alla66
14.06.11,20:22
Všimli ste si zmenu v profile? Ide o ďalšie možnosti bodovania, alebo o inováciu starých funkcii? http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=77753&stc=1&d=1308078724K čomu slúžia?:confused:
veronikasad
14.06.11,18:25
pre jazykovo menej zdatných prosím preklad významu týchto tlačidiel
arizona
14.06.11,18:28
A kde ti to ukazuje? Ja to nevidim...
...asi mas protekciu :-D
veronikasad
14.06.11,18:30
v miništatistike v profile (vpravo hore)
adi11
14.06.11,18:34
A kde ti to ukazuje? Ja to nevidim...
...asi mas protekciu :-D
..to by aj mna zaujimalo..vsimla som si pri prezerani sprav, ze v profile pribudli srdiecka..
Tweety
14.06.11,18:34
Všimli ste si zmenu v profile? Ide o ďalšie možnosti bodovania, alebo o inováciu starých funkcii? http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=77753&stc=1&d=1308078724K čomu slúžia?:confused:
Tiež som pozerala, či dobre vidím, akosi sme sa poangličtili, čo to má znamenať?
Tweety
14.06.11,18:37
Tiež som pozerala, či dobre vidím, akosi sme sa poangličtili, čo to má znamenať?
Vzali nám VIP, neviem sa pozrieť kto je on line, a terazky toto.:confused:
Heni
14.06.11,18:39
Vzali nám VIP, neviem sa pozrieť kto je on line, a terazky toto.:confused:

aj nejaké "permalink" tam ponabiehalo...
pepsikova
14.06.11,18:41
...a načo by nám to vysvetlovali, no načooo...máme rozum, domyslíme sa...
veronikasad
14.06.11,18:43
Tweety, keď si dáš zoznam kamošov, vidíš kto je online (pokial nemá skrytý profil).
arizona
14.06.11,18:47
Nuz, dievcence, uz musime posluchat aby sme dostali srdiecka:D:---
220870
14.06.11,19:08
A tý čo neposlúchajú, čo dostanú?
Tweety
14.06.11,19:09
A tý čo neposlúchajú, čo dostanú?
A tí, čo neposlúchajú, možno dostanú ešte viac. :---
pepsikova
14.06.11,19:12
...ani pochvala nejde dať...toto sa robííí?..šak tu pomaly bordel jako v našom parlamente...
Tweety
14.06.11,19:15
Veronika, ale chcem vidieť nie iba kamošov, ale aj ostatných, tak na to ako?
pepsikova
15.06.11,02:48
..no,však vravím, ako v parlamente...budeš musieť hovoriť do pléna a nemyslieť na to, kto ťa vidí či číta...
arizona
15.06.11,05:04
Veronika, ale chcem vidieť nie iba kamošov, ale aj ostatných, tak na to ako?
Aj na uvodnej stranke je vypisane,kto je pritomny:)
Pri priateloch mas +
Tweety
15.06.11,05:14
Aj na uvodnej stranke je vypisane,kto je pritomny:)
Pri priateloch mas +
Ale ja to už dlho nemám, už som dávno písala aj Richardovi, ale furt to nemám, a nemám. Najprv som mala aj VIP vtedy, keď ho už ostatní nemali a potom mi zmizlo a rovnako s ním aj kto je on line.:mad: VIP ma netrápi, ale to druhé hej. A okrem iného, všimli ste si, že tie užitočné sa akosi čudne pripočítavajú, zistila som to už viackrát. Nie furt sa zvýši ich počet.
Lubaba
15.06.11,05:20
Tiež som pozerala, či dobre vidím, akosi sme sa poangličtili, čo to má znamenať?
mimotemymusíme ísť s dobou:---
http://www.tasr.sk/199.axd?k=20110531TBB00133
Tweety
15.06.11,05:21
mimotemymusíme ísť s dobou:---
http://www.tasr.sk/199.axd?k=20110531TBB00133
To áno, ale tie kroky by mali viesť k lepšiemu, či?:) Tým samozrejme nemyslím ten článok.
zk24
15.06.11,09:38
Likes Received - pochvaly/suhlasy prijate
Likes Given - pochvaly/suhlasy udelene

Len neviem ako sa vobec rozdavaju, a ako sa prijimaju :D
Tweety
15.06.11,09:40
Likes Received - pochvaly/suhlasy prijate
Likes Given - pochvaly/suhlasy udelene

Len neviem ako sa vobec rozdavaju, a ako sa prijimaju :D
Ahá, takže už nie užitočné, zábavné,....., ale pochvaly, toho máme plnú povalu.:--- Hoci aj z jedného aj z druhého je rovnaký osoh. Hlavne z tých, ani nepoďakovaných. A len tak mimochodom, veď pochvaly sú aj terazky.
zk24
15.06.11,09:47
Ahá, takže už nie užitočné, zábavné,....., ale pochvaly, toho máme plnú povalu.:--- Hoci aj z jedného aj z druhého je rovnaký osoh. Hlavne z tých, ani nepoďakovaných. A len tak mimochodom, veď pochvaly sú aj terazky.

Moze to mat aj vyznam ze sa s nim stotoznujes/paci sa ti to (ma to siroky zaber), ale na to mame zas suhlasy...

