MarianToth
15.06.11,09:59
Dobrý den,

plánujem založiť firmu ktorá by prenajímala bigboardy v Bratislave. Nemal by som problem s povoleniami ani s výstavbou.
Jediný problem ktorý vidim je ten či by si niekto u mňa prenajal túto reklamnú plochu lebo je tu už velka konkurencia, neviem či mam zavolať do reklamnej agentury alebo mam posielat email každej firme že prenajímam takéto billboardy.


Dakujem za pomoc
blavaciko
15.06.11,12:49
ak nebude board na uplne zapadnutom mieste, staci ak na neho vycapis "na prenajom" a zakaznik pride... ono zatial si takmer vsetky firmy myslia ze billboardy su zazracny magnet marketingu...
Gina Er
15.06.11,13:47
Dobrý den,

plánujem založiť firmu ktorá by prenajímala bigboardy v Bratislave. Nemal by som problem s povoleniami ani s výstavbou.
Jediný problem ktorý vidim je ten či by si niekto u mňa prenajal túto reklamnú plochu lebo je tu už velka konkurencia, neviem či mam zavolať do reklamnej agentury alebo mam posielat email každej firme že prenajímam takéto billboardy.


Dakujem za pomoc

mimotemyjeeezus,ešte ich je málo??
Halli
15.06.11,14:04
mimotemypre mňa sú to ohavy, ktoré znetvorujú prírodné prostredie a nikdy ma neupútajú svojim obsahom...
KA-MEDIA
18.06.11,11:31
Dobrý deň

Ako už bolo spomínané záleží od miesta kde sa bigboard nachádza. Ak máte dobrý flek samozrejme tí ktorým sa zdá byť umiestnenie reklamy na bigboard efektívny si Vašu plochu zakúpia.

Reklamka ponúka Vašu plochu, ale pre Vás za menší zisk, pretože aj reklamka potrebuje s niečoho žiť.
Podľa mňa najlepšie by bolo využiť obidve varianty.
Využívajte reklamnú agentúru a aj svoju reklamu na plochu.
Reklamka Vám zoženie klientov, ale s menším ziskom a ak predáte cez Vás získate väčší zisk pretože "províziu" nemusíte nikomu dávať.
Samozrejme toto platí ak budete prenajímať za tú istú cenu ako ponúka reklamná agentúra Vašu plochu.

Toď môj názor... a veľa úspechov prajem