezol to.

Uz sa tesim na Vasu radu.


...toto ma pobavilo ....:rolleyes:


hmm... a preco Vas to pobavilo? Lepsie - co Vas na tom pobavilo?

Čo ????

Predsa to zvýraznené ...čo iné ???
Predsa v dnešnej dobe je taká situácia , že ak aj niekomu jeden DOVEZIE nejaké obnosené , staršie šatstvo , tak príjemca neraz ohrnie nos nad tým darom ....
Už sa stalo ....a X - krát ...skúsenosti určitých ľudí to potvrdzujú ...ešte aj spoluobčania tmavej pleti len tak na seba hocičo nedajú ...:confused:

Preto ma to pobavilo , iba preto ..........nechcem použiť slovo naivita ...;)
Olgav
03.06.11,18:23
Dakujem za vysvetlenie.
Musime byt moc dobre na tom ked, aspon tak to vyzera, ze takmer vsetci pohrnaju nosom nad darmi ako solidne satstvo, ktore nie je nove ale je stale pouzitelne.
Pocula som ze sme mali vselijake zaplavy kde ludia stratili vsetko - neviem tak sa mi zda ze mnohy z nas by sme boli vdacny keby dostali aspon nieco dokym sa nepostavime opat na nohy.
buchač
03.06.11,18:28
Dakujem za vysvetlenie.
Musime byt moc dobre na tom ked, aspon tak to vyzera, ze takmer vsetci pohrnaju nosom nad darmi ako solidne satstvo, ktore nie je nove ale je stale pouzitelne.
Pocula som ze sme mali vselijake zaplavy kde ludia stratili vsetko - neviem tak sa mi zda ze mnohy z nas by sme boli vdacny keby dostali aspon nieco dokym sa nepostavime opat na nohy.

Svojho času som televízor daroval ...na chalupe som menil , dal som spoluobčanom ...a mesiac bol pri kontajneroch ...:confused:
katalóg
03.06.11,18:39
Čo ????

Predsa to zvýraznené ...čo iné ???
Predsa v dnešnej dobe je taká situácia , že ak aj niekomu jeden DOVEZIE nejaké obnosené , staršie šatstvo , tak príjemca neraz ohrnie nos nad tým darom ....
Už sa stalo ....a X - krát ...skúsenosti určitých ľudí to potvrdzujú ...ešte aj spoluobčania tmavej pleti len tak na seba hocičo nedajú ...:confused:

Preto ma to pobavilo , iba preto ..........nechcem použiť slovo naivita ...;)

Nemusí ísť o šatstvo vždy len pre tých spoluobčanov, ktorých spomínaš.
Svojho času napr. Slov. červ. kríž nemal dostatok odevov a topánok pre mužov, dámskych vecí mali dostatok. Pre migrantov.