paulite
04.06.11,18:10
objednavala som so stranky alibaba.com, clekom som spokojna aj s komunikaciou aj s celym procesom objednavania, je to celkom prehladne.
nasla som stranku vvbrand.com , zda sa mi divny sposob objednavania, ze si musim najprv stiahnut formular a potom ho vyplneni odoslat na nejaky mail, nevidim tam nikde ani cenu za dopravu...poznate tu stranku? da sa tomu verit?
a este jedna vec, veci na ten stranke su znackove...ako zistim, ci su to falzifikaty? resp mozem ich na slovensku predavat bez nejakej hrozby na nejakom eshope?
paulite
04.06.11,17:53
odpoviem si zatial sama :)
komunikacia s nimi je fajn, do hodiny mi odpisali na moje dve spravy, na stranke maju vsetko kopie, ziadne originaly...je to trestne u nas predavat? nemyslim nic vo velkom, napr par kuskov na nejakom bazare alebo tak...
arizona
04.06.11,18:14
odpoviem si zatial sama :)
komunikacia s nimi je fajn, do hodiny mi odpisali na moje dve spravy, na stranke maju vsetko kopie, ziadne originaly...je to trestne u nas predavat? nemyslim nic vo velkom, napr par kuskov na nejakom bazare alebo tak...

je tu viacero tem, staci pouzit vyhladavac ;)

len tak namatkovo :
http://www.porada.sk/t154573-predaj-replik-znackoveho-tovaru-cez-e-shop-na-sr.html
paulite
04.06.11,18:56
dakujem :)
paulite
04.06.11,19:19
mna by este zaujimalo par veci...ked si objednam par veci na vlastnu potrebu takychto replik, tak ak to na colnici zistia, tak co mi mozu?
arizona
04.06.11,20:34
mna by este zaujimalo par veci...ked si objednam par veci na vlastnu potrebu takychto replik, tak ak to na colnici zistia, tak co mi mozu?
Ak to colnici zistia, tak zasielku zadrzia. Prides o prachy ;)

http://www.porada.sk/t152986-znackove-veci-extra-lacno.html
Braňo
07.06.11,13:36
Došli niekomu z tejto stránky nejaké veci alebo sa jedná iba o podvod?
paulite
07.06.11,21:03
mne sa ta stranka nezda, komunikuju ale v pohode...platit sa da cez western union a este nejake HBSC alebo co...davam od toho radsej ruky prec, aj ked veci maju paradne...
Braňo
08.06.11,08:13
Hej, som chcel vedieť, že či došlo už niekomu odtiaľto niečo.
marek1010
04.06.12,19:31
ahoj chcem sa ta spytat objednavala si nakonic s tade a dosiel ti balik?lebo aj ja rozmyslam nad objednavkou ale neviem ci to neni spam