Pohar
10.06.11,08:08
prosím potrebujeme poradiť ohľadne rušenia nočného kľudu v podniku - (malá reštaurácia) - ale naozaj seriózne a účinne
prosím nedávajte mi tu linky na rušenie nočného kľudu - to v bytoch atd mám naštudované
potrbeujem poradiť naozaj konkrétne - proste nejako
sa nám to nedarí "utíšiť" i ked bola zavolaná hliadka...neviem či nie kamaráti...
sú aj iné "páky"...ktorými by sme mohli začať?

prosím poradte - ide o to že máme dieťa ktoré cez týždeň vstáva do školy...
vďaka
Mila123
10.06.11,06:10
Iba Vám vadí rušenie nočného kľudu? resp. iba Vy sa ozývate????
Pohar
10.06.11,06:19
Iba Vám vadí rušenie nočného kľudu? resp. iba Vy sa ozývate????
no v podstate...je to dosť nešťastná ulica...
lebo je tu ten podnik...potom pozemky...a my...
a na druhú stranu to krije múr toho podniku - takže tamtí susedia nie sú moc rušení...
i ked mi už pani povedala že ani ona nemohla o tretej v noci spať...ale to je ťažko s takými ľudmi riešiť svedectvo - radšej sa stiahnu.
a máme už toho po krk - lebo v podstate to vystrája len prevádzkárka s nejakými kamarátmi - vždy icj je tak štyria ( niekto aj z personálu)
proste sme zúfalí - lebo evidentne mestkí policajti - čo sme aj počulu ahoj serus no napíšte tam niečo...a takto skončia hliadky...:(
my už rozmýšlame či ísť inou cestou - podniku sa nedarí nemáva tam ľudí...a ked sa pýtam na záznam z polície vždy ten istý zápis: personál upratoval podnik - to je záznam z noci.
tak rozmýšlame či tam nepslať niekoho iného hygienu? úrad práce? lebo neverím že to má všetko evodované....

prosím poradte - možno tu niekto rozumie reštauráciám - a ich prevádzke - čoho by sa dalo chytiť - samozrejme všetko legálne nechem tu nikoho na nič nahovárať...

vdaka za každú radu
Pohar
10.06.11,08:06
no v podstate...je to dosť nešťastná ulica...
lebo je tu ten podnik...potom pozemky...a my...
a na druhú stranu to krije múr toho podniku - takže tamtí susedia nie sú moc rušení...
i ked mi už pani povedala že ani ona nemohla o tretej v noci spať...ale to je ťažko s takými ľudmi riešiť svedectvo - radšej sa stiahnu.
a máme už toho po krk - lebo v podstate to vystrája len prevádzkárka s nejakými kamarátmi - vždy icj je tak štyria ( niekto aj z personálu)
proste sme zúfalí - lebo evidentne mestkí policajti - čo sme aj počulu ahoj serus no napíšte tam niečo...a takto skončia hliadky...:(
my už rozmýšlame či ísť inou cestou - podniku sa nedarí nemáva tam ľudí...a ked sa pýtam na záznam z polície vždy ten istý zápis: personál upratoval podnik - to je záznam z noci.
tak rozmýšlame či tam nepslať niekoho iného hygienu? úrad práce? lebo neverím že to má všetko evodované....

prosím poradte - možno tu niekto rozumie reštauráciám - a ich prevádzke - čoho by sa dalo chytiť - samozrejme všetko legálne nechem tu nikoho na nič nahovárať...

vdaka za každú radu
neporadí nikto....?
dá sa tam poslať nejaká kontrola?
arizona
10.06.11,08:22
Mila123
10.06.11,14:52
Dá sa poslať akákoľvek kontrola....aj IP, DÚ, UPSVaR, ŽÚ, ObCÚ či MÚ,RÚVZ, Hasičov či bezpečnosť práce, kominárov, a pod. ja by som to riešila ale inou cestou.....zájdi na príslušný mestský či miestny úrad a podaj sťažnosť.....