petraTT
11.01.06,16:13
Chcela by som sa opýtať, akým kurzom mám prepočítať zahraničný cesťák. Zahraničná prac.cesta sa realizovala v Októbri, nebola na túto cestu poskytnutá záloha a v chceli sme to vyplatiť v Decembri. Mám použiť kurz, kedy sa cestovné vypláca, alebo v deň kedy sa cestovné uskutočnilo?

Ďakujem.:confused:
EPk
11.01.06,15:27
Ja vyplacam cestovne z dev. pokladne (v nej pouzivam kurz FIFO) takze uctujem kurz akym som kupila devizy
renča1
11.01.06,15:34
v deň kedy sa vypláca.
stralis
30.05.08,07:04
Ako vyúčtovať zahraničnú pracovnú cestu,keď zamestnanec nemal žiadnu zálohu.Má k dispozícii platobnú kartu a všetky platby za PHM, diaľničné poplatky,diaľničné známky a pod sú platené priamo cez terminál.Bločiky mi donesie ja ich zaúčtujem tým dňom cez ID 5../335 a prepočítam a potom keď mi príde bankový výpis tak 335/221 .Vyúčtujem iba stravné za každý,deň ktorý tam je?
cactus
30.05.08,07:12
Ako vyúčtovať zahraničnú pracovnú cestu,keď zamestnanec nemal žiadnu zálohu.Má k dispozícii platobnú kartu a všetky platby za PHM, diaľničné poplatky,diaľničné známky a pod sú platené priamo cez terminál.Bločiky mi donesie ja ich zaúčtujem tým dňom cez ID 5../335 a prepočítam a potom keď mi príde bankový výpis tak 335/221 .Vyúčtujem iba stravné za každý,deň ktorý tam je?

áno, vyúčtuješ iba diéty.