osky
17.06.11,17:22
mozno sa najskor zasmejete nad otazkou,ale uz dva dni dumem ci sa mam opytat.ale som sa odhodlala,moznoze mi poradite.
tyka sa to podprsenky
kupila som si velmi peknu a aj pekne drahu podprsenku,telovej farby.
odkostkovavala som ceresne/bolo tak teplo,ze som bola len v spodnom pradle,bol uz vecer..../ a samozrejme,ze mi frklo z ceresne na tu podprsenku.
nic som si z toho nerobila,viem ze ked nieco znecistene od ovocia namocim do mlieka,zmizne to.vopchala som to do velkeho pohara,zaliala mliekom,a zostatok podprsenky ktory bol cisty,som nenamocila do mlieka.
ja som vsak na ten pohar zabudla a az cca po dvoch dnoch som si na to spomenula.ked som podprsenku vytiahla,mlieko bolo zrazene,a podprsenka bola sice bez ceresnoveho flaku,ale normalne vybledla,ostala flakata,ako stara handra,to mlieko skratka vybielilo tu farbu,no mam sok.
co terasz s tym?
nie je to ani biele,to co zamocene nebolo,ma povodnu farbu a to co bolo v pohari ma flaky,nieco ako batikovane,ale neni to pekne.
mam to dat do bielidla,alebo da sa to aspon nejakou inou farbou doma zafarbit.ci to mam este cele namocit do mlieka.stalo sa to uz niekomu?som z toho nestastna,lebo je to velmi pekny kusok,navyse mi velmi dobre sedi,ja mam vzdy problem na moje prednosti zohnat nieco co mi sadne,katastrofa.....pomoooooooc.
!a panov prosim,aby sa k tomu nevyjadrovali.pochybujem,ze by mi vedeli k tomu poradit !!
danushka
17.06.11,15:50
!a panov prosim,aby sa k tomu nevyjadrovali.pochybujem,ze by mi vedeli k tomu poradit !!

Osky, nepodceňuj tých našich chlapov zas až tak, ja napríklad presne viem, čo by mi ten môj poradil v takejto situácii.
Halli
17.06.11,16:38
Osky, nepodceňuj tých našich chlapov zas až tak, ja napríklad presne viem, čo by mi ten môj poradil v takejto situácii.

...aj ja viem :D
Halli
17.06.11,16:44
Farbiť ju nemá zmysel, to by som svojim prednostiam :D neurobila, lebo je to chémia a aj tak by si ju horúcou vodou zničila...skôr si myslím, že vybieliť, ale aj to opatrne lebo to tiež nemusí dopadnuť dobre...možno najlepšie si na ňu zvyknúť a robiť sa že to má byť tak...však ju nenosíš na tričku a keď ju netreba šup s ňou pod vankúš :D
arizona
17.06.11,16:45
...hlavna vec, ze zmizol flak :D

Ale vazne.Myslim, ze to sa neda nicim prefarbit. Snad by som skusila rovnaky postup, ale namocila by som ju celu. Horsie to asi byt nemoze...;)
bubkoch
17.06.11,16:48
vsak pod oblecenim ju nevidno, a len v podprsenke medzi ludi nechodis, tak je jedno ci ma flaky, nie ? :)
to akokeby mne vadilo ze mam na trenkach dieru ... :D
alebo priloz fotku, posudime lepsie :D
srska
17.06.11,16:53
ak ju chceš mať celú bielu, tak ti poradím
poznámka: chlap:)
Halli
17.06.11,16:54
vsak pod oblecenim ju nevidno, a len v podprsenke medzi ludi nechodis, tak je jedno ci ma flaky, nie ? :)
to akokeby mne vadilo ze mam na trenkach dieru ... :D
alebo priloz fotku, posudime lepsie :D

Bubki, ale aj tu tvoju dieru chcem vidieť :D Máš ju vpredu, či vzadu? :D
danushka
17.06.11,16:55
...aj ja viem :D

Halluš, no ja neviem, či vieš....:D:D:D
Osky ma zabije, že je przním tému, ale nech, nevydržím, rozdrapí ma:D:D:D

Ten môj by povedal a nabetón viem, že hej...
Ale musím dookola trošku.
Môj manžel má kolegu, ktorý keď si chce zašantiť s manželkou, pravdepodobne sú to také živly...tak teda ten manželov kolega sem tam zbehne kúpiť do sekáča nejaké nočné košele, vyperie ich, vyžehlí a potom ich na manželke potrhá v rámci šantenia....

