menzol
05.06.11,21:28
Dobrý deň, poprosila by som o pomoc. Cez náš E-SHOP som predala detský bicykel 17.5.2011, a 24.5.2011 ma kontaktovala kupujúca, že sa jej tovar nepáči: kolesá niesú vycentýrované, nalepky sa odlepujú a brzda ,,citujem gumenná časť brzdy sa rozpadla" ja som sa s ňou po telefone dohodla že vráti tovar, vrátim peniaze. Tovar mi došiel 1.6.2011 a bicykel je znehodnotený, nakolko je na niektorých častiach odretá farba na podvozku a koleso je odmontované žiadny list nenapísala (odstúpenie od zmluvy) a peniaze žiada späť. Čo môžem v takomto prípade robiť. Vrátim peniaze a mám znehodnotený bicykel. A moje odškodné? Za pomoc vopred ďakujem.
arizona
05.06.11,19:36
Zakaznik eshopu ma narok na vratenie tovaru do 7 dni. Ale tovar musi byt nepouzivany, neposkodeny. /nemas to uvedene v podmienkach? /
Ak je tovar pouzivany a poskodeny, tak jej nemusis vracat peniaze,zakaznicka nech si uplatni u teba reklamaciu na chyby na ktore poukazuje.
menzol
06.06.11,20:48
Dobrý večer, samozrejme mám v podmienkach, lenže sa mi vyhráža, že to dotiahne na súd, lebo ona si kúpila iný bicykel a o tento nemá záujem. Odfotila som oškreniny je na vyditelnom mieste a týmpádom mi nevrátila tovar v pôvodnom stave, je použitý. Tie vady ktoré mi opísala v telefone som vymenila na vlastné náklady. Môže ma udať na súd a bude mi niekto veriť že mi poslala bicykel oškretý? Neviem si predstaviť ako dokážem svoju nevinu.
twe
07.06.11,05:48
Dobrý večer, samozrejme mám v podmienkach, lenže sa mi vyhráža, že to dotiahne na súd, lebo ona si kúpila iný bicykel a o tento nemá záujem. Odfotila som oškreniny je na vyditelnom mieste a týmpádom mi nevrátila tovar v pôvodnom stave, je použitý. Tie vady ktoré mi opísala v telefone som vymenila na vlastné náklady. Môže ma udať na súd a bude mi niekto veriť že mi poslala bicykel oškretý? Neviem si predstaviť ako dokážem svoju nevinu.

Na sude sa v tomto pripade budete natahovat a dokazovat a zrejme to k nicomu nepovedie. Ste vsak v lepsej pozicii a dokazne bremeno bude na nej. Mate fotodokumentaciu, plus listy, atd.
menzol
07.06.11,06:20
Dobrý deň, ďakujem za rýchlu odpoveď, samozrejme je to odfotené, list k tomu nenapísala,po telefone ma informovala, že o bicykel nemá záujem. S bicyklom mi vrátila faktúru a záručný list. Chcela som byť korekná, aj by som bola vrátila peniaze, aj som mala takého zákazníka čo mi vrátil tovar a o 2dni som mu preposlala peniaze. Ale to že mi vráti tovar poškodený a vyhráža sa mi súdom...Ešte raz ďakujem za odpoveď , troška sa mi ulavila. S pozdravom.