chrobak1
06.06.11,20:20
Zdravicko poradaci
mal by som otazku.
Chcel by som poziadat o prispevok od statu, podmienky poznam okolo toho, byvam v kosickom kraji v mensom meste. Ale mam otazku ohladne najmu. Citam ze mam predlozit najomnu zmluvu ale vybavenie prispevku niekedy zevraj trva aj par mesiacov tak preco by mal najomca s tym najmom na mna cakat tak dlho ? Najom ktory predlozim musi byt presne ten v ktorom to budem vykonavat alebo ide proste len o formalitu ze ta zmluva tam musi byt a je jedno aka ?
brato
09.06.11,04:16
Najomna zmluva musi byť presná a nie hoci aka.Budeš ju potrebovať pri obhajobe podnikatelske planu a potom aj pri naslednej kontrole UP a DU.
chrobak1
12.06.11,07:14
aha OK, este taka otazka k tej zmluve, je to potrebne predlozit ? teda myslim pokial by som chcel financie len na nakup nie na najom tak je to potrebne ?
veronikasad
12.06.11,07:43
aha OK, este taka otazka k tej zmluve, je to potrebne predlozit ? teda myslim pokial by som chcel financie len na nakup nie na najom tak je to potrebne ?
Ak nemáš vlastné priestory, musíš dokladovať nájomnou zmluvou priestory, kde budeš živnosť vykonávať. Prevádzka na tejto adrese bude potom zapísaná v živ.liste.

V akej oblasti chceš podnikať ?