chavier
14.06.11,13:52
Nový parter bývalej manželky vnikol do bytu, ktorý majú ešte stále v spoločnom vlastníctve tým spôsobom, že vykopol dvere. Ja som bol ako svedok a vypovedal som na polícii. Po čase mu prišlo z polície vyrozumenie že to nieje trestný čin ani priestupok. Je to normálne?
Vtom čase bola v byte aj jeho bývalá manželka ale nikto mu nedal súhlas na to aby vstúpil.
Podľa mňa je to obmedzovania domovej slobody. Podľa polície asi nič.
plavčík
14.06.11,11:54
Nový parter bývalej manželky vnikol do bytu, ktorý majú ešte stále v spoločnom vlastníctve tým spôsobom, že vykopol dvere. Ja som bol ako svedok a vypovedal som na polícii. Po čase mu prišlo z polície vyrozumenie že to nieje trestný čin ani priestupok. Je to normálne?
Vtom čase bola v byte aj jeho bývalá manželka ale nikto mu nedal súhlas na to aby vstúpil.
Podľa mňa je to obmedzovania domovej slobody. Podľa polície asi nič.

pokiaľ je to v spoločnom vlastníctve tak s tým nič neurobí.
buchač
14.06.11,11:56
Nový parter bývalej manželky vnikol do bytu, ktorý majú ešte stále v spoločnom vlastníctve tým spôsobom, že vykopol dvere. Ja som bol ako svedok a vypovedal som na polícii. Po čase mu prišlo z polície vyrozumenie že to nieje trestný čin ani priestupok. Je to normálne?
Vtom čase bola v byte aj jeho bývalá manželka ale nikto mu nedal súhlas na to aby vstúpil.
Podľa mňa je to obmedzovania domovej slobody. Podľa polície asi nič.

Tak ...a teraz si to prečítaj po sebe ešte raz , poriadne ...slovo za slovom a uvedomíš si ( možno ) , že čo za protiargumenty sa tam bijú ....
Mila123
14.06.11,12:00
Tak ...a teraz si to prečítaj po sebe ešte raz , poriadne ...slovo za slovom a uvedomíš si ( možno ) , že čo za protiargumenty sa tam bijú ....
Má byť potrestaný, pretože má tam trvalé bydlisko? či dokonca je aj majiteľom????
chavier
14.06.11,12:09
Oprava
Nový parter bývalej manželky môjho kolegu vnikol do bytu, ktorý má môj kolega ešte stále v spoločnom vlastníctve s bývalou manželkou, tým spôsobom, že vykopol dvere.
buchač
14.06.11,12:19
Oprava
Nový parter bývalej manželky môjho kolegu vnikol do bytu, ktorý má môj kolega ešte stále v spoločnom vlastníctve s bývalou manželkou, tým spôsobom, že vykopol dvere.

...he , to je iná káva ...

No ale keď polícia povedala , že to nič nie je ...tak hádam ani aj nebude ...
Šak nabudúce ten nový možno aj niekomu zopár rán uštedrí ...a aj to nič nebude ...
Lenže dokedy to tak bude ?
Pokiaľ niekomu nervy asi neprasknú a potom zasa v " čiernej kronike " budú mať čo rozpitvávať ...

Minimálne tam bolo poškodzovanie cudzieho majetku ...
O obmedzovaní osobnej slobody by sa tiež dalo hovoriť ...
hubatá
20.06.11,12:19
A čo bývalá manželka kolegu - prečo novému partnerovi neotvorila dvere dobrovoľne a nepustila ho do tej svojej polovice bytu ktorú ona užíva?
Mária27
20.06.11,20:06
Oprava
Nový parter bývalej manželky môjho kolegu vnikol do bytu, ktorý má môj kolega ešte stále v spoločnom vlastníctve s bývalou manželkou, tým spôsobom, že vykopol dvere.
A čo tých bývalých nachytal? :DAlebo len bezdôvodne žiarlil?:)
Vážne: Ak tam mal nový partner užívacie právo bytu, že spolu viedli domácnosť, mal právo do bytu vstúpiť. Že vstúpil netradične ... niekedy to tak v rodine aj chodí. Kto to oznamoval polícii?