nellika
13.06.11,09:10
Ahoj, chcem sa opytat, ako mam vystavit fakturu ak prijem za tovar mi bol prevedeny omylom na osobny ucet, nie podnikatelsky. Mam poslat peniaze spat a nechat si sumu preposlat na podnikatelsky. Neviem co to spravi kupujucemu, no ja takto neviem vystavit fakturu. Poradte prosim, nakolko o par dni odchadzam na dovolenku, aby sa to doriesilo. Dakujem:)
veronikasad
13.06.11,07:24
Ahoj, chcem sa opytat, ako mam vystavit fakturu ak prijem za tovar mi bol prevedeny omylom na osobny ucet, nie podnikatelsky. Mam poslat peniaze spat a nechat si sumu preposlat na podnikatelsky. Neviem co to spravi kupujucemu, no ja takto neviem vystavit fakturu. Poradte prosim, nakolko o par dni odchadzam na dovolenku, aby sa to doriesilo. Dakujem:)
na základe čoho ti kupujúci poslal peniaze, keď si mu ešte nevystavil faktúru ?
nellika
13.06.11,07:26
Internetovy predaj a plati sa vopred,fakturu zasielam v baliku, lenze kupujuci mal v systeme bankovnictva ulozene aj moje osobne cislo a omylom sumu poslal tam.
veronikasad
13.06.11,07:29
Internetovy predaj a plati sa vopred,fakturu zasielam v baliku, lenze kupujuci mal v systeme bankovnictva ulozene aj moje osobne cislo a omylom sumu poslal tam.
Vystav faktúru ako obyčajne - s podnikatelským účtom. Príjem na súkromný účet zaúčtuj vo svojom účtovníctve ako platbu v hotovosti a prilož kopiu súkromného účtu.

mimotemyPrečo mal kupujúcu tvoje súkromné číslo účtu komentovať nebudem ...
nellika
13.06.11,10:22
Dotycny si zvykol kupovat odo mna oblecenie po mojich detoch za nejaku symbolicku sumu a tu prevadzal na osobny ucet. Ale teraz kupoval tovar, ktory predavam v ramci podnikat. cinnosti a nahodou odklikol iny ucet, tak sa stal omyl:mad:. Tak len preto bohuzial.