preciso
06.06.11,08:54
Dobry den

rad by som sa s Vami poradil, co v pripade mojej aktualnej situacie mozem robit.
Zalozil som spolocnost zabyvajucu sa informacnymi technologiami, mame moderne produkty, skvele napady, no byvaly spolocnik mi narobil problemy a tym sa spolocnost nedostala do dlhov, no zastala.
Nastalo to tym, ze sa museli riesit problemy, nezarabalo sa, ku tomu spolocnik mal na starosti novych klientov, ja realizaciu projektov.
Velmi rad by som napredoval, mam skvele napady, myslienky, produkty.
Len chybaju peniaze, investor. Na banku sa obratit nemozem, kedze firma dlho nepodnika.
Co by ste mi poradili?
Indeed
07.06.11,01:13
žiadná konkurencia ???

Je také dačo možné ?
preciso
07.06.11,04:31
žiadná konkurencia ???

Je také dačo možné ?

samozrejme, ze ano a tyka sa to regionu, nie celostatne
maartin
12.06.11,09:48
ziskat investora nie je taka jednoducha vec (co urcite dobre vies), hlavne ak uvazujeme o investicii do seriozneho projektu s niekolkymi 000 pripadne o zahranicnom kapitaly. Bez aspon hrubych detailoch tazko poradit.
Mozno by nebolo zle zajst na nejaky Start up camp alebo nieco podobne ci uz u nas alebo v rakusku, ci madarsku a prist do styku s investormi, pretoze niektori na takeho akcie chodia.
Pripadne vymysliet nejaku mensiu cinnost cim refinancovat tvoj napad, pripadne skusit preskumat aj ci nemozes dostat nejaky prispevok od statu
dinder
13.06.11,19:50
Ahoj venujem sa podobnemu oboru, IT, vyvoj softveru, ale sam /zivnost/, chcel by som to rozbehut troska vo vacsom, takze ak mas zaujem tak by sme to mohli prebrat spolu. Kapital sa nejaky naaumuloval za ten cas co to robim, takze v tejto oblasti tiez viem pomoct.