Takže takáto čerešňová podprsenka by môjmu manželovi vyčarila úsmev na tvári, že to treba potrháááááť :D:D:D:D.

Osky prepáč, nechcela som, musela som:).
srska
17.06.11,16:57
Bubki, ale aj tu tvoju dieru chcem vidieť :D Máš ju vpredu, či vzadu? :D
voľakedy sa spodky vyrábali s dierou vpredu aj vzadu:D
Halli
17.06.11,16:58
Takže takáto čerešňová podprsenka by môjmu manželovi vyčarila úsmev na tvári, že to treba potrháááááť :D:D:D:D.

Osky prepáč, nechcela som, musela som:).

No Osky a vidíš...kupuj podprdy v čiňáku a môžeš trhááááť :D
srska
17.06.11,17:00
ale teraz vážne:
ak chceš aby zostala biela, namoč ju celú do vody so savom (klasickým). môžeš si to odskúšať na nejakom inom textile. ak nebude biela na 1x - opakuj. potom vyper a je to.
danushka
17.06.11,17:01
...ja som to vedela, že toto dobre nedopadne...
Mrník tu bude taký, že ajajááááj :D.
danushka
17.06.11,17:02
ale teraz vážne:
ak chceš aby zostala biela, namoč ju celú do vody so savom (klasickým). môžeš si to odskúšať na nejakom inom textile. ak nebude biele na 1x - opakuj. potom vyper a je to.

Srska, neblázni!!!
To čo už je za afrodiziakum, to SAVO ?:eek::eek::eek:
drobeceva
17.06.11,17:02
mimotemyuž Ti tu mrnikujeme, podprde to isto nepomôže -
naša osky chcela byť fešanda aj pri takejto prácičke;)...sorry, ale dalo sa očakávať, že čerešničky ju "poznačia"...no čo už teraz? Asi sa budeš musieť zmieriť s tým a je to pre Teba skúsenosť do budúcna :)
Kvaka
17.06.11,17:04
Osky, daj ju do práčky s nejakým tmavohnedým oblečením, ktoré pri praní púšťa farbu, uvidíš, aký telový odtieň chytí.
srska
17.06.11,17:04
Srska, neblázni!!!
To čo už je za afrodiziakum, to SAVO ?:eek::eek::eek:
osky sa trápi pre dva košíky a vy tu srandujete:D - nehanbíte sa?
Halli
17.06.11,17:05
ale teraz vážne:
ak chceš aby zostala biela, namoč ju celú do vody so savom (klasickým). môžeš si to odskúšať na nejakom inom textile. ak nebude biela na 1x - opakuj. potom vyper a je to.

to som aj ja chcela naznačiť, len opatrne so savom, treba ho riediť, inak jej zažltne a bude ešte horšia...


...ja som to vedela, že toto dobre nedopadne...
Mrník tu bude taký, že ajajááááj :D.

Na piatok celkom super téma ne ? ;), škoda že musím preč, mangel mi volal z práce, či nejdeme na pivko, keď skončí ochvíľu...tak mu idem oproti a popýtam sa ho čo s tou podprskou :D
danushka
17.06.11,17:07
srska
17.06.11,17:07
to som aj ja chcela naznačiť, len opatrne so savom, treba ho riediť, inak jej zažltne a bude ešte horšia...



