Snajper2
11.06.11,22:26
má niekto skúsenosti s prípravkom Liderin? potreboval by som vedieť, že či nemá nejaké vedľajšie účinky, a kto ho môže brať, a kto nie. nepatrím medzi odvážnych, tak že nechcem chodiť do lekárne a spytovať sa na to tam
Marína
12.06.11,05:34
má niekto skúsenosti s prípravkom Liderin? potreboval by som vedieť, že či nemá nejaké vedľajšie účinky, a kto ho môže brať, a kto nie. nepatrím medzi odvážnych, tak že nechcem chodiť do lekárne a spytovať sa na to tam
Osobne si myslím, že naši chlapci sa tu s tak intímnou, pre niekoho aj citlivou vecou asi ťažko budú zdôverovať. Hlavne tí, ktorí tu nie sú v úplnej anonymite. Pozri si aktívne látky Liderinu (http://www.adcc.sk/web/potravinove-doplnky/detail/walmark-liderin-16680.html).
arizona
12.06.11,08:12
má niekto skúsenosti s prípravkom Liderin? potreboval by som vedieť, že či nemá nejaké vedľajšie účinky, a kto ho môže brať, a kto nie. nepatrím medzi odvážnych, tak že nechcem chodiť do lekárne a spytovať sa na to tam
Osobne si myslim, ze su to len "predrazene" vitaminy,ktore nemozu uskodit.
Inak by nemohli byt volno predajne a dostupne kazdemu ;)
Ucinkuju skor ako placebo efekt.

Ak mas nejaky zdravotny problem,je lepsie navstivit urologa,ktory zisti povod problemu a predpise adekvatne lieky.Vo vacsine pripadov sa jedna o neskodny zapal...neliecene zapaly sa casom iba zhorsuju...
buchač
12.06.11,08:20
má niekto skúsenosti s prípravkom Liderin? potreboval by som vedieť, že či nemá nejaké vedľajšie účinky, a kto ho môže brať, a kto nie. nepatrím medzi odvážnych, tak že nechcem chodiť do lekárne a spytovať sa na to tam

...spýtaj sa Alinka a Pipiny ...

http://www.youtube.com/watch?v=W-6yDCWVae0&feature=related
pago778
09.12.11,19:00
Na štúdii mužov s miernou erektilnou dysfunkciou vo veku 30 – 50 rokov sa dokázalo, že k zlepšeniu erekcie došlo pri užívaní tejto kombinácie látok priemerne už po 60 minútach, a zistil sa dokonca priaznivý vplyv na hladinu cholesterolu a na krvný tlak. Vážnosť tejto štúdie potvrdzuje fakt, že išlo o dvojitú slepú štúdiu kontrolovanú placebom, čo má vážnosť v odbornej verejnosti. Kontrola placebom znamená, že ani pacienti, ani lekári nevedeli, kto užíva účinnú látku a kto len „prázdnu“ tabletku. Tak sa dá najlepšie posúdiť efekt prípravku v porovnaní s kontrolnou skupinou. Štúdiu uskutočnili odborníci na Lekárskej univerzite v bulharskej Sofii a v Ústave farmaceutickej chémie v nemeckom Münsteri. Častosť pohlavného styku u pacientov sa počas štúdie trvajúcej mesiac zdvojnásobila, nezaznamenali sa žiadne neželané účinky a výsledkom je záverečné konštatovanie, že kombinácia látok L-arginín a extraktu z kôry francúzskej pobrežnej borovice (Pycnogenol®) je sľubnou alternatívou v prípade liečby miernej až stredne závažnej formy erektilnej dysfunkcie. Ak vás teda trápia problémy týkajúce sa stoporenia, zapite dostatočným množstvom tekutiny tri tablety aspoň 60 minút pred pohlavným stykom. Posteľ je totiž dobrá na dve veci a spánok je len jednou z nich!
jirik2
25.06.12,13:48
Užívám Clavin a všechno funguje jak má. Taky je volně prodejný, takže rozhodně nemůžu říct, že by tyhle přípravky nefungovaly. Právě naopak, jsou bez vedlejších účinků. Když si vzpomenu, jak mi bylo z viagry špatně. tohle je spolehlivé a bezpečné.
Tomáš Osmanský
28.04.14,05:32
Ja tiež užívam Clavin, k Liderinu som sa nikdy nedostal nakoľko som mal odporúčania na Clavin a ten mi pomohol, na začiatku som tomu síce moc neveril, keďže som na nete prečítal nieľko negatívnych príspevkov, ale tak vyskúšal som a neoľutoval som to...účinok bol rýchly a spoľahlivý