kachnourik
10.06.11,19:42
zdravim vas vsetkych,

viem, ze tema kupy auta je tu rozobrana na stovkach stran, aj som zacala hladat to co potrebujem, ale istotne sa nedopatram k 100% odpovedi sitej pre mna, tak pisem a cakam reakcie a odpovede....

uvazujeme s priatelom kupu auta, pravdepodobne ojazdeneho... je viac alternativ ako by sme to vedeli riesit...
1, bud kupa auta ako FO - co je lepsie uver z banky alebo lizing,
2, alebo kupa cez s.r.o.-cku teda ako PO - uver alebo lizing, nie sme platcami DPH,co to pre mna znamena, ako to realizovat najvyhodnejsie a s co najnizsimi stratami... co to okrem kupy vsetko obnasa...


dakujeeeeeeeeeeeeem vopred za vsetky reakcie :)
IvoM
13.06.11,06:08
zdravim vas vsetkych,

viem, ze tema kupy auta je tu rozobrana na stovkach stran, aj som zacala hladat to co potrebujem, ale istotne sa nedopatram k 100% odpovedi sitej pre mna, tak pisem a cakam reakcie a odpovede....

uvazujeme s priatelom kupu auta, pravdepodobne ojazdeneho... je viac alternativ ako by sme to vedeli riesit...
1, bud kupa auta ako FO - co je lepsie uver z banky alebo lizing,
Nedá sa posúdiť bez konkrétnych údajov.
2, alebo kupa cez s.r.o.-cku teda ako PO - uver alebo lizing, nie sme platcami DPH,co to pre mna znamena, ako to realizovat najvyhodnejsie a s co najnizsimi stratami... co to okrem kupy vsetko obnasa...
Nedá sa posúdiť bez konkrétnych údajov, pozri si o koľko preplatíš lízing a o koľko úver a samozrejme aké sú tiež celkové poplatky.


dakujeeeeeeeeeeeeem vopred za vsetky reakcie :)

A len na okraj svoju otázku si zlezaradil
kachnourik
13.06.11,07:49
ok, a ake "konkretne" udaje k tomu treba?
Juras66
21.12.11,11:00
ok, a ake "konkretne" udaje k tomu treba?
Ahoj, tiež idem riešiť obdobný rébus, tak by ma zaujímalo, k čomu si nakoniec prišla?
sisima
21.12.11,11:30
hm, keby ste boli platcami dph a mali dostatok peňazí (bez úveru) tak ti poradím ísť kúpiť nové auto do Polska... nižšia cena, výbava za menšie príplatky a hlavne dodanie 7-10 dní... viem že tam bola možnosť financovať cez leasing zo slovenska, ale viac sme nezistovali...