Na piatok celkom super téma ne ? ;), škoda že musím preč, mangel mi volal z práce, či nejdeme na pivko, keď skončí ochvíľu...tak mu idem oproti a popýtam sa ho čo s tou podprskou :D
so savom treba jemne, to je pravda. preto som písal, nech si to odskúša trebárs na šnuptichli.
srska
17.06.11,17:10
Farbiť ju nemá zmysel, to by som svojim prednostiam :D neurobila, lebo je to chémia a aj tak by si ju horúcou vodou zničila...skôr si myslím, že vybieliť, ale aj to opatrne lebo to tiež nemusí dopadnuť dobre...možno najlepšie si na ňu zvyknúť a robiť sa že to má byť tak...však ju nenosíš na tričku a keď ju netreba šup s ňou pod vankúš :D
pod maskáče dobrá:)
Halli
17.06.11,17:14
pod maskáče dobrá:)

tak ty máš rad gumáčky v uniforme , ty beťár? :D
Stanislav 1975
17.06.11,17:15
Ja neviem, ale však dneska je taká moda, že v lete sa podprdy a nohavičky nenosia...
srska
17.06.11,17:17
Ja neviem, ale však dneska je taká moda, že v lete sa podprdy a nohavičky nenosia...
no ale když je stydlivá a vodnaproti zíra denne čumil?:D
Halli
17.06.11,17:17
Ja neviem, ale však dneska je taká moda, že v lete sa podprdy a nohavičky nenosia...

Jááj to tomu môjmu "tatovi" aj pena na pive spadne, kým sa od Vás odtrhnem...:D
Halli
17.06.11,17:20
Osky , ty si vedela , čo tým chlapom treba podhodiť v piatok večer ...že chúlostivá...len pre ženy ...:D
Stanislav 1975
17.06.11,17:20
no ale když je stydlivá a vodnaproti zíra denne čumil?:D
:D:D:D
Stanislav 1975
17.06.11,17:22
Osky , ty si vedela , čo tým chlapom treba podhodiť v piatok večer ...že chúlostivá...len pre ženy ...:D
chlapi sa zlietli ako supy...:D, alebo ako osy na rozliatu malinovku...
danushka
17.06.11,17:24
Ja neviem, ale však dneska je taká moda, že v lete sa podprdy a nohavičky nenosia...

No počkaj Stančo, keď Ti dcéra do oblín dorastie, či tiež tak budeš hovoriť...;)
danushka
17.06.11,17:25
chlapi sa zlietli ako supy...:D, alebo ako osy na rozliatu malinovku...

Keby len chlapi, šak tu sa atómové jadro z Porady stretlo :D:D:D.
Stanislav 1975
17.06.11,17:26
No počkaj Stančo, keď Ti dcéra do oblín dorastie, či tiež tak budeš hovoriť...;)
Danuš, škoda že žiadnu nemám, nepodarilo sa to ako bolo v pláne 1+1, ale je je to 2+0, takže smola...:D, ja neviem ako sa robia baby ,tak už kašlem na to- keď to neviem, tak už sa do toho nestarám...:D
drobeceva
17.06.11,17:27
Stanko a suseda máš dobrého? .)
danushka
17.06.11,17:28
neboj, aj z chlapcov sa Vám bude točiť v hlávkach, keď dorastú...len nech sú zdraví !
srska
17.06.11,17:28
Keby len chlapi, šak tu sa atómové jadro z Porady stretlo :D:D:D.
danuška, no neklikni na tému, keď prvé dve slová sú "chúlostivá otázka ...":)
video1983
17.06.11,17:35
tato tema lepsia ako momentalny program na markize :D :D :D
marjankaj
17.06.11,17:36
Danuš, škoda že žiadnu nemám, nepodarilo sa to ako bolo v pláne 1+1, ale je je to 2+0, takže smola...:D, ja neviem ako sa robia baby ,tak už kašlem na to- keď to neviem, tak už sa do toho nestarám...:D

Stano chlapcov vraj nosí bocian. A holky na svět prej, přinášej hejna vran.:cool:
Takže to chce iba vymeniť vtáka.:---:D:rolleyes:
danushka
17.06.11,17:41
Stano chlapcov vraj nosí bocian. A holky na svět prej, přinášej hejna vran.:cool:
Takže to chce iba vymeniť vtáka.:---:D:rolleyes:

