Oldi
10.01.06,20:11
Milí poraďáci - OMEGÁCI,

zaujímalo by ma, kto z Vás má už nejaké tie praktické skúsenosti s importom bankových výpisov do OMEGY. Prosím popíšte svoje dojmy, postrehy a pod.

Ďakujem.
Oldi
23.01.06,19:59
Hmm...nikto z Vás to nepoužíva ? Alebo ste len nemali čas sa vyjadriť ? ;)
petovsan
25.02.06,09:06
Milí poraďáci - OMEGÁCI,

zaujímalo by ma, kto z Vás má už nejaké tie praktické skúsenosti s importom bankových výpisov do OMEGY. Prosím popíšte svoje dojmy, postrehy a pod.

Ďakujem.

Tak táto téma by zaujímala aj mňa, ozve sa niekto skúsenejší?
petovsan
27.02.06,13:15
Tak táto téma by zaujímala aj mňa, ozve sa niekto skúsenejší?

Ozaj "Import bankových výpisov" v Omege nik nepoužíva???
petovsan
25.05.07,12:25
... oživujem túto tému ... vie sa niekto vyjadriť?
bepo
25.05.07,18:25
Ja to používam a ide to, treba si len vhodne nastaviť kritériá pre párovanie a tie potom dodržovať.
Juditka
30.05.07,13:37
Aj ja som začala používať import BV. Máme sporiteľňu - je to celkom jednoduché naozaj si treba len dobre navoliť kritériá a potom sa väčšina položiek zaúčtuje stačí to skontrolovať. Šetrí to čas. Je to výhodné ked sa uhrádza naraz veľa faktúr.:)
olkos
13.06.07,19:32
ja importujem BU a to VUB a TB a bez toho by som uz asi ani nebol, je to naozaj velmi dobra vec ktora setri cas. mam aj rekord 300 riadkov vypis zauctovany za 12 min.
sokol7
24.08.18,11:19
Dobrý deň, podarilo sa mi automatické zaúčtovanie bankového výpisu TB do Omegy, avšak v Pravidlách pre zaúčtovanie chcem nastaviť, aby mi zaučtovalo aj položky, ktorý majú uvedený variabilný symbol v Poznámke. Vedeli by ste mi z tým pomôcť?