beedo
09.06.11,13:04
Dobrý deň,
hľadám architekta - projektanta ktorý by mi nakreslil môj návrh RD.
Jedná sa o bungalov a mám to rozkreslené na milimetrovom papieri.
Som zo Žiaru nad Hronom.
Ďakujem
render150
10.06.11,10:41
Dobry den

viem Vam dopracovat Vas dispozicny navrh na uroven dokumentacie na stavebne povolenie popripade realizacny projekt.. + ak by bol z Vasej strany zaujem venujem sa tvorbe fotorealistickych vizualizacii cize nieje problem ani v tomto smere..

S pozdravom
beedo
10.06.11,14:01
smiem vediet odkial ste? Mne by zatial stacil podoris ako byva v katalogoch, ale mozno podla dohody by sme sa vedeli dohodnut aj na inom zobrazeny.

S pozdravom
evika
23.06.11,10:59
Aj ja hľadám šikovného cenovo prijatelného projektanta na projekt RD
Dakujem
xmilan1
23.06.11,16:27
Dobry den, v pripade zaujmu ma kontaktujte na email.
michal101
24.06.11,03:29
Dobrý deň, koľko chcete investovať do rodinného domu a v akom rozsahu to chcete spracovať. Katalógové projekty sú vačšinou bez osadenia, inžinierskych prípojok,geologického posudku, oplotenie, vonkajšich sadových úprav ... poprípade si to nechaju zaplatiť. Ak máte záujem napíšte aku sumu chcete investovať spracujeme Vám cenovú ponuku
render150
27.06.11,13:59
som z Bratislavy, ak je tato tema pre Vas este aktualna..
(priamy kontakt nieje nutny.. komunikacia mozna cez skype hovory, kde je mozne zdielat obrazovku pre druhu stranu)
Radka 111
29.06.11,19:16
Aj ja hľadám šikovného cenovo prijatelného projektanta na projekt RD
Dakujem


dobrý deň
viem vám dat kontakt na projektanta s ktorím spolupracujeme
adis_benji
29.06.11,19:55
tak isto by som rad nasiel projektanta s okolia TN - najlepsie s referenciami ci uz na web stranke alebo dodatocne potvrdene spokojnymi zakaznikmi.
Michalis.R
12.07.11,15:50
Kto hľadáte st.projektanta ozvite sa mi na stavebnyp(zavináč)gmail.com ! Rodinné domy, chaty, prístrešky, altánky, garáže atď.