Vitaj Janík :).
osky
17.06.11,18:18
No Osky a vidíš...kupuj podprdy v čiňáku a môžeš trhááááť :D
ale ved tam je to vsetko pre trpaslikov!!!!
to by sa roztrhlo hned v skusobni,keby som si ju nasilu chcela zapnut.....:eek::mad:
osky
17.06.11,18:20
ale teraz vážne:
ak chceš aby zostala biela, namoč ju celú do vody so savom (klasickým). môžeš si to odskúšať na nejakom inom textile. ak nebude biela na 1x - opakuj. potom vyper a je to.

nechcem bielu,ale co uz mi ine ostava.lepsie bielu ako strakatu,ze?telovu uz z nej asi nespravim:D
aaaale,hlavne ze sa zasmejeme...
Nella_2
17.06.11,18:22
Skús nejaký odstraňovač škvŕn (napr. Ariel) alebo odfarbovač na omylom zafarbené prádlo.
danushka
17.06.11,18:23
ale ved tam je to vsetko pre trpaslikov!!!!
to by sa roztrhlo hned v skusobni,keby som si ju nasilu chcela zapnut.....:eek::mad:

No osky, už to vidím, ako tým našim chlapcom práve sánky popadali od údivu a bujnej fantázie :D:D:D...
osky
17.06.11,18:26
tato tema lepsia ako momentalny program na markize :D :D :D

dik za poklonu:)
tesi ma ze sa bavite:D:---
osky
17.06.11,18:29
no,vsak ja som dobre vedela,preco otalam so zalozenim tejto temy.dobre som ja vedela,ako to dopadne.;)
no,ale asponze som neprilozila fotku....zeee?
jozka56
17.06.11,18:32
:D osky, ale môžeš ju priložiť:D
danushka
17.06.11,18:34
no,vsak ja som dobre vedela,preco otalam so zalozenim tejto temy.dobre som ja vedela,ako to dopadne.;)
no,ale asponze som neprilozila fotku....zeee?

Janko, Stanko, srska, tuším sa tu aj Nokerla ako taký Jurko spoza bučka zamotal a nakukol....

Toto keď oni prečítajú, oni dnes z Porady neodídu, tuším tu dobehne aj Hallin manžel, ten, čo mu pena na pive spadla :D:D:D:.
jozka56
17.06.11,18:35
Halluš, no ja neviem, či vieš....:D:D:D
Osky ma zabije, že je przním tému, ale nech, nevydržím, rozdrapí ma:D:D:D

Ten môj by povedal a nabetón viem, že hej...
Ale musím dookola trošku.
Môj manžel má kolegu, ktorý keď si chce zašantiť s manželkou, pravdepodobne sú to také živly...tak teda ten manželov kolega sem tam zbehne kúpiť do sekáča nejaké nočné košele, vyperie ich, vyžehlí a potom ich na manželke potrhá v rámci šantenia....

Takže takáto čerešňová podprsenka by môjmu manželovi vyčarila úsmev na tvári, že to treba potrháááááť :D:D:D:D.

Osky prepáč, nechcela som, musela som:).
Tak tento nápad budem šíriť ústnym podaním:D:D:D:D:D
osky
17.06.11,18:50
Janko, Stanko, srska, tuším sa tu aj Nokerla ako taký Jurko spoza bučka zamotal a nakukol....

Toto keď oni prečítajú, oni dnes z Porady neodídu, tuším tu dobehne aj Hallin manžel, ten, čo mu pena na pive spadla :D:D:D:.

ked si kukne vas mrnik,tak mu spadne aj brada.len aby dychat neprestal:eek:
srska
17.06.11,18:52
Janko, Stanko, srska, tuším sa tu aj Nokerla ako taký Jurko spoza bučka zamotal a nakukol....

