rada
11.01.06,12:18
Dnes som zaslala tému "schválená legislatíva " o novelách v správnych a súdnych poplatkoch. Po odkliknutí pridať novú tému sa objavilo okno s upozornením, že administrátor si vyhradzuje moderovanie správy a po jeho zvážení bude správa uverejnená - alebo niečo podobné okno totiž rýchlo zmizlo. Urobila som nejaký zlý krok? Ak ano ako mám postupovať keď chcem napr. oznámiť niečo alebo vložiť nejaký dotaz? ďakujem
Barbara
11.01.06,11:41
Dnes som zaslala tému "schválená legislatíva " o novelách v správnych a súdnych poplatkoch. Po odkliknutí pridať novú tému sa objavilo okno s upozornením, že administrátor si vyhradzuje moderovanie správy a po jeho zvážení bude správa uverejnená - alebo niečo podobné okno totiž rýchlo zmizlo. Urobila som nejaký zlý krok? Ak ano ako mám postupovať keď chcem napr. oznámiť niečo alebo vložiť nejaký dotaz? ďakujem


môj laicky názor:
asi to je len upozornenie, že vše, čo sa objaví na tejto stránke, sa musí prekontrolovať, asi z tohto prostého dôvodu, ...... no že predsa nemôžu pustiť sem taký materiál, príspevok, obrázky atd........... čo by sem nepatrilo ..........no aby sa tu neobjavovalo..............
aspoň si to tak myslím......... tuším:mad: ;) :p
Palino
11.01.06,11:44
Asi si pridala tému do "Aktuality" a tam Richard pred uverejnením príspevku urobí nejakú "kontrolu", či čo a potom to až pustí na Poradu.
Takže nič si neurobila zle, ale v tejto časti je takýto systém.
Ak chceš, aby sa to, "čo máš na srdci" objavilo hneď, tak to daj do inej časti Porady. Veď ako vidíš, aj táto otázka sa objavila hneď.
rada
11.01.06,11:54
Vďaka. Druhýkrát tak urobím. Len som informáciu o zmene v poplatkoch nevedela inde zaradiť. Chcela som sa vyhnúť, že moja informácia nepatrí do inej témy a takto som dopadla.
Pekný zvyšok dňa.