Ked otvorite bulvarnu stranku napr. topky.sk a pozriete k nejakemu clanku diskusiu, tak tam ponovom davaju tiez "likes". Vsimla som si to asi pred tyzdnom. a teraz tu.

asi je to nejaka novinka.

Dodatok: No tak som si dala tu namahu a otvorila topky.sk a nejaky clanok s diskusiou a uz to maju poslovenstnene a je tam "Paci sa mi to" miesto "Like" ... Nezistila som ale na porade aky to ma vyznam. Hlavne ani ako sa to udeluje
Nella_2
15.06.11,09:48
Veď prečo by sme na Slovensku hovorili po slovensky? ;)
truch
15.06.11,10:11
Už druhýkrát mi nechce poslať pochvalu. Píše čosi ako fatal error, nepodarilo sa odoslať:( čo s tým??? To som dnes chcela prvýkrát dať pochvalu, to isté sa mi stalo aj predvčerom:(
Tweety
15.06.11,10:13
Už druhýkrát mi nechce poslať pochvalu. Píše čosi ako fatal error, nepodarilo sa odoslať:( čo s tým??? To som dnes chcela prvýkrát dať pochvalu, to isté sa mi stalo aj predvčerom:(
Píše, že je to fatálna chyba, čo si chcela urobiť, takže buď opatrná.:)
zk24
15.06.11,10:14
Už druhýkrát mi nechce poslať pochvalu. Píše čosi ako fatal error, nepodarilo sa odoslať:( čo s tým??? To som dnes chcela prvýkrát dať pochvalu, to isté sa mi stalo aj predvčerom:(

nefunguje mi to tiez uz asi dva dni
adi11
15.06.11,10:16
Už druhýkrát mi nechce poslať pochvalu. Píše čosi ako fatal error, nepodarilo sa odoslať:( čo s tým??? To som dnes chcela prvýkrát dať pochvalu, to isté sa mi stalo aj predvčerom:(
..neda sa pouzit..skusala som..vypisalo > Message from webpage
truch
15.06.11,13:29
Nefachčí to, a ja by som tak chválila:( no neviem čo ja budem robiť:D
Gina Er
15.06.11,13:34
k čomu slúžilo to VIP?
Halli
15.06.11,13:38
k čomu slúžilo to VIP?

Veľmi Iniciatívni Poraďáci:D


k ničomu :D
Gina Er
15.06.11,13:43
Veľmi Iniciatívni Poraďáci:D


k ničomu :D
aha :D:D
díky
Tweety
15.06.11,13:46
Veľmi Iniciatívni Poraďáci:D


k ničomu :D
No, nebolo to celkom tak.:)
Stanislav 1975
15.06.11,13:48
k čomu slúžilo to VIP?

Keď si bola VIP, tak za každý porada bod ti nabehlo na účet 5 eur...a raz za mesiac si to dostala vyplatené...:D:D:D
Tweety
15.06.11,13:49
Keď si bola VIP, tak za každý porada bod ti nabehlo na účet 5 eur...a raz za mesiac si to dostala vyplatené...:D:D:D
Na holý, si zabudol dodať.:---
Stanislav 1975
15.06.11,13:50
Na holý, si zabudol dodať.:---

;):)
220870
15.06.11,16:24
Keď si bola VIP, tak za každý porada bod ti nabehlo na účet 5 eur...a raz za mesiac si to dostala vyplatené...:D:D:D
Ja som nič nedostal.Kde sa mám sťažovať a vymáhať ušlé úroky z nedoplatkov?:confused:
pepsikova
15.06.11,18:31
Ja som nič nedostal.Kde sa mám sťažovať a vymáhať ušlé úroky z nedoplatkov?:confused:..

...:Djedine na šuťáku...
Lubaba
15.06.11,18:50
No, nebolo to celkom tak.:)
a ako to teda bolo?:confused:
arizona
15.06.11,19:29
k čomu slúžilo to VIP?
Malo to nejake vyhody za odmenu.;):)
Pozri TU : http://www.porada.sk/t36157-vip-clenstvo.html
Gina Er
15.06.11,19:33
Malo to nejake vyhody za odmenu.;):)
Pozri TU : http://www.porada.sk/t36157-vip-clenstvo.html
hmmm......:)
nič z tých možností pre VIP mi nechýba... ;)
Zimama
15.06.11,21:38
A že sa mi pošahal jeden môj album - to je tiež inovácia alebo len image? :rolleyes::(:cool:
Zimama
15.06.11,21:44
Ale ja to už dlho nemám, už som dávno písala aj Richardovi, ale furt to nemám, a nemám. Najprv som mala aj VIP vtedy, keď ho už ostatní nemali a potom mi zmizlo a rovnako s ním aj kto je on line.:mad: VIP ma netrápi, ale to druhé hej. A okrem iného, všimli ste si, že tie užitočné sa akosi čudne pripočítavajú, zistila som to už viackrát. Nie furt sa zvýši ich počet.