Toto keď oni prečítajú, oni dnes z Porady neodídu, tuším tu dobehne aj Hallin manžel, ten, čo mu pena na pive spadla :D:D:D:.
počkáme na to foto, či vôbec tie machuľe stoja za čistenie:)
Kvaka
17.06.11,18:53
ked si kukne vas mrnik,tak mu spadne aj brada.len aby dychat neprestal:eek:
Možno to predýcha a pôjde hneď v pondelok do sekáča.
jozka56
17.06.11,18:53
že prestal dýchať,.......skôr žhavič:)
srska
17.06.11,18:55
no,vsak ja som dobre vedela,preco otalam so zalozenim tejto temy.dobre som ja vedela,ako to dopadne.;)
no,ale asponze som neprilozila fotku....zeee?
aj mi po tej obrovskej šnicli v bergu pri tejto téme vytrovilo:)
jozka56
17.06.11,18:58
srska stihol si sekac, vyprat, vyzehlit:)
danushka
17.06.11,19:03
:D:D:D
srska
17.06.11,19:07
nestihol:), bo srske2 končila nemčina o pol šiestej a potom ešte šnicla pre ňu + cesta naspäť do dediny no a na miletičke o šiestej sú len bezdomovci:)
jozka56
17.06.11,19:09
nevadí, aj zajtra je deň:) a že do dediny, BA dedina???
Oliwa
17.06.11,19:14
Osky , ty si vedela , čo tým chlapom treba podhodiť v piatok večer ...že chúlostivá...len pre ženy ...:D
:) To je to isté, ako keď kolegyňa povie kolegyni: Len to prosím Ťa nikomu nepovedz... a o chvíľu už o tom vrabce čvirikajú. Diskrétnosť sama. :D
Oliwa
17.06.11,19:20
chlapi sa zlietli ako supy...:D, alebo ako osy na rozliatu malinovku...
Chlapci sa zlietli na Osky ako osy... ;):D:D:D Zabava graduje... :---
Ale vážne ;):
Osky, máš šťastie, čerešne končia, ale višne zrejú, aj horúco je po večeroch... :) Zopakuj postup - podprda, odkôstkovač, vandel višní - neverím, že Ti zasa niekam nefrkne...:) A potom ju namoč do mlieka spokojne celú - ale nie na dva dni, bude stačiť aj na jeden, aby sa tie farebné rozdiely vyrovnali...:D:D:D
lujza.j
17.06.11,19:22
osky ja by som si kúpila novú;) aj keď by ma takáto nehoda veľmi trápila.
ja som podprsenky farbila iba na čierno, ale stehy ktoré boli stálofarebné-biele sa nezafarbili, ale jednalo sa o staršie podprsenky. skús zafarbiť bude "buď alebo";)
marjankaj
17.06.11,19:25
osky ja by som si kúpila novú;) aj keď by ma takáto nehoda veľmi trápila.
ja som podprsenky farbila iba na čierno, ale stehy ktoré boli stálofarebné-biele sa nezafarbili, ale jednalo sa o staršie podprsenky. skús zafarbiť bude "buď alebo";)


