prijemna2
13.06.11,13:31
dobry deň, chcem začať s oficialnym požičiavanim penazi. potrebujem nejakeho odbornika, ktory by ma do všetkeho zasvetil, vysvetlil mi vyhody, nevyhody, oboznamil ma s urokami, oboznamil ma so zmluvami, proste so všetkym, jedna sa o pravne a finačne poradenstvo
lubko6394
13.06.11,13:02
Odborníkom by si mal v tomto prípade byť práve Ty a tí ostatní by mali kmitať podľa Tvojich pokynov.

Skús sa spýtať v Žehre, alebo inej osade, skúseností dosť a ani právnika nepotrebuješ - tedy zatiaľ...
terezamaria
13.06.11,13:34
dobry deň, chcem začať s oficialnym požičiavanim penazi. potrebujem nejakeho odbornika, ktory by ma do všetkeho zasvetil, vysvetlil mi vyhody, nevyhody, oboznamil ma s urokami, oboznamil ma so zmluvami, proste so všetkym, jedna sa o pravne a finačne poradenstvo

No keď máš toľko veľa peňazí, že ich chceš požičiavať, musíš byť právne a účtovne zdatná, aby si vedela s nimi narábať. Zasvätiť / teda ozvať sa na zasvätenie/ Ťa môže ktokoľvek, ale Ty by si mu verila? :confused:

Veď pri toľkých peniazoch, ktoré máš, sa hádam môžeš prihlásiť na akreditované kurzy, tak či tak budeš potrebovať certifikáty. Alebo nám chceš len povedať, že máš peniaze? :rolleyes::cool: Pred Tebou tu už boli nicky, ktoré tiež mali veľa eur a nevedeli čo s nimi. :eek: