j.sch
14.06.11,12:27
Kam sa chystáte , alebo kde bolo fajn ?

Inšpirujme a poraďme ostatným , alebo upozornime kam nemajú ísť !

PS: privítam rady kam v SK s 3 deťmi /vek od 3-10r / ..

Veeľká vďaka .. /Na Orave sme boli minulý rok/
aktaK
14.06.11,10:44
tohoto roku kupalisko sturovo, stan, ideme s 2 dcerami 10 a 12 r., niekedy v juli, rozhodneme sa na poslednu chvilu hlavne podla pocasia...
bol tam niekto min. roku? resp. bol tam niekto stanovat? ako je to s miestami na stanovanie, sú stale volne?
martina2006
15.06.11,05:58
Kde ste boli na Orave? My sa chystáme s deťmi /6 a 8 rokov/. Minulý rok sme boli na Liptove, tam sa nám páčilo.
Nella_2
15.06.11,06:03
Kde ste boli na Orave? My sa chystáme s deťmi /6 a 8 rokov/. Minulý rok sme boli na Liptove, tam sa nám páčilo.
Na Orave je krásne. My máme overenú Zázrivú (odporúčam penzión Pohoda) aj Terchovú.
srska
15.06.11,06:07
Na Orave je krásne. My máme overenú Zázrivú (odporúčam penzión Pohoda) aj Terchovú.
súhlasím. pred časom som bol tu (http://www.hotelhavrania.sk/hotel-orava/sk/index.php?jazyk=sk) . síce koniec sveta ale super
Nella_2
15.06.11,06:11
súhlasím. pred časom som bol tu (http://www.hotelhavrania.sk/hotel-orava/sk/index.php?jazyk=sk) . síce koniec sveta ale super
Áno Zázrivá je jedinečná dedina a to okolie je prekrásne, ľudia milí, korbáčiky... proste na Orave dobre, na Orave zdravo :)
balunka
15.06.11,10:22
chodím do Štúrova už asi 4 roky,raz sme boli aj stanovať,teraz chodíme do chatiek.V pohode,miest na stany je dosť,je tam dobre aj keď ja náhodou chladnejšie počasie,pretože voda má 36 takže sa to dá vydžať,stravovacích bufetov dosť a za primerané ceny,čisté toalety,čisté miesta na stanovanie,ja som sa bála,že v priestoroch na stanovanie bude hluk,ale je to fajn,diskotéky každý večer aj s deťmi/moje mali vtedy 12 a5 rokov/.obsluhujúci personál sa vždy spýta v slovenčine aj v maďarčine a potom sa prispôsobí podľa toho akým jazykom hovoríš-vrele odporúčam
aktaK
15.06.11,14:00
chodím do Štúrova už asi 4 roky,raz sme boli aj stanovať,teraz chodíme do chatiek.V pohode,miest na stany je dosť,je tam dobre aj keď ja náhodou chladnejšie počasie,pretože voda má 36 takže sa to dá vydžať,stravovacích bufetov dosť a za primerané ceny,čisté toalety,čisté miesta na stanovanie,ja som sa bála,že v priestoroch na stanovanie bude hluk,ale je to fajn,diskotéky každý večer aj s deťmi/moje mali vtedy 12 a5 rokov/.obsluhujúci personál sa vždy spýta v slovenčine aj v maďarčine a potom sa prispôsobí podľa toho akým jazykom hovoríš-vrele odporúčam

dakujem za odpoved balunka,

hlavne mi islo o to, ci to miesto na stan bude urcite volne... termin este neviem sama, preto volime toho roku "stanovacku", lebo v tom vidim hlavnu vyhodu to, ze zacneme a skoncime dovolenku, ako nam to bude zrovna v danom case vyhovovat...

este jedna podotazka, je v kempingu na kupalisku pristup k elektrine?
ci si mám brat zo sebou rychlovarnu konvicu (na caj, kavu), resp. ci je mi tam nanic... totiz volakde som citala, ze pristup tam je, ale uz neviem kde som to citala.....
misoft
15.06.11,20:22
Ja nikam, ale moju 3/4 som "vykopol" :D a ide smer Egypt (dúfam, že nebudú pýtať nejaké ťavy za ňu).
video1983
15.06.11,20:39
ak chces nieco pre deti tak ti odporucam lip, sielnica

villa betula , priamo tam je vela veci pre deti
balunka
16.06.11,04:07
dakujem za odpoved balunka,

hlavne mi islo o to, ci to miesto na stan bude urcite volne... termin este neviem sama, preto volime toho roku "stanovacku", lebo v tom vidim hlavnu vyhodu to, ze zacneme a skoncime dovolenku, ako nam to bude zrovna v danom case vyhovovat...

este jedna podotazka, je v kempingu na kupalisku pristup k elektrine?
ci si mám brat zo sebou rychlovarnu konvicu (na caj, kavu), resp. ci je mi tam nanic... totiz volakde som citala, ze pristup tam je, ale uz neviem kde som to citala.....
je tam natiahnutá elektrina,stačí ti zobrať len dlhší kábel,aby si sa napojila,ale zober si ten s viacerými zásuvkami,vieš čo myslím,môžeš naraz dať aj kanvicu,aj nabíjať mobil atď.Môžeš si zobrať aj gril,dá sa aj grilovať.A hlavne nezabudni niečo proti komárom,je ich tam neúrekom!!!!!
aktaK
16.06.11,07:52
je tam natiahnutá elektrina,stačí ti zobrať len dlhší kábel,aby si sa napojila,ale zober si ten s viacerými zásuvkami,vieš čo myslím,môžeš naraz dať aj kanvicu,aj nabíjať mobil atď.Môžeš si zobrať aj gril,dá sa aj grilovať.A hlavne nezabudni niečo proti komárom,je ich tam neúrekom!!!!!

balunka, to je odpoved hodná zlata!
dakujem!!!
balunka
16.06.11,10:42
balunka, to je odpoved hodná zlata!
dakujem!!!
nemáš za čo a užite si to tam:)
verkaz
18.06.11,16:52
Aj keď sa Vám už nebude chcieť opekať na slnku alebo nebude pekné počasie dá sa v okolí vždy urobiť pekný výlet. Či je Ostrihom, Komárno a iné.
balunka
20.06.11,03:42
Aj keď sa Vám už nebude chcieť opekať na slnku alebo nebude pekné počasie dá sa v okolí vždy urobiť pekný výlet. Či je Ostrihom, Komárno a iné.
odporúčam Tropikarium v Budapešti,na kúpalisku je pani z cestovky ,ktorá to organizuje,je to tam úžasné!!!!
ilona
20.06.11,04:29
Ja ako vždy doporučujem na dovolenku Tatry, sú krásne a vždy sa najde pestrý program. Najlepšie hotely sú SOREA, majú dobré zľavy, deti zadarmo,alebo 50% zľavy,animátor sa postará, aj rodičia si odýchnu, nezáleží na počasí program sa vždy najde,skrátka vždy je to krásna dovolenka.