marilyn21
06.06.11,08:16
Dobrý den.chcem informaciu, že ak nemá čo exekutor zobrat, tak moze ist preto človek aj do basy?? Dakujem
misstka
06.06.11,06:29
no skôr nie ako áno, ale ak by napríklad išlo o to, žeby si neplatil úver a pri žiadosti by si uviedol nesprávne údaje, napríklad vyšší príjem ako je v skutočnosti a potom úver neplatil, môže ísť o úverový podvod.
ale to nemá s exekútorom nič spoločné, exekútor si len počká, kým niečo nadobudneš alebo budeš dostávať napríklad dôchodok, plat a z toho ti to stiahne.
marilyn21
06.06.11,06:34
nie žiadný uver, len do všzp by som mala zalatit velku čiastku a na to nemam a poslali aj čestne vyhlasenie a splatkový kalendar..ale ja im to poslem naspat lebo v tom je to ze doteraz som nemohla zaplatit co som mala, ale teraz uz by som mohla..ale to by bolo nepravdive lebo ani teraz nemozem zaplatit..takze cakam kým mi poslu exekutora..
BXLmiami
06.06.11,10:25
nie žiadný uver, len do všzp by som mala zalatit velku čiastku a na to nemam a poslali aj čestne vyhlasenie a splatkový kalendar..ale ja im to poslem naspat lebo v tom je to ze doteraz som nemohla zaplatit co som mala, ale teraz uz by som mohla..ale to by bolo nepravdive lebo ani teraz nemozem zaplatit..takze cakam kým mi poslu exekutora..
No,na Tvojom mieste by som sa dohodla.Pretože okrem toho exekutora sa Ti zrejme stane aj to,že ťa žiadny lekár v prípade potreby neošetrí a ak,tak len za hotové,alebo pri ohrození života.Veľmi sa na takýchto pravidlách pracuje.Okrem toho,skôr alebo neskôr peniaze mať budeš a VšZP si počká.A potom to pojde aj s urokmi urokov.