helma73
06.06.11,20:45
Dobrý deň,
prosím Vás o radu ako sa zbaviť malých mravcov pravdepodobne sú to "faraoni", už sú týždeň v kuchyni a je to hrozné, všetko odkladáme do chladničky.
ďakujem.
marjankaj
06.06.11,18:48
Že by prefarbiť na inú farbu?:---:D:rolleyes:
Gina Er
06.06.11,18:51
http://www.belickova.sk/katalog/action/productdetail/oc/477/product/stop-mravec-prostriedok-na-nicenie-mravcov.xhtml
alebo niečo podobné,určite nájdeš v každej drogérii alebo v záhradkárskej predajni.
helma73
06.06.11,18:55
Že by prefarbiť na inú farbu?:---:D:rolleyes:

to nás nenapadlo,možno budeme musieť ako konečné riešenie:):D:)
arizona
06.06.11,18:58
helma73
06.06.11,18:58
už sme veru všeličo skúšali aj eko ,aj chémiu ,lebo nás navštívili pred pár rokmi a teraz opäť, neviem čo ich prilákalo.
Gina Er
06.06.11,19:07
ak sa ich chceš zbaviť,a nie len aby sa presťahovali niekam inam,treba zničiť kráľovnú,potom pokape celé hniezdo,ja som kedysi použila Lafarex.....a mám pokoj,mravcov som odvtedy nevidela...
csillag3112
06.06.11,19:25
hlavne cukor a podobne veci davat do uzatvorenych nadob a stale. Dobry je ferdoplus s tym nakrmia aj kralovnu ale treba ho podavat viackrat ak ich je moc a objavia sa znova a okamzita pomoc je stopmravec priamo na ne postrek je to nervovo paraliticky jed je ozaj ucinny a vraj aj pulmex je dobry.
Gina Er
06.06.11,19:31
mravcov nezabíjať,nechať ich,aby otravu doniesli kráľovnej,inak sa ich nezbavíš
PotPalo
06.06.11,19:48
U nás kedysi boli tiež. Stačilo vytmeliť pukliny v rohoch a pri podlahe, v bytovom jadre kúty vystriekať otravou (tuším to bol ATTACK na lezúci hmyz), a odvtedy sa faraóni u nás neobjavili. Už je to takých 7 rokov, ak nie viac.
vlado6363
07.06.11,16:02
mozno tuto pomoc uz niekto v porade popisal, neviem, skusim...mali sme doma mravce, sice nie cervene, ale klasiku, cierne, dokonca pochodovali aj v priestoroch vane, ale nemali sme chut sa s nimi kupat...pouzili sme tzv. domceky na mravce ( napr. od RAIDu ), kupis v kazdej solidnej drogerii a postavis tam, kde mravce pobehuju...oni, v domneni, ze je to mravci fast food sa vnutri napapaju, tie najnenazranejsie skapu este v domceku a tie "inteligentnejsie" odnesu casti potravy svojim kolegom a kralovnej do hniezda, zaco sa im tito odvdacia...tiez skapu...u mna to fungovalo, styri-pat dni a mravce ustupili...
misoft
07.06.11,20:12
Ale pozor na toho s červenou mašľou s čiernymi bodkami - je to Ferdo Mravec a ten je véééééééľmi chytrý!
vlado6363
08.06.11,16:44
chrobák Truhlík bol najnajchytrejší, čo tak ho poprosiť...
Ľubomír
08.06.11,17:40
Dobrý deň,
prosím Vás o radu ako sa zbaviť malých mravcov pravdepodobne sú to "faraoni", už sú týždeň v kuchyni a je to hrozné, všetko odkladáme do chladničky.
ďakujem.

Mali sme ten problém aj my v bytovke. Nepomáhalo nič, tak sme museli vystriekať celú bytovku dvakrát. Každy byt a aj vstupy do bytovky. Máme pokoj už niekoľko rokov. Radím ti taký radikalný postrek, pretože kadejaké "zaručené" recepty nezaberajú.
misoft
09.06.11,13:31
chrobák Truhlík bol najnajchytrejší
Tak, tak, všade bol, všetko videl, všetko vie :D:D:D, ale všetko dos***e.