krtuso
11.06.11,17:38
Čaute, chcela by som sa spýtať či by mi niekto nepomohol s vypracovaním bakalarskej práce, tému mám vybratú, len neviem ako budem bud. šk. rok stíhať, tak by som ju chcela začať robiť už teraz cez prázdniny. Tak ak máte s písaním práce z pedagogiky skusenosti a chceli by ste si takto privyrobiť... ale len seriózne, nestojím o vyhodenie!!!! Vopred ďakujem Krtušo
Gina Er
11.06.11,15:53
Čaute, chcela by som sa spýtať či by mi niekto nepomohol s vypracovaním bakalarskej práce, tému mám vybratú, len neviem ako budem bud. šk. rok stíhať, tak by som ju chcela začať robiť už teraz cez prázdniny. Tak ak máte s písaním práce z pedagogiky skusenosti a chceli by ste si takto privyrobiť... ale len seriózne, nestojím o vyhodenie!!!! Vopred ďakujem Krtušo
nestojíš o vyhodenie? a týmto si o to náhodou nekoleduješ??:eek:
krtuso
12.06.11,17:57
Ale, ale čo tak zhurta? Ja si robím školu, kvôli zamestnaniu a nie že by som chcela učiť Vaše deti - o to naozaj nestojím a myslím, že ani tie deti nie. Takže či tu bakal. urobim sama, alebo mi niekto pomôže...veľké dopady na spoločnosť to mať nebude. A ja istú predstavu o obsahu bakalarky mám, len by som chcela s teoriou "helfnúť", takže ak sa niekto nájde, čo s tým nebude mať etický problém...budem len rada ak sa ozve
veronikasad
12.06.11,18:27
konzultant_prac
28.06.11,13:29
Pozdravujem Vás! Ešte je to aktuálne? Rád pomôžem, ak to bude v mojich silách. poprosím o email kontakt na vás a je tu možnosť dohodnúť sa bližšie takto. Tak zatiaľ toľko.

Pekný deň želám!