j.sch
17.06.11,11:02
My sme vyjednali podmienky pred 3 mes. pre návrh zmluvy som si po 2 týždňoch už radšej zašiel ... Obchodník pre zmluvu ktorú som podpísal prišiel až po 3 telefonátoch a aj to po mesiaci .. prešli daľšie 2 a nič neprišlo...

REMAX je predsa super !!!

PS:prídu pre zásielku o deň skôr ako si ich objednáte , doručia zásilku o deň skôr ako si objednáte !! PROSTE NEMAJÚ CHYBU .. :-(
camozzi
17.06.11,09:37
Robil som zmluvy s UPS a DPD. U obidvoch spolocnosti prebehlo vsetko cca do tyzdna.
j.sch
17.06.11,09:39
Robil som zmluvy s UPS a DPD. U obidvoch spolocnosti prebehlo vsetko cca do tyzdna.
Ja podobne ... Len ten REMAX nechápem :-(

A keď reklamuješ 20 min telefonát nestačí :-(
camozzi
17.06.11,10:01
Remax mi vozil tovar a nebolo to kto vie co. Skus este Intime - partner UPS. Maju specialny program pre eshopy.
zubro85
17.06.11,10:31
ja som jednal s GLS a SDS vsetko prebehlo do 1 dna, u SDS som mohol hned v ten den posielat.

Obchodak z UPS mi slubil poslat cenovu ponuku do 02.12.2009, zatial neprisla, asi ani nepride, ale ktovie :D

s Remaxom mam bohate skusenosti ako primatel zasielok, je to tragedia, este ked sa to spoji so zlym dodavatelom tak je to rovno na mašľu (ja to tak mam)
camozzi
17.06.11,10:41
Pri vyjednavani tych cien a podmienok musite byt viac dravi a necakat, ze sa tie spolocnosti budu same hrnut za vami. Treba ich bombardovat mailami a telefonatmi. Iba tak sa nepripravite o mozno lepsiu cenu a podmienky ake mate teraz.
padro
17.06.11,16:48
mne chodievalo nieco remaxom, ale to bola tregadie ako oni funguju,... ja posielam UPS kom ozvali sa mi myslim do hodiny od toho ako som im poslal mail ze by som mal zaujem, vsetko prebehlo rychlo po podpise zmluvy do par dni sa mohlo posielat. Som s nimi spokojny, gls je sice tiez spolahlive vramci dorucovania, ale v UPS je ovela silnejsia podpora pre zakaznika, tam sa vsetko okamzite a jednoducho riesi..
rakerian
17.06.11,18:48
Remax nepoznám, ale už som na nich tiež počul nie najpriaznivejšie referencie.
Máme zmluvu s GLS. Od prvého kontaktu s obchodnou zástupkyňou až po doručenie obálky so štítkami s našim referenčným číslom to trvalo cca 5 pracovných dní. A to tak "dlho" trvalo len preto, že som dosť zaneprázdnený a mojou vinou sa zmluva nepodpísala hneď keď mohla ;)
Specimen24
28.08.11,11:52
Ja mam velmi pozitivnu skusenost s DPD od prveho mailu, po podpis zmluvy a prve odoslanie ubehlo ani nie 18 hodín - a navyse boli velmi ochotni a vsetko mi jednoducho vysvetlili... Podotykam ze stitky mi doviezli uz na druhy den, takze zatial spokojnost :)
Jaro_
28.08.11,15:58
Ja zasa posielam s Remaxom. Komunikacia aj podpis zmluvy s obchodnym zastupcom prebehol rychlo. Nemam zatial ziadny problem. Ak niesom doma, podam balik na letisku, ktore mam viac menej cestou a nemusim cakat, kym balik pride kurier vyzdvihnut. Inak kurier, ktory u mna vyzdvihuje je velmi fajn a aj vzdy ostatni kurieri, ktorych som mal moznost z remaxu stretnut, ked som podaval balik inde v BA v priebehu dna, boli OK. Naopak mam zlu skusenost s UPS, ked mi od dodavatela vozil baliky fakt neprijemny a vecne nasraty kurier a par krat som si po balik musel ist sam tak 10km. Vsetko to ale moze byt nahoda. Kazdy moze mat stastie na ineho :-)
j.sch
03.09.11,12:24
uzatvárame mesiac spolupráce s de-novo.sk ..

Relatívna spokojnosť /ked im dáme 10 objednávok denne/ .. uvidíme ked im to znásobíme :-)

PS: ani zmluva - Len sme sa registrovali a objednávame služby - práve platíme aj prvú faktúru. bez chyby zatiaľ. Takže dúfame že tak aj ostane a ešte sa polepší !!
michalos
11.09.11,16:36
Ja s DPD a UPS všetko do 48 hodin....
Jaro_
11.09.11,20:44
Dám takú doplňujúcu otázku. Snáď aj tá bude niekedy budúcnosti aktuálna. Je nejaká hranica od ktorej je možné s kuriérskou službou vyjednávať o lepších cenách ako tých pôvodných cenníkových?
j.sch
12.09.11,04:04
stále je možnosť ..
ale čo chápeš hranicou ... LEN cenu ?

či dokonalejší servis ?? - niečo navyše ?
Jaro_
12.09.11,07:23
Myslel som pocet balikov za mesiac. Popripade za den. Ak cez nich posles 10 balikov za mesiac predokladam, ze to nema cenu.