No s tým farbením by som bol opatrný.:confused: Aby si nedopadla ako tento tu.:---
http://www.porada.sk/1769099-post9084.html
Oliwa
17.06.11,19:27
osky ja by som si kúpila novú;) aj keď by ma takáto nehoda veľmi trápila.
ja som podprsenky farbila iba na čierno, ale stehy ktoré boli stálofarebné-biele sa nezafarbili, ale jednalo sa o staršie podprsenky. skús zafarbiť bude "buď alebo";)
Jáj Lujzi, dobre mienená rada, lenže čo keď sa jej potom náhodou od čiernej podprsenky zafarbí nejaká blúzka a namiesto jedného "problému" bude mať Osky zrazu - dva... :):) Bez toho prvého sa ešte dá, ale aj bez druhého - to už je na nuda pláž... :rolleyes::D
Vidím, že s marjankom alebo marjankajom? máme podobné myšlienkové pochody... ;)
Oliwa
17.06.11,19:35
No Osky, ale si dobrá! Si nás dostala... Ja som už myslela, že Ťa straší minimálne nejaká mykóza :eek: alebo čo, a Ty takto - 60 príspevkov na jeden čerešňový fľak!:D Určite lepšia zábava ako voľba GP! Hoci aj to bol riadny mrnnník... ale tomuto sa nevyrovná! :)
Oliwa
17.06.11,19:39
Srska, neblázni!!!
To čo už je za afrodiziakum, to SAVO ?:eek::eek::eek:
Čo Ty vieš, možno je Srska - čistič... :D:D:D
osky
17.06.11,19:42
tak dobre,rozhodla som sa teda ze ju smarim celudo mlieka.a veru,aj na dva dni,lebo za normalnych okolnosti by sa mi to nestalo.sposobili to prave tie dva dni,to uz bolo aj na tu podprdu asi privela.
bojim sa,ze sa mi to v save cele rozpadne,je to predsa len jemna tkanina.a farbit to asi fakt nema cenu,aby som si nenaordinovala daku koznu pliagu.na to by uz aj to mlieko bolo kratke....ach jaj.
a to sa mi moj muz cuduje,ked niekedy varim hore bez.no vsak preto,aby som sa nezakvickala.
ale nie ze by mu to vadilo;)
jozka56
17.06.11,19:45
osky a keď tie dva dni nepomôžu dostať podprdu do normálneho stavu, tak ju choď reklamovať......za veľa peňazí, málo osohu:) no lebo tej tkanine vadí mlieko, no uznaj, dosť blbé, nieeee?
Oliwa
17.06.11,19:49
Tak mi napadlo, Osky, že keď sa Ti sem nanominovali toľkí chlapi /hoci si ich dôrazne žiadala, nech sem nelezú :D/, čo keby sa Ti na takú novú nádheru poskladali, ak to nevyjde na druhý pokus? Narátala som ich tuším päť, a to ešte neviem, akého rodu je video :)... teda viem, že stredného, len neviem, či žena, alebo muž... :rolleyes: Alebo sa radšej budú čudovať, že sa Tvoj muž čuduje a že načo Ti taká nádhera je... Osky, Osky, tým sa dnes bude o Tebe aj snívať...! ;):):D:---
osky
17.06.11,19:54
ach jaj,tak sladke snicky.
lujza.j
17.06.11,19:55
tak dobre,rozhodla som sa teda ze ju smarim celudo mlieka.a veru,aj na dva dni,lebo za normalnych okolnosti by sa mi to nestalo.sposobili to prave tie dva dni,to uz bolo aj na tu podprdu asi privela.
bojim sa,ze sa mi to v save cele rozpadne,je to predsa len jemna tkanina.a farbit to asi fakt nema cenu,aby som si nenaordinovala daku koznu pliagu.na to by uz aj to mlieko bolo kratke....ach jaj.
a to sa mi moj muz cuduje,ked niekedy varim hore bez.no vsak preto,aby som sa nezakvickala.
ale nie ze by mu to vadilo;)

vidíš je to istejšie:) ja som bežne holá upratovačka alebo kuchárka:D:D
video1983
17.06.11,19:56
ak sa sklada na podprdu tak video je zena ak nie ak muz :DD

ale nie muz som bez podprdy :)
Oliwa
17.06.11,20:03
vidíš je to istejšie:) ja som bežne holá upratovačka alebo kuchárka:D:D
Lujzi, tak teraz neviem, to si taká zlá upratovačka alebo mizerná kuchárka, že si na seba ani nezarobíš :D, alebo to Tvoj pán bytný tak vyžaduje...? ;):):D:---
Kvaka
17.06.11,20:24
No, zdá sa, že muži už išli triediť manželkám bielizeň, možno nájdu niečo aj do sekáča, aspoň ušetria.
danushka
17.06.11,20:31
No, zdá sa, že muži už išli triediť manželkám bielizeň, možno nájdu niečo aj do sekáča, aspoň ušetria.

Kvakuš, nedávaj im tu jednoduché návody.
To má byť rituálna záležitosť, neleniť a nájsť kvalitné nočné košuľky, ktoré budú praskť vo švíkoch len taký rachot, to treba vyprať a aj ožehliť, to si treba v tom sekáči domýšľať a pri žehlení hvízdať, popiskovať i pospevúvať.

