TomasTN
12.06.11,17:37
Dobry den, viem, ze je tu uz niekolko prispevkov na tuto temu ale predsa sa chem nieco spytat.

Vyhodili sa mi na tvari pigmentove flaky a rozmyslam o tom nechat si ich odstranit laserom na klinike, ale mam trochu obavy. Zaujima ci tu je tu niekto kto to podstupil a ake su vysledky, najma ma znepokojuje fakt, ako som sa docital,ze po zakroku flak stmavne a trva 3 az 4 tyzdne kym zmizne. Ja to chapem to tak, ze laser spali vsetky bunky preto to stmavne a trva tych par tyzdnov kym s pokozka znova obnovi.
lujza.j
12.06.11,15:47
nemám skúsenosti,ale mám pigmentové škvrny:(chcela som ich riešiť, ale nie laserom, ale použitím kyseliny neviem ako sa to procedúra špecialne volá, ale použiva sa kyselina v kozm. salone samozrejne. kyselina na rôzne % použiva sa podľa hlbky pig. škŕn, keďže moje ako inak by aj boli sú viac "zažraté":mad: musela by kozmetička použiť kyselinu s väčším %, čiže u mňa by to bolo s pobytom na PN. kyselina vlastne spáli kožu s pig.škvrnami a tú nahradí nová koža, ale kde mám garanciu, že sa mi už neobjavia? asi nikde tak to neriešim, štve ma to ale čo už nacápem "omietku"- make-up a hotovka:D
BXLmiami
09.07.11,18:07
nemám skúsenosti,ale mám pigmentové škvrny:(chcela som ich riešiť, ale nie laserom, ale použitím kyseliny neviem ako sa to procedúra špecialne volá, ale použiva sa kyselina v kozm. salone samozrejne. kyselina na rôzne % použiva sa podľa hlbky pig. škŕn, keďže moje ako inak by aj boli sú viac "zažraté":mad: musela by kozmetička použiť kyselinu s väčším %, čiže u mňa by to bolo s pobytom na PN. kyselina vlastne spáli kožu s pig.škvrnami a tú nahradí nová koža, ale kde mám garanciu, že sa mi už neobjavia? asi nikde tak to neriešim, štve ma to ale čo už nacápem "omietku"- make-up a hotovka:D
Predpokladám,že je to vtip.Ty by si si celkom vážne dala spáliť tvár kyselinou nejakou kozmetičkou?Tak,že potom predpokladáš PN?To nemyslíš vážne:eek:
lujza.j
09.07.11,20:52
nemám skúsenosti,ale mám pigmentové škvrny:(chcela som ich riešiť, ale nie laserom, ale použitím kyseliny neviem ako sa to procedúra špecialne volá, ale použiva sa kyselina v kozm. salone samozrejne. kyselina na rôzne % použiva sa podľa hlbky pig. škŕn, keďže moje ako inak by aj boli sú viac "zažraté":mad: musela by kozmetička použiť kyselinu s väčším %, čiže u mňa by to bolo s pobytom na PN. kyselina vlastne spáli kožu s pig.škvrnami a tú nahradí nová koža, ale kde mám garanciu, že sa mi už neobjavia? asi nikdy tak to neriešim, štve ma to ale čo už nacápem "omietku"- make-up a hotovka:D

ja som sa vyjadrila , že nikdy;)
TomasTN
10.07.11,17:33
a niekto kto ma ten laser za sebou tu nieje?