karin1981
08.06.11,16:53
Dobrý deň chcem sa spýtať ohľadom pláži v mestečku Crikvenica,či su čisté a čo sa týka sociálneho zariadenia(wc,sprchy)na plaži ďakujem za odpoveď
NEVEDKO9
08.06.11,15:51
Dobrý deň chcem sa spýtať ohľadom pláži v mestečku Crikvenica,či su čisté a čo sa týka sociálneho zariadenia(wc,sprchy)na plaži ďakujem za odpoveď
Crikvenica - časť SELCE (JUH) je čistejšia, prístup do mora cez schodíky, plocha na ležanie je vybetonovaná s dlažbou na vrchu. Sprchy i WC sú zabudované priamo na "betonovej" pláži.
V blízkosti pláže je niekoľko možnosti na športovanie, stravovanie, občerstvenie .... a PLNO KVETOV v črepníkoch.

časť na Severe (okolo H-Omorika) je "špinavšia", hlučnejšia ... obe strediska sú spojené promenádou až do stredu mesta Crikvenica. V Auguste sa tam koná "Rybí trh", "Festival Folklóru", z záhradných reštauráciách vyhráva muzika ....
pivko
08.06.11,17:28
Karin máš tam zaplatený zájazd? Lebo ak nie tak sa radšej Crikvenici vyhni.
jess
08.06.11,17:31
prečo ???
jess
08.06.11,17:32
Ja chcem ísť do Seliec. A podľa foto tam nebol vstup do mora po schodíkoch.
karin1981
08.06.11,17:40
ano mam uz zaplateny zajazd , a preco sa radsej vyhnut crikvenici ?
pivko
08.06.11,17:44
Lebo na pobreží celého Jadranu je to asi najškaredšie miesto , pozerať budeš nie na more ,ale na Otok Krk , za hlavou ti budú hučať auta na magistrále atd. atd. Nema veze:D
Jediná výhoda prečo tam asi ľudia idú je , že je to asi najbližšie z SK.
lujza.j
08.06.11,19:44
Lebo na pobreží celého Jadranu je to asi najškaredšie miesto , pozerať budeš nie na more ,ale na Otok Krk , za hlavou ti budú hučať auta na magistrále atd. atd. Nema veze:D
Jediná výhoda prečo tam asi ľudia idú je , že je to asi najbližšie z SK.

Pravda! ja nikdy a za nič!cestovať ak niekto chce tadiaľ ísť to áno, ale to je sve:D a to nie je iba o Crikvenici, ale o všetkých strediskách ktoré sú na Jadranskej magistrále, Novi Vinodolski a pod.
marek216
23.06.11,11:07
ano mam uz zaplateny zajazd , a preco sa radsej vyhnut crikvenici ?


Ale prosim ta nepočuvaj tych zatrpknutych ludi je tam krasne ,určite odporučam ja idem 2.7. tiež. =) peknu dovolenku. =)
marek216
23.06.11,11:12
Lebo na pobreží celého Jadranu je to asi najškaredšie miesto , pozerať budeš nie na more ,ale na Otok Krk , za hlavou ti budú hučať auta na magistrále atd. atd. Nema veze:D
Jediná výhoda prečo tam asi ľudia idú je , že je to asi najbližšie z SK.


ty pišeš pre pobavenie! to je iba tvoj neobjektivny nazor.je veeela miest v HR a ovela horšich.
pivko
23.06.11,13:13
marek už sa ti to blíži:D2.7.:mee:Tak sa priprav na Crikvenicu:mee:Si ešte asi nebol nikdy v Dalmácii;)
lujza.j
23.06.11,13:16
brácho:) čítal si? že vraj sme zatrpknutí:eek::eek:
pivko
23.06.11,13:18
nema veze.
verkaz
23.06.11,13:24
V Selcoch Cvikrenici som bola 2 x nemôžem povedať nič zlé. Prístup do mora je po schodíkoch alebo priamo z pláže. Keď tam budeš a prejdeš sa po dĺžke letoviska, určite si nájdeš vhodnú pláž, ktorá Ti bude vyhovovať. Krásna je aj prechádzka zo Seliec po pobreží do Cvikrenice.
Nedaj sa odradiť, všetko má svoje pre a proti.
lujza.j
23.06.11,13:31
V Selcoch Cvikrenici som bola 2 x nemôžem povedať nič zlé. Prístup do mora je po schodíkoch alebo priamo z pláže. Keď tam budeš a prejdeš sa po dĺžke letoviska, určite si nájdeš vhodnú pláž, ktorá Ti bude vyhovovať. Krásna je aj prechádzka zo Seliec po pobreží do Cvikrenice.
Nedaj sa odradiť, všetko má svoje pre a proti.

mimotemy hmm.....pre mňa je dovolenka to, kde je sve "pre", proti je pre mňa neprijateľné, inak potom môžem ísť aj do Senca na báger;)
verkaz
23.06.11,13:59
čo je pre teba - pre - môže byť pre druhého - proti
lujza.j
23.06.11,14:06
jasnéééééé:)
pivko
23.06.11,17:29
Veď nech si ide každý kam chce, ale pohľad na Otok Krk je jedno proti a pohľad opačným smerom na magistrálu je druhé proti.
marek216
30.06.11,07:08
marek už sa ti to blíži:D2.7.:mee:Tak sa priprav na Crikvenicu:mee:Si ešte asi nebol nikdy v Dalmácii;)


A možno by si bol prekvapený. ;) bol som aj na celej makarskej riviere okrem Brely.Tak nekomentuj ;)Aj makarska ma svoje minusy, napr : drahšie ceny,menšie plaže a zbytočne je to daleko.
pivko
30.06.11,09:34
A možno by si bol prekvapený. ;) bol som aj na celej makarskej riviere okrem Brely.Tak nekomentuj ;)Aj makarska ma svoje minusy, napr : drahšie ceny,menšie plaže a zbytočne je to daleko.
A z čoho by som bol prekvapený:confused: Ako možeš porovnávať Dalmáciu;) s Crikvenicou, kúp si okuliare:D a čo sa týka cien tak tie sú rovnaké, dokonca priamo v Makarskej alebo Omiši si dáš veľké pivko;) bežne aj za 10 Hrk kdežto v Crikvenici určite za 15:mee:
marek216
30.06.11,11:45
A z čoho by som bol prekvapený:confused: Ako možeš porovnávať Dalmáciu;) s Crikvenicou, kúp si okuliare:D a čo sa týka cien tak tie sú rovnaké, dokonca priamo v Makarskej alebo Omiši si dáš veľké pivko;) bežne aj za 10 Hrk kdežto v Crikvenici určite za 15:mee:

TO pravda neni, uplne záleži kde si to pivo dáš,rozdiel najdeš aj o 5 m dalej. ja len neznašam tie negativne komentare,ak tam niekto ide rad a pači sa mu tam nikoho nezaujimaju tie tvoje reči okolo toho,ty si chod radšej na dalmaciu. =))nebudem predsa chodit roky ma tie iste miesta.;)zmena je život.
pivko
30.06.11,13:15
Ty budeš asi nejaký agent CK ktorá do Crikvenice organizuje zájazdy.
zk24
30.06.11,13:27
Ja som bola v Crikvenici a pacilo sa mi. Jedine minus pre mna bol naozaj ten chaby vyhlad na ostrovy, kedy mate pocit ze vidite na druhu stranu jazera. Inac sa mi tam pacilo.
marek216
30.06.11,17:38
odhalil si ma.. nečakal som to a robim fakultativne vylety na makarsku špecialne pre teba. =D zase si pobavil.. =D