To pripočítavanie robí asi nejaký prváčik, ktorý ešte nezvládol prechod cez desiatku a bude opakovať ročník... :D

(Schválne som si to teraz všímala, tak napr. 1010 + 10 = 1010, alebo 1016 + 11 = 1020 a 1020 + 6 = 1021 ...)
Melnick
15.06.11,22:28
Ja som nič nedostal.Kde sa mám sťažovať a vymáhať ušlé úroky z nedoplatkov?:confused:
Pridávam sa k sťažovateľom. :)
Melnick
15.06.11,22:33
Citát:
Pôvodca textu príspevku: Tweety http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/170375-inovacia-porady-alebo-nove-image-tlacidiel-post1768962.html#post1768962)
No, nebolo to celkom tak.:)



Pôvodca textu príspevku:Lubabaa ako to teda bolo?:confused:

Nebolo to nijako, ani zľavu na "Draka" sme si nevybojovali, hoci sme viackrát písali Richardovi.
Ani nám neodpovedal.
verkaz
16.06.11,14:45
ani mne sa to nepozdáva:confused::confused::confused:
veronikasad
16.06.11,14:49
Pridávam sa k sťažovateľom. :)
Majka, sťažnosti prijímajú na lampárni ...
Zitulda
16.06.11,16:06
Aj na uvodnej stranke je vypisane,kto je pritomny:)
Pri priateloch mas +
Nááá Arizonka moja a vieš, že to, že na úvodnej strane je vidieť, kto je prítomný nie je pravda?! To je len ten zbytok osôbok vidieť, ktorí si neutajili svoju prítomnosť na porade. Ja som si tak prezliekala kabát- raz utajená inokedy zelená a nakoniec som znova volila byť utajená. Má to mnoho výhod, že aké?...nempoviem. No Richard by lepšie urobil keby
....ááále aj tak moje výkriky prosby sú ako ..."pší hlas do neba nevoláááá!!!.
To plusko pri priateľoch je pravda, je tam. Iba niekedy mám dojem, a z týždňa na týždeň nadobúdam presvedčenie, že mnoho priateliek sa len tak tvári iba mlčaním ma majú na háku už mi to ani ľúto nie je.:D.
arizona
16.06.11,16:25
Nááá Arizonka moja a vieš, že to, že na úvodnej strane je vidieť, kto je prítomný nie je pravda?! To je len ten zbytok osôbok vidieť, ktorí si neutajili svoju prítomnosť na porade. Ja som si tak prezliekala kabát- raz utajená inokedy zelená a nakoniec som znova volila byť utajená. Má to mnoho výhod, že aké?...nempoviem. No Richard by lepšie urobil keby
....ááále aj tak moje výkriky prosby sú ako ..."pší hlas do neba nevoláááá!!!.
To plusko pri priateľoch je pravda, je tam. Iba niekedy mám dojem, a z týždňa na týždeň nadobúdam presvedčenie, že mnoho priateľiek sa len tak tvári iba mlčaním ma majú na háku už mi to ani ľúto nie je.:D.
Zitulka,preco to nie je pravda??:confused:
Suhlasim s Tebou, ze vidiet iba tych,ktorí nie su utajeni.Ale nikoho nemozno nutit,je to ich rozhodnutie...
Toto nie je iba poradacky vymysel,tato moznost utajenia funguje na mnohych strankach.;):)

...nebud zla,kto by teba, nase zlaticko ignoroval?;):):)
Zitulda
16.06.11,16:38
.... ale to ja nie som zlááá to je iba môj poznatok:), ktoré sa stáva presvedčením. Arizonka ja sa za to nehnevám na nikoho ale mám rada úprimných ľudí, čo ak ich nas...inkám, mi to povedia a nemusím sa to dozvedieť od iných.
Ale tu nie je lampáreň, tak sa nesťažujem:)
220870
16.06.11,19:07
Arizóna horí:mee:.
arizona
16.06.11,19:12
Arizóna horí:mee:.
mimotemy chudiatko,moja Arizonka! taka skoda tej nadhery...:mee:
csillag3112
17.06.11,19:35
Ja som si to vsimla hned v profile, tie novinky. Ale stale cakam na svoje ss a stve ma ze mi nejde bodovat a tak :( . Ja este nemam taky prehlad ako ostatni stari kozaci tu odtialto, ktori to doverne poznaju. Sak este ra z prepacte ze sa neozyvam ale nemam spravy a nemam ako tak nemozem. Ale ked budu tak si taaaaaaaaaaaaaak rada s vami kecnem baby !!!!!!!!!!!!! Aj pani mno :)
Zdenka 0705
18.06.11,17:03
A že sa mi pošahal jeden môj album - to je tiež inovácia alebo len image? :rolleyes::(:cool:
dnes som pozerala svoje albumy, nefunkčné 2 :eek::rolleyes::confused:
arizona
18.06.11,17:09
A že sa mi pošahal jeden môj album - to je tiež inovácia alebo len image? :rolleyes::(:cool:
Skus si pozriet nastavenia toho albumu, ci ho nahodou nemas utajeny ;)
veronikasad
18.06.11,17:10
dnes som pozerala svoje albumy, nefunkčné 2 :eek::rolleyes::confused:
Zdenka, ale ja sa do tých albumov dostanem (ak myslíš fialky a Bojnice) ...
Gina Er
18.06.11,17:17
Nááá Arizonka moja a vieš, že to, že na úvodnej strane je vidieť, kto je prítomný nie je pravda?! To je len ten zbytok osôbok vidieť, ktorí si neutajili svoju prítomnosť na porade. Ja som si tak prezliekala kabát- raz utajená inokedy zelená a nakoniec som znova volila byť utajená. Má to mnoho výhod, že aké?...nempoviem. No Richard by lepšie urobil keby
....ááále aj tak moje výkriky prosby sú ako ..."pší hlas do neba nevoláááá!!!.
To plusko pri priateľoch je pravda, je tam. Iba niekedy mám dojem, a z týždňa na týždeň nadobúdam presvedčenie, že mnoho priateľiek sa len tak tvári iba mlčaním ma majú na háku už mi to ani ľúto nie je.:D.
aj utajiť sa tu dá?:eek: a prečo sa ľudia utajujú?
betka631
18.06.11,17:18
dnes som pozerala svoje albumy, nefunkčné 2 :eek::rolleyes::confused:

