bobobo147
08.06.11,10:18
Vie mi niekto poradiť prosím ako sa dajá otvoriť stiahnutá mapa na PC ? Je to mapa Viedne a je volne dostupná na stiahnutie pre navi prístroj Holux. Ked si ju chem otvoriť na PC tak mi vypíše - Sistém Windows nemôže otvoriť tento súbor. Zadajte program na otvorenie súboru. Súbor má koncovku (.map)
marjankaj
08.06.11,08:22
Vie mi niekto poradiť prosím ako sa dajá otvoriť stiahnutá mapa na PC ? Je to mapa Viedne a je volne dostupná na stiahnutie pre navi prístroj Holux. Ked si ju chem otvoriť na PC tak mi vypíše - Sistém Windows nemôže otvoriť tento súbor. Zadajte program na otvorenie súboru. Súbor má koncovku (.map)

A čo si od otvorenia toho súboru sľubuješ?:eek: Ak by to bol textový súbor použi napríklad NOTEPAD. Teda NOTEPAD môžeš použiť na každý súbor, ale veľa z toho mať nebudeš:confused:
Chobot
08.06.11,08:24
Vie mi niekto poradiť prosím ako sa dajá otvoriť stiahnutá mapa na PC ? Je to mapa Viedne a je volne dostupná na stiahnutie pre navi prístroj Holux. Ked si ju chem otvoriť na PC tak mi vypíše - Sistém Windows nemôže otvoriť tento súbor. Zadajte program na otvorenie súboru. Súbor má koncovku (.map)

Na PC to asi neotvoríš. To musíš mať ten navigačný prístroj, ktorý uvádzaš a do neho tú mapu skopírovať. Jedine tam to otvoríš.

Možno cez nejaké virtuálne prostredie by sa to dalo otvoriť, ale to si radšej nájdi inú dostupnú mapu Viedne v univerzálnom formáte (napr. pdf, tif, jpg a pod.)
marjankaj
08.06.11,08:38
Na PC to asi neotvoríš. To musíš mať ten navigačný prístroj, ktorý uvádzaš a do neho tú mapu skopírovať. Jedine tam to otvoríš.

Možno cez nejaké virtuálne prostredie by sa to dalo otvoriť, ale to si radšej nájdi inú dostupnú mapu Viedne v univerzálnom formáte (napr. pdf, tif, jpg a pod.)

Každý súbor ide otvoriť. Len neviem, čo bude mať z toho keď sa bude pozerať na jednotlivé BYTY alebo ZNAKY.

Aj napríklad súbor v exceli vieš otvoriť v NOTEPADE, ale veľa z neho nevyčítaš.
newmi
08.06.11,23:26
bobobo147
09.06.11,06:22
A čo si od otvorenia toho súboru sľubuješ?:eek: Ak by to bol textový súbor použi napríklad NOTEPAD. Teda NOTEPAD môžeš použiť na každý súbor, ale veľa z toho mať nebudeš:confused:

Ďakujem za odpoveď. Mala by to byť mapa Je do na SD karte v prístroji holux. Ked si prezriem obsah karty na PC tak vidím že je tam ale v holuxe ju nemôžem nájsť. Praha, Bratislava aj ostatné mestá sú tam. Chcel som len pozrieť či je to dobre stiahnuté. Nemám s tým zatiaľ skúsenosti, preto som žiadal o radu.Ale asi podľa reakcií sa takéto súbory na PC ako mapa neotvoria...
bobobo147
09.06.11,06:26
No práve to, myslel som že to uvidím ako mapu ked to otvorím cez nejaký otvárací program. Teraz je zrejmé že by som tam asi mapu aj tak nevidel , len tie znaky. Ďakujem za radu.
bobobo147
09.06.11,06:28
Vďaka, prezriem si tie linky a možno sa niečo s toho bude dať využiť...
misoft
09.06.11,13:46
http://filext.com/file-extension/map
Tam je napísané, čím.

Other applications associated with file type MAP:

AccView Network Map
Atlas (MapMaker Map)
Blood Game File Map
Carnivores / Ice Age (Map File) by Action Forms, Ltd.These files are located in the HUNTDAT\AREAS subfolder. Related links: Fan Site, File Format
Color Palette
ColorMAP Intensities and Indices Color Palette
Command & Conquer (Red Alert 2 Mission File) by Westwood StudiosThe epic struggle between the Global Defense Initiative (GDI) and The Brotherhood of NOD.


You are viewing 7 of 34 entries click this link to expand the remaining entries