Andrej Hutar
13.06.11,19:20
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať zadržali mi vodický preukaz za alkohol mal som 0,23. zadržali mi ho na pol roka a chcel by som sa informovať že či by sa nedal trest znižiť na polovicu lebo ma to strašne štve že som nafukal a viem že už to nikdy nespravim len by som potreboval ten vodičák že či je tu možnosť skrátenia doby na polovicu na 3 mesiace?

vopred ďakujem za odpoveď

Andrej
buchač
13.06.11,18:40
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať zadržali mi vodický preukaz za alkohol mal som 0,23. zadržali mi ho na pol roka a chcel by som sa informovať že či by sa nedal trest znižiť na polovicu lebo ma to strašne štve že som nafukal a viem že už to nikdy nespravim len by som potreboval ten vodičák že či je tu možnosť skrátenia doby na polovicu na 3 mesiace?

vopred ďakujem za odpoveď

Andrej

Nie , nie je ...
Alebo inak ...
Po polovici uplynutia trestu ( 3 mesiace ) môžeš požiadať , napísať žiadosť o jeho vrátenie ...
Buď bude vyhovené , alebo aj nie ...;)
gardenia
13.06.11,18:53
Tak ja dúfam, že ti ten vodičák nevrátia nikdy!
willma
14.06.11,05:02
Tak ja dúfam, že ti ten vodičák nevrátia nikdy!Prepáč, 0.23 je minimum nad toleranciu dychového prístroja. Rovnako odsudzujem alkohol za volantom, ale takáto hodnota sa pritrafiť naozaj môže a to dokonca aj po požití niektorých potravín prípadne liekov.
hubatá
14.06.11,05:11
Aj ja dúfam že ti sudca nevyhovie.
missoo115
30.08.11,11:43
mal si 0,23 promile alebo mg/l????
Flinstone
30.08.11,13:45
policajné trumpety sú už dávno kalibrované na mg/l, tolerancia prístroja je pod 0,15. a 0,23 mg/l je skoro pol promile... takže to nieje zbytkový alkohol po malom pive.
marjankaj
30.08.11,13:58
Nie , nie je ...
Alebo inak ...
Po polovici uplynutia trestu ( 3 mesiace ) môžeš požiadať , napísať žiadosť o jeho vrátenie ...
Buď bude vyhovené , alebo aj nie ...;)

A do žiadosti treba pripísať, že má strýka na ministerstve. To zvyčajne zaberie.:---