Zdenka, ja mám nefunkčných 5 albumov...a na jednom som si dala obzvlášť záležať a vyrobila som aj komentár ohľadom histórie a preto som značne rozladená. A tie tvoje 2 tiež nevidím.
terezamaria
18.06.11,17:22
Mohol by nám hádam niekto kompetentný, i keď to nebude
ten najvyšší admin Richard, povedať čo sa vlastne s Poradou deje a
prečo tie zmeny? Nedajú sa posielať pochvaly, albumy sa nedajú otvárať,
v profiloch sa dejú zmeny......:cool::eek::rolleyes:
arizona
18.06.11,17:27
aj utajiť sa tu dá?:eek: a prečo sa ľudia utajujú?
Davnejsie sa tu naslo "zopar" nickov,ktore ine nerobili,len sledovali, co,kde, kto a potom sa dost nechutne zneuzivalo. Takze mozno aj to je jednym z dovodov...:rolleyes:
Gina Er
18.06.11,17:29
Davnejsie sa tu naslo "zopar" nickov,ktore ine nerobili,len sledovali, co,kde, kto a potom sa dost nechutne zneuzivalo. Takze mozno aj to je jednym z dovodov...:rolleyes:
jaaj,tak to ma nenapadlo,že aká záškodnícka činnosť sa tu vyvíja:D
a kde sa to vlastne utajuje?:eek:
Tweety
18.06.11,17:30
jaaj,tak to ma nenapadlo,že aká záškodnícka činnosť sa tu vyvíja:D
a kde sa to vlastne utajuje?:eek:
http://www.porada.sk/profile.php?do=editoptions
betka631
18.06.11,17:31
Mohol by nám hádam niekto kompetentný, i keď to nebude
ten najvyšší admin Richard, povedať čo sa vlastne s Poradou deje a
prečo tie zmeny? Nedajú sa posielať pochvaly, albumy sa nedajú otvárať,
v profiloch sa dejú zmeny......:cool::eek::rolleyes:

Terezka veru mohol, ale načo sa unúvať?
Mám pocit, že tu je to len naše zbožné prianie a tam to aj končí.:rolleyes:
marjankaj
18.06.11,17:38
Terezka veru mohol, ale načo sa unúvať?
Mám pocit, že tu je to len naše zbožné prianie a tam to aj končí.:rolleyes:

Minulý týždeň sa robila údržba.:eek: Asi sa niečo nem podarilo.:eek:
Zimama
19.06.11,16:37
Skus si pozriet nastavenia toho albumu, ci ho nahodou nemas utajeny ;)

Odjakživa som ho mala verejný - ale zrejme to nie je len môj problém, veď viacerí tu píšu o tom istom...
(Iba ak by mi niekto chcel dať najavo, že fotky sú už staré :D - bola som tam presne pred dvoma rokmi takto v júni - a že treba zaobstarať nové... ;):---)
adi11
19.06.11,16:48
http://www.porada.sk/profile.php?do=editoptions
..:confused:..a komu moze uz na tomto zalezat..ci ho niekto vidi, alebo nevidi..su vselijake moznosti ponuknute..tak preco ich nevyuzit..:eek::D:---
Zimama
20.06.11,15:47
Íha - to čo je: v profile pri odkazoch, že "permalink" (vpravo vedľa dátumu)? :confused: :rolleyes:
Gina Er
20.06.11,15:51
no,mňa by skôr zaujímalo,že prečo mi vypisuje:že príspevok sa nedá uverejniť,lebo je príliš krátky,keď ten príspevok má 10 riadkov
Tweety
20.06.11,15:53
no,mňa by skôr zaujímalo,že prečo mi vypisuje:že príspevok sa nedá uverejniť,lebo je príliš krátky,keď ten príspevok má 10 riadkov
Tak ho ešte skráť, alebo natiahni .:---
Gina Er
20.06.11,16:01
Tak ho ešte skráť, alebo natiahni .:---
:D:D


