aresasus
12.06.11,12:01
Dobrý deň.
Som s okolia Vranova nad Topľou. Rozhodol som sa stavať dom s tvárnic Termalica. Nemá niekto kontakt s okolia Vranova na cenovo dobré stavebniny, ktoré dodávajú tieto tvárnice?
Prípadne ak by ste mali kontakt na nejakú Poľskú firmu, kde sa dohovorím aj po slovensky, bol by som vďačný.
Prípadne može byť aj Slovenská ak vie urobiť dobrú cenu.
Vopred Ďakujem
vladoziak
12.06.11,11:09
su sice z Oravy ale ja som bral od nich priecky termalica,dovoz zadarmo,dodavka bez problemov,len som si musel zabezpecit vykladku ale ´mozno sa da s nimi dohodnut aj na aute s rukou
www.garbiar.sk
Marianq
22.11.11,07:02
Už sa Vám podarilo nájsť nejakého dodávateľa pre Termalicu ? Som tiež z Vranovského okresu a taktiež hľadám dodávateľa v blízkom okolí. Kontaktovať ma môžte prosím na komako1@post.sk (komako1@gmail.com)
lapejko
22.11.11,19:43
www.budomat.pl v Krosne, www.pol-bud.eu , www.sigma.pl
lapejko
22.11.11,19:48
ešte upozorním, Termalica je po Ytongu asi druhá najlepšia tvárnica na trhu, materiál je z Ytongom porovnateľný, ale pri murovaní treba počítať s väčšou nepresnosťou hlavne kvôli tomu, že tvárnice nemajú pravý uhol. Doporučujem objednať komplet aj s prekladmi a U-tvarovkami, majú totiž trochu iný rozmer ako Ytong.
edogaal
12.12.11,11:10
ak mate kontakt na dobrého dodávateľa tvárnic Termalica sem s ním - aj ja staviam - eduard.gaal@gmail.com