zuzmo86
08.06.11,11:27
Dobrý deň prajem!
Mala by som jednu otázku, ktorá sa týka DoBPŠ. Jedná sa o bakalára, ktorý končí svoj štúdium a je tam prodpoklad, že bude pokračovať v inžinierskom štúdiu. Dohodu má uzavretú do 30.06.2011. Dátumom štátnej skúšky sa mu stratil štatút študenta. V tomto prípade s ním treba uzatvoriť dohodu o vykonaní prace na letne obdobie a potom v septembri (ked bude mat doklad o tom, že ho prijali) sa s sním opäť uzatvorí DoBPŠ?
Prosím Vás viete mi poradiť ako postupovať v tomto prípade?
Za Vašu odpoveď Vám vopred ďakujem.
Tweety
08.06.11,09:30
Dobrý deň prajem!ffice:office" />
Mala by som jednu otázku, ktorá sa týka DoBPŠ. Jedná sa o bakalára, ktorý končí svoj štúdium a je tam prodpoklad, že bude pokračovať v inžinierskom štúdiu. Dohodu má uzavretú do 30.06.2011. Dátumom štátnej skúšky sa mu stratil štatút študenta. V tomto prípade s ním treba uzatvoriť dohodu o vykonaní prace na letne obdobie a potom v septembri (ked bude mat doklad o tom, že ho prijali) sa s sním opäť uzatvorí DoBPŠ?
Prosím Vás viete mi poradiť ako postupovať v tomto prípade?
Za Vašu odpoveď Vám vopred ďakujem.
A kedy chceš dohodu uzatvoriť? pretože ak ju uzatvoríš ešte teraz, keď má štatút študenta, bude všetko OK a nemusíš čakať až na nástup na VŠ. Alebo mu ju jednoducho predlžte.
Môžete aj uzatvoriť iný druh dohody, napr. DoPČ, alebo DoVP(ale tá je len na činnosť, ktorá sa neopakuje).