:mad:
pepsikova
20.06.11,16:03
...a volakde sa mi upratalo "súhlasím"...nevysával tu niekto?..
Lubaba
20.06.11,16:04
Íha - to čo je: v profile pri odkazoch, že "permalink" (vpravo vedľa dátumu)? :confused: :rolleyes:
:---permalink (http://sk.wikipedia.org/wiki/Permalink):---
Lubaba
20.06.11,16:09
ak klikneš do okienka vedľa permalinku, tak sa ti farebne vyznači odkaz a hneď si sa stala moderátorom, môžeš moderovať:D:---:)vľavo celkom dole - moderovanie:
zmazať odkazy
odsúhlasiť odkazy
zrušiť odsúhlasenie......
Zdenka 0705
20.06.11,17:15
Aj vám sa pri každom "prí" či v slove alebo nejakom spojení vybodkuje pod tým "prí"? Vidím to vo všetkých príspevkoch :rolleyes:
Gina Er
20.06.11,17:20
Aj vám sa pri každom "prí" či v slove alebo nejakom spojení vybodkuje pod tým "prí"? Vidím to vo všetkých príspevkoch :rolleyes:
mne tiež......
Gina Er
20.06.11,17:27
ak klikneš do okienka vedľa permalinku, tak sa ti farebne vyznači odkaz a hneď si sa stala moderátorom, môžeš moderovať:D:---:)vľavo celkom dole - moderovanie:
zmazať odkazy
odsúhlasiť odkazy
zrušiť odsúhlasenie......
ja nič také nemám :confused:
Zimama
20.06.11,18:25
Ty brďo, no úžasné veci sa nám tu dejú... :o Ale aspoň sa nenudíme, dni sú dlhé, od zajtra letné... ;):---
prudky
21.06.11,05:00
aj utajiť sa tu dá?:eek: a prečo sa ľudia utajujú?

Utajujú sa tí, ktorí nemajú čisté úmysly.



Davnejsie sa tu naslo "zopar" nickov,ktore ine nerobili,len sledovali, co,kde, kto a potom ma dost nechutne zneuzivali. Takze mozno aj to je jednym z dovodov...:rolleyes:

Keď nenapíšeš sprostosti, alebo intímností - - nie je čo zneužívať.
arizona
21.06.11,05:48
Utajujú sa tí, ktorí nemajú čisté úmysly.




Keď nenapíšeš sprostosti, alebo intímností - - nie je čo zneužívať.
Len som cakala, pod ktorym zo svojich nickov sa ozves :cool::---
Indeed
21.06.11,08:31
Len som cakala, pod ktorym zo svojich nickov sa ozves :cool::---


Čo tu toho nešťastníka ideš rušiť ??

Každý má iné záĺuby, ked chce niekto sediet pri kompe a sledovať poradu, či prispievať do nej 10 hodín denne, tak mu už naozaj nie je čo závidieť.

taký jedinec by sa mal liečiť ako gambler,

tým vobec nemyslím nicka "prudkého".

:)
arizona
21.06.11,10:31
Utajujú sa tí, ktorí nemajú čisté úmysly.




Keď nenapíšeš sprostosti, alebo intímností - - nie je čo zneužívať.


Čo tu toho nešťastníka ideš rušiť ??

Každý má iné záĺuby, ked chce niekto sediet pri kompe a sledovať poradu, či prispievať do nej 10 hodín denne, tak mu už naozaj nie je čo závidieť.

taký jedinec by sa mal liečiť ako gambler,

tým vobec nemyslím nicka "prudkého".

:)

Zas debatis sam so sebou pod viacerymi nickmi?...:rolleyes::D
prudky
21.06.11,10:48
Čo tu toho nešťastníka ideš rušiť ??

Každý má iné záĺuby, ked chce niekto sediet pri kompe a sledovať poradu, či prispievať do nej 10 hodín denne, tak mu už naozaj nie je čo závidieť.

taký jedinec by sa mal liečiť ako gambler,

tým vobec nemyslím nicka "prudkého".

:)

Nyeeeee "prudký" , ale P. Rudky :D (by som mohol byť).
prudky
21.06.11,10:50
Zas debatis sam so sebou pod viacerymi nickmi?...:rolleyes::D

Aká si ty podozrievavá :):):)

(to som robil pred 2 rokmi - - cieľ nebol Porada, ale tebe to vysvetľovať nebudem = nevyhral som hubu v lotérii )
beba13
21.06.11,17:26
prečo nejde prideliť pochvalu???
220870
21.06.11,17:44
prečo nejde prideliť pochvalu???
Adminovy skapal pes.
Zitulda
21.06.11,18:06
http://www.porada.sk/profile.php?do=editoptions
:confused:Iba tak zo zaujímavosti som klikla na tento link a bola som prekvapená...videla som samu seba-moje meno na porade:--- a áno utajená som:D
adi11
21.06.11,18:08
..aj ja..ahoj Zitka..co si z toho aj nieco robis ?
adi11
21.06.11,18:10
..mozno by nebolo od veci v ramci inovacie Porady pridat nejaku casomieru - hodiny, kto kolko vysedava na Porade..:confused:..kolko denne, tyzdenne, mesacne..trosku statistiky aj sem by sa hodilo..:D
Indeed
21.06.11,18:22
Zas debatis sam so sebou pod viacerymi nickmi?...:rolleyes::D


Moderator , alebo administrator, by mal mať vzdelanie v informatike,

potom by nepúšťal blboviny do eteru , ako je vyššie uvedené nepodložené obvinenie.

