j.sch
12.06.11,19:53
ide slabšie obdobie a chcel by som nabudiť doterajších zákazníkov.. cca 2000 .. je nejaký mailchimp a podobne ... lenže moja engliš nestačí /vlastne ani neviem :-( ... je niečo slovenské alebo české ??vďaka za radu
padro
12.06.11,19:24
ide slabšie obdobie mimotemy nestras, ja skor verim ze ide silnejsie obdobie :)
camozzi
12.06.11,20:00
Hladas nieco take: http://www.hromadnymail.sk/ ? Nie su to vyhodene peniaze? Oni rozoslu mail war uzivatelom, ktori su na taketo rozosielania uz imunni.
padro
12.06.11,20:05
camozzi .. on skor mysli poslat zakaznikom ktori uz u neho nakupili.. inak ja to posielam tak raz za rok v decembri svojim zakaznikom ale velky efekt to nema... tie warez maily to uz ani nehovorim.
camozzi
12.06.11,20:21
camozzi .. on skor mysli poslat zakaznikom ktori uz u neho nakupili.. inak ja to posielam tak raz za rok v decembri svojim zakaznikom ale velky efekt to nema... tie warez maily to uz ani nehovorim.
Ja som vychadzal z cisla 2000. Je pre mna dost neuveritelne, ze ma az 2000 dobrovolne prihlasenych na odoberanie noviniek mailom. U mna sa az tak za mailovymi novinkami nehrnuli.
Potom by som odporucal pozriet nieco na stahuj.cz. Inak bacha na nevyziadane maily. Niektori zakaznici su na to citlivi a SOI tiez :)
j.sch
13.06.11,03:07
Hladas nieco take: http://www.hromadnymail.sk/ ? Nie su to vyhodene peniaze? Oni rozoslu mail war uzivatelom, ktori su na taketo rozosielania uz imunni.
WAR dakujem .... skúšal som a práve u nich ... návratnosť pri donáške kvetov .... minimálna :-(

Zadarmo WAR a za peniaze kvety ? :-)
j.sch
13.06.11,03:10
camozzi .. on skor mysli poslat zakaznikom ktori uz u neho nakupili.. inak ja to posielam tak raz za rok v decembri svojim zakaznikom ale velky efekt to nema... tie warez maily to uz ani nehovorim.
práve ... ale pripomenúť sa :-)

cca 15 % sú stály zákazníci /chvalabohu pribúdajú Nový :-) /... a tým dáme niečo navyše .

voči minulému roku som s obratom o 200% stúpol..
j.sch
13.06.11,03:11
Ja som vychadzal z cisla 2000. Je pre mna dost neuveritelne, ze ma az 2000 dobrovolne prihlasenych na odoberanie noviniek mailom. U mna sa az tak za mailovymi novinkami nehrnuli.
Potom by som odporucal pozriet nieco na stahuj.cz. Inak bacha na nevyziadane maily. Niektori zakaznici su na to citlivi a SOI tiez :)
AHA to premyslím :-(

nenapadlo ma !
dragan.michal
13.06.11,23:51
Tak ono dosť záleží, kde maš miesto na prihlásenie na zasielanie noviniek, či im ponúkneš niečo navyše ak sa zapíšu atd. To máš ako s FB, veľa firiem uvádza, že je na FB, ale už nie dôvod, prečo by som sa mal stať fanúšikom.

Mailing užívateľom (myslím tým tých, ktorí už niekedy nakúpili, alebo sa pridali do zasielania) dokáže mať zaujímavú úspešnosť. Hlavne ak je personalizovaný a ponúkaš tovar, ktorý je pre nich zaujímavý. T.j. ideálne je, ak máš prehľad minimálne o pohlaví, v akej výške robia nákupy atd.

Je s tým veľa babračky, ale zas je to dobrý spôsob, ako udržať biznis počas mŕtvych období počas roka.
branislav235
15.06.11,07:42
ide slabšie obdobie a chcel by som nabudiť doterajších zákazníkov.. cca 2000 .. je nejaký mailchimp a podobne ... lenže moja engliš nestačí /vlastne ani neviem :-( ... je niečo slovenské alebo české ??vďaka za radu
www.demso.eu, je to po slovensky a 10.000 mailov máš mesačne zadarmo. Super podpora...
Koviko
16.06.11,13:01
Hramdynmail je na pokutu z ČOI. Už som dostal takú ponuku asi 3x. Nakoľko tam uvádzaš seba ako odosielateľa, tak hrozí pokuta aj hromadnemu mailu aj tebe. Ináč, stojí to okolo 100 EURO, takže celkom dobrý biznis pre hromadnymail, kým nepríde tá pokuta...
dragan.michal
16.06.11,13:19
O hromadnom maile som uz pisal aj u seba na blogu:
http://midra.sk/nezaradene/e-mail-marketing-po-slovensky-vyvrcholenie

Dal som podnet na TU a aj SOI, ani v jednom pripade nebola dana pokuta, lebo vraj hromadny mail tak ako to robi, to robi legalne. A to aj napriek tomu, ze uz viac ludi sa stazovalo ze sa na odber neprihlasili. Co uz, slovenske urady rozhoduju ako sa im chce
j.sch
16.06.11,16:49
Viem že ty si sa do nich pustil Mišo !

Ja som ich skúsil pred rokom a pol ked som zo shopom začínal .

Posudok .. U mňa pri sortimente za vyššiu cenu a tovar ktorý nie je reálne nevyhnutný k životu , to zmysel nemalo ..

Možno tak na kupóny do Billy /kupil som cez zlavový portál / by to zmysel malo. :-)