any14
14.06.11,10:18
Dobrý deň, chcem sa informovať, či my ako psychologická ambulancia musíme mať vyhotovený prevádzkový poriadok. Našli sme potvrdenie od Regionálneho úradu, že schvaľujú náš prevádzkový poriadok (?) /bolo to veľmi dávno, neviem aký to bol - len viem, že sa to týkalo hygieny/, ale vraj by sme mali mať vypracovaný ešte aj nejaký iný - našla som si vzory, len nás sa netýkajú /nakladanie s biologickým materiálom, s bielizňou,.../. Neviete mi niekto poradiť, alebo nemáte vzor ako by mal vyzerať? Ďakujem
terezamaria
14.06.11,08:47
Dobrý deň, chcem sa informovať, či my ako psychologická ambulancia musíme mať vyhotovený prevádzkový poriadok. Našli sme potvrdenie od Regionálneho úradu, že schvaľujú náš prevádzkový poriadok (?) /bolo to veľmi dávno, neviem aký to bol - len viem, že sa to týkalo hygieny/, ale vraj by sme mali mať vypracovaný ešte aj nejaký iný - našla som si vzory, len nás sa netýkajú /nakladanie s biologickým materiálom, s bielizňou,.../. Neviete mi niekto poradiť, alebo nemáte vzor ako by mal vyzerať? Ďakujem

Je rozdiel, či ste ambulancia súkromná alebo v rámci nemocnice, či kliniky. Pokiaľ ste v rámci nemocnice, prevádzkový poriadok je vypracovaný pre všetky ambulancie, oddelenia, úseky.......Je to centrálny prevádzkový poriadok.

Pokiaľ ste súkromná ambulancia, prevádzkový poriadok si určujete sami v súlade s vyhláškou Ministerstva zdravotníctva.
Tu je link na prvé odvrchu:
http://www.google.sk/#hl=sk&source=hp&q=prevádzkový+poriadok+ambulancie&oq=prevádzkový+poriadok&aq=9&aqi=g10&aql=&gs_sm=c&gs_upl=1721l8897l0l20l19l0l8l8l0l309l2300l0.2.7.1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=9e26611141d9fffa&biw=1024&bih=570
any14
15.06.11,05:54
Ďakujem.

Sme súkromná ambulancia, takže vypracovať....