Totožnosť každého prispievateĺa sa dá zistiť podľa jeho IP.
Zitulda
21.06.11,18:35
adi11 (http://www.porada.sk/member.php?u=16223) Dnes, 09:08 PM

..aj ja..ahoj Zitka..co si z toho aj nieco robis ?
Aďka z toho, že som utajená?, niekedy dávnejšie som mala mindráky,zdalo sa mi to nefér, ale už ma to prešlo.Ale keď sa nad tým koumam tak ešte aj dnes mi to pripadá hlúpe, lebo tým sa skresluje štatistika sledovanosti porady...http://www.porada.sk/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.porada.sk/#top) Momentálne účastní užívatelia (http://www.porada.sk/online.php): 1121 (členovia: 102 ; hostia: 1019) http://www.porada.sk/images/misc/whos_online.gif (http://www.porada.sk/online.php)Na Porade bolo najviac členov súčasne 07-03-11 v počte 2,259, o 02:01 PM.
Zitulda (http://www.porada.sk/member.php?u=76816)*, Žanet (http://www.porada.sk/member.php?u=6200), 220870 (http://www.porada.sk/member.php?u=37773), ACCNT (http://www.porada.sk/member.php?u=30435), andiablo (http://www.porada.sk/member.php?u=100548), asma (http://www.porada.sk/member.php?u=48201), beba13 (http://www.porada.sk/member.php?u=62443), boness (http://www.porada.sk/member.php?u=223298), brani (http://www.porada.sk/member.php?u=128506), brčko (http://www.porada.sk/member.php?u=57141), brikina (http://www.porada.sk/member.php?u=29741), buchač (http://www.porada.sk/member.php?u=105474)+, bulnova (http://www.porada.sk/member.php?u=24443), calawen (http://www.porada.sk/member.php?u=54656), carduelis (http://www.porada.sk/member.php?u=2765), Cecilia (http://www.porada.sk/member.php?u=33473), czarovna (http://www.porada.sk/member.php?u=56430), Dáša_ (http://www.porada.sk/member.php?u=13512), danculo (http://www.porada.sk/member.php?u=35335), Dano_za (http://www.porada.sk/member.php?u=170023), Dantess (http://www.porada.sk/member.php?u=116320), dashenka20 (http://www.porada.sk/member.php?u=232645), Emwa (http://www.porada.sk/member.php?u=13966), Eva59 (http://www.porada.sk/member.php?u=23245), EvaB (http://www.porada.sk/member.php?u=2547), fuky78 (http://www.porada.sk/member.php?u=216499), hádajko (http://www.porada.sk/member.php?u=204048), harctom (http://www.porada.sk/member.php?u=53558), Chatár (http://www.porada.sk/member.php?u=185332), i.regecova (http://www.porada.sk/member.php?u=71706), Iconka (http://www.porada.sk/member.php?u=84438), Indeed (http://www.porada.sk/member.php?u=205154), ivka70 (http://www.porada.sk/member.php?u=36997), ivka856 (http://www.porada.sk/member.php?u=237747), jana24355 (http://www.porada.sk/member.php?u=66808), jeso (http://www.porada.sk/member.php?u=1896), jirib (http://www.porada.sk/member.php?u=66953), jjakr (http://www.porada.sk/member.php?u=85243), Juraj Bindzár (http://www.porada.sk/member.php?u=231659), katka50 (http://www.porada.sk/member.php?u=37468), katka7491 (http://www.porada.sk/member.php?u=102516), kikindes (http://www.porada.sk/member.php?u=99556), kiko3010 (http://www.porada.sk/member.php?u=237743), knight (http://www.porada.sk/member.php?u=164518), Kubacakova (http://www.porada.sk/member.php?u=25457), kvety1 (http://www.porada.sk/member.php?u=71187), kyblik (http://www.porada.sk/member.php?u=47662), Liningg (http://www.porada.sk/member.php?u=193413), M3G (http://www.porada.sk/member.php?u=153), majus1 (http://www.porada.sk/member.php?u=92224), mamina jana (http://www.porada.sk/member.php?u=202232), marek890vrabel (http://www.porada.sk/member.php?u=237746), Martin B (http://www.porada.sk/member.php?u=234573), Martin Gramblička (http://www.porada.sk/member.php?u=27160), maslius (http://www.porada.sk/member.php?u=195265), mata82 (http://www.porada.sk/member.php?u=72234), mecky (http://www.porada.sk/member.php?u=102980), mgm (http://www.porada.sk/member.php?u=31871)+, Mila (http://www.porada.sk/member.php?u=557), milenass (http://www.porada.sk/member.php?u=189354), milka64 (http://www.porada.sk/member.php?u=35709), mr.arsenal (http://www.porada.sk/member.php?u=225814), nikusqa99 (http://www.porada.sk/member.php?u=237745), oski60 (http://www.porada.sk/member.php?u=237748), petriček (http://www.porada.sk/member.php?u=236399), phamrak (http://www.porada.sk/member.php?u=155213), PLUMERIA (http://www.porada.sk/member.php?u=236732), R2+ (http://www.porada.sk/member.php?u=199209), rados (http://www.porada.sk/member.php?u=31645), rakerian (http://www.porada.sk/member.php?u=64892), rickman (http://www.porada.sk/member.php?u=32121), romato (http://www.porada.sk/member.php?u=194380), rozalia selembova (http://www.porada.sk/member.php?u=17240), sile (http://www.porada.sk/member.php?u=151300), stanka264 (http://www.porada.sk/member.php?u=237458), tessy2121 (http://www.porada.sk/member.php?u=237530), tinaM (http://www.porada.sk/member.php?u=31381), učtar21 (http://www.porada.sk/member.php?u=117401), uzivatel2 (http://www.porada.sk/member.php?u=7568), video1983 (http://www.porada.sk/member.php?u=184230), viki2 (http://www.porada.sk/member.php?u=86410), WIDDA (http://www.porada.sk/member.php?u=200951), zdenka10 (http://www.porada.sk/member.php?u=60498), zuzanazab (http://www.porada.sk/member.php?u=232576)
ale vieš na čo som bola zvedavá, že ak si klikneš na link, koho vidíš:confused: svoje meno nick, alebo moje meno nick:)
...si pripadám na hlavu padnutá...spočítala som všetkých a je tu cca 85 osôbok-poraďákov čiže iba 17 utajených je tu do celkového počtu 102:):--- ak som dobre spočítala:)
Kvaka
21.06.11,18:40
Všimli ste si zmenu v profile? Ide o ďalšie možnosti bodovania, alebo o inováciu starých funkcii? http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=77753&stc=1&d=1308078724K čomu slúžia?:confused:
Mne už toto z profilu zmizlo.
adi11
21.06.11,18:43
..ach ach statistika..ved ta nikdy nebola presna..
..tiez svoj nick vidim..nie tvoje meno..
Zvalik
21.06.11,18:44
....fakt, ja to tam už tiež nemám?!:rolleyes: ...
....máme tu škriatkov?:eek:;)....
arizona
21.06.11,18:45
adi11 (http://www.porada.sk/member.php?u=16223) Dnes, 09:08 PM

