krcho
13.06.11,18:37
Zdravim vsetkych. Prave mi prislo stavebne povolenie na stavbu a zostal som dost zhrozeny ked som si pecital co vsetko je potrebne dolozit ku kolaudacii. Idem pristavat k RD (5o rokov) jednu malu izbu spolu s kupelnou. celkova plocha je 22 m2 no ku kolaudacii vraj mam prilozit energeticky certifikat budovy, revizne spravy od kanalizacie, vody, kurenia, elektiky, zameranie od geodeta. neviem ci toto v tomto state je celkom normalne. ved ja som si v dome robil kanalizacnu pripojku a celu kanalizaciu sam a nikomu som nemusel dokladovat nic. teraz idem pristavovat a je problem. deto i voda. clu vodu som robil sam a nikoho to nezaujimalo. elektriku chapen, ale napriklad energeticky certifiat budovy nechapem vobec. ved to je naozaj nahlavu. v tomto state je jednoduksie si vsetko urobit nacierno? ake mate v tomto skkusenosti? naozaj clovek ktory to chce robit poctivo je utlacany a uz som pomaly rozhodnuty ist na stavebny urad a povedat im ze nemam zaujem nic stavat. mat dakto taketo skusenosti???