..aj ja..ahoj Zitka..co si z toho aj nieco robis ?
Aďka z toho, že som utajená?, niekedy dávnejšie som mala mindráky,zdalo sa mi to nefér, ale už ma to prešlo.Ale keď sa nad tým koumam tak ešte aj dnes mi to pripadá hlúpe, lebo tým sa skresluje štatistika sledovanosti porady...http://www.porada.sk/images/buttons/collapse_thead.gif (http://www.porada.sk/#top) Momentálne účastní užívatelia (http://www.porada.sk/online.php): 1121 (členovia: 102 ; hostia: 1019) http://www.porada.sk/images/misc/whos_online.gif (http://www.porada.sk/online.php)Na Porade bolo najviac členov súčasne 07-03-11 v počte 2,259, o 02:01 PM.
Zitulda (http://www.porada.sk/member.php?u=76816)*, Žanet (http://www.porada.sk/member.php?u=6200), 220870 (http://www.porada.sk/member.php?u=37773), ACCNT (http://www.porada.sk/member.php?u=30435), andiablo (http://www.porada.sk/member.php?u=100548), asma (http://www.porada.sk/member.php?u=48201), beba13 (http://www.porada.sk/member.php?u=62443), boness (http://www.porada.sk/member.php?u=223298), brani (http://www.porada.sk/member.php?u=128506), brčko (http://www.porada.sk/member.php?u=57141), brikina (http://www.porada.sk/member.php?u=29741), buchač (http://www.porada.sk/member.php?u=105474)+, bulnova (http://www.porada.sk/member.php?u=24443), calawen (http://www.porada.sk/member.php?u=54656), carduelis (http://www.porada.sk/member.php?u=2765), Cecilia (http://www.porada.sk/member.php?u=33473), czarovna (http://www.porada.sk/member.php?u=56430), Dáša_ (http://www.porada.sk/member.php?u=13512), danculo (http://www.porada.sk/member.php?u=35335), Dano_za (http://www.porada.sk/member.php?u=170023), Dantess (http://www.porada.sk/member.php?u=116320), dashenka20 (http://www.porada.sk/member.php?u=232645), Emwa (http://www.porada.sk/member.php?u=13966), Eva59 (http://www.porada.sk/member.php?u=23245), EvaB (http://www.porada.sk/member.php?u=2547), fuky78 (http://www.porada.sk/member.php?u=216499), hádajko (http://www.porada.sk/member.php?u=204048), harctom (http://www.porada.sk/member.php?u=53558), Chatár (http://www.porada.sk/member.php?u=185332), i.regecova (http://www.porada.sk/member.php?u=71706), Iconka (http://www.porada.sk/member.php?u=84438), Indeed (http://www.porada.sk/member.php?u=205154), ivka70 (http://www.porada.sk/member.php?u=36997), ivka856 (http://www.porada.sk/member.php?u=237747), jana24355 (http://www.porada.sk/member.php?u=66808), jeso (http://www.porada.sk/member.php?u=1896), jirib (http://www.porada.sk/member.php?u=66953), jjakr (http://www.porada.sk/member.php?u=85243), Juraj Bindzár (http://www.porada.sk/member.php?u=231659), katka50 (http://www.porada.sk/member.php?u=37468), katka7491 (http://www.porada.sk/member.php?u=102516), kikindes (http://www.porada.sk/member.php?u=99556), kiko3010 (http://www.porada.sk/member.php?u=237743), knight (http://www.porada.sk/member.php?u=164518), Kubacakova (http://www.porada.sk/member.php?u=25457), kvety1 (http://www.porada.sk/member.php?u=71187), kyblik (http://www.porada.sk/member.php?u=47662), Liningg (http://www.porada.sk/member.php?u=193413), M3G (http://www.porada.sk/member.php?u=153), majus1 (http://www.porada.sk/member.php?u=92224), mamina jana (http://www.porada.sk/member.php?u=202232), marek890vrabel (http://www.porada.sk/member.php?u=237746), Martin B (http://www.porada.sk/member.php?u=234573), Martin Gramblička (http://www.porada.sk/member.php?u=27160), maslius (http://www.porada.sk/member.php?u=195265), mata82 (http://www.porada.sk/member.php?u=72234), mecky (http://www.porada.sk/member.php?u=102980), mgm (http://www.porada.sk/member.php?u=31871)+, Mila (http://www.porada.sk/member.php?u=557), milenass (http://www.porada.sk/member.php?u=189354), milka64 (http://www.porada.sk/member.php?u=35709), mr.arsenal (http://www.porada.sk/member.php?u=225814), nikusqa99 (http://www.porada.sk/member.php?u=237745), oski60 (http://www.porada.sk/member.php?u=237748), petriček (http://www.porada.sk/member.php?u=236399), phamrak (http://www.porada.sk/member.php?u=155213), PLUMERIA (http://www.porada.sk/member.php?u=236732), R2+ (http://www.porada.sk/member.php?u=199209), rados (http://www.porada.sk/member.php?u=31645), rakerian (http://www.porada.sk/member.php?u=64892), rickman (http://www.porada.sk/member.php?u=32121), romato (http://www.porada.sk/member.php?u=194380), rozalia selembova (http://www.porada.sk/member.php?u=17240), sile (http://www.porada.sk/member.php?u=151300), stanka264 (http://www.porada.sk/member.php?u=237458), tessy2121 (http://www.porada.sk/member.php?u=237530), tinaM (http://www.porada.sk/member.php?u=31381), učtar21 (http://www.porada.sk/member.php?u=117401), uzivatel2 (http://www.porada.sk/member.php?u=7568), video1983 (http://www.porada.sk/member.php?u=184230), viki2 (http://www.porada.sk/member.php?u=86410), WIDDA (http://www.porada.sk/member.php?u=200951), zdenka10 (http://www.porada.sk/member.php?u=60498), zuzanazab (http://www.porada.sk/member.php?u=232576)
ale vieš na čo som bola zvedavá, že ak si klikneš na link, koho vidíš:confused: svoje meno nick, alebo moje meno nick:)
...si pripadám na hlavu padnutá...spočítala som všetkých a je tu cca 97 osôbok-poraďákov čiže iba 5 utajených je tu do celkového počtu 102:):---
Zitulka, ty samu seba vidis,ale ini ta nevidia ;)
Zitulda
21.06.11,18:46
;):) vďaka Ti arizonka
Lubaba
21.06.11,20:14
Len som cakala, pod ktorym zo svojich nickov sa ozves :cool::---

mimotemytko je?
arizona
21.06.11,20:19
Dobro dosli iz Hrvatske...:---;)
:-DDD
Lubaba
21.06.11,20:26
hvala arizonka
betka631
22.06.11,16:45
dnes som pozerala svoje albumy, nefunkčné 2 :eek::rolleyes::confused:


Zdenka, ja mám nefunkčných 5 albumov...a na jednom som si dala obzvlášť záležať a vyrobila som aj komentár ohľadom histórie a preto som značne rozladená. A tie tvoje 2 tiež nevidím.

...srdiečka mi v profile zmizli...ale čo ma mimoriadne potešilo je to, že mojich 5 albumov je späť.:):):)
Zdenka 0705
22.06.11,18:11
Betka, hneď som "bežala" skontrolovať ten môj :) ... aj mne sa vrátili, aj moje slniečko, vnúčik. Ďakujem.
terezamaria
22.06.11,18:33
...srdiečka mi v profile zmizli...ale čo ma mimoriadne potešilo je to, že mojich 5 albumov je späť.:):):)


Betka, hneď som "bežala" skontrolovať ten môj :) ... aj mne sa vrátili, aj moje slniečko, vnúčik. Ďakujem.

To je fajn dievčence, že máte späť albumy. Ja mám v albume len kvetinky, ale pokiaľ je to osobný album, bolo by to zasahovanie do súkromia. Zrejme to bola len nejaká porucha a to je dobre. :):---:)
csillag3112
24.06.11,10:48
Baby a stale sa nedaju pridat pochvaly ? Teda aspon mne furt nie. Ale radsej sa pytam lebo mne nejde kopa veci v profile.
betka631
24.06.11,16:53
...nie, stále sa nedajú pridať pochvaly...