No ešte to tak, vybrať doma z komody deravú, nezaštopkanú ponožku a čakať od nej nežno :eek::eek::eek:.
katalóg
17.06.11,22:13
Neviem či to niekto zužitkuje, ale kedysi si ženy farbili bledé pančuchy v čaji, aby vznikol tmavší odtieň. Silonky alebo ešte nylonky? Na Veľkú noc sa farbia vajíčka v cibuľových šupkách, dobre sa chytá farba z prírodných materiálov (listy zo stromov) pokiaľ by bola v zložení výrobku aj bavlna, vlna.
A to Savo bolo mienené asi Savo perex. Dobré skúsenosti.
PotPalo
18.06.11,07:48
!a panov prosim,aby sa k tomu nevyjadrovali.pochybujem,ze by mi vedeli k tomu poradit !!
A just sa vyjadrím!:D
Čo tento postup:
1. vyprať v zriedenom SAVE, bude biela (ak sa nerozpadne).
2. potom vyprať v zriedenej čerešňovej šťave, bude ružová, alebo telová?
3. ak to bude škaredo vyzerať, tak vyhodiť.

a sorry že som chlap:---
Gina Er
18.06.11,08:01
Neviem či to niekto zužitkuje, ale kedysi si ženy farbili bledé pančuchy v čaji, aby vznikol tmavší odtieň. Silonky alebo ešte nylonky? Na Veľkú noc sa farbia vajíčka v cibuľových šupkách, dobre sa chytá farba z prírodných materiálov (listy zo stromov) pokiaľ by bola v zložení výrobku aj bavlna, vlna.
A to Savo bolo mienené asi Savo perex. Dobré skúsenosti.
ja by som Savo perex nepoužila na také jemné veci.....môže sa poškodiť jemná látka....
lujza.j
19.06.11,08:07
Lujzi, tak teraz neviem, to si taká zlá upratovačka alebo mizerná kuchárka, že si na seba ani nezarobíš :D, alebo to Tvoj pán bytný tak vyžaduje...? ;):):D:---

Niéééé:D alebo......:rolleyes: Oli, vidíš tak to ma nenapadlo, že by to bolo tým, že som gramlavá kuchárka alebo upratovačka:D:D:D u nás je to tak nejak od prirodzenia:D:D my sme takí holoprdi, holé kozy:D:D sú u nás normálka-na dennom poriadku:D:D:---
Pikoška
19.06.11,08:39
ja by som Savo perex nepoužila na také jemné veci.....môže sa poškodiť jemná látka.......alebo bradavka, nedajbože....;):).
Oliwa
19.06.11,17:35
Niéééé:D alebo......:rolleyes: Oli, vidíš tak to ma nenapadlo, že by to bolo tým, že som gramlavá kuchárka alebo upratovačka:D:D:D u nás je to tak nejak od prirodzenia:D:D my sme takí holoprdi, holé kozy:D:D sú u nás normálka-na dennom poriadku:D:D:---
Čo nevidieť tak budeme všetci :D:D:D... bavlna zdražela, aj ceny ropy idú hore :mad:...
Ak nebude pomaly dať čo do hrnca, budeme chodiť, ako nás Pán Boh stvoril... :rolleyes: Ale nie "od prirodzenia", ale z núdze... :(
osky
19.06.11,18:31
tak podprsenkove kuzlo pokracuje nasledovne:
namocila som ju celu do mlieka rovnakej znacky a doteraz mocila.
preplachla,oprala,a je taka-skor do staroruzova,st+kratka vybledla,ale nie je biela ani nahodou.susim ju,tak uvidim aka bude ked uschne,ale nevyzera to zle,bude sa dat este nosit.aj ked uz teda nebude nikdy ako nova,skoda.
zostala trochu flakata,ale tym ze vybledla,sa to trati.
lujza.j
19.06.11,19:00
ak to nie je tajné, aká je to "pekne drahá" ja len aby som vedela porovnať či je to čo ja dám za podprdu ja ešte normál:):)dik
Stanislav 1975
19.06.11,19:47
Niéééé:D alebo......:rolleyes: Oli, vidíš tak to ma nenapadlo, že by to bolo tým, že som gramlavá kuchárka alebo upratovačka:D:D:D u nás je to tak nejak od prirodzenia:D:D my sme takí holoprdi, holé kozy:D:D sú u nás normálka-na dennom poriadku:D:D:---

:eek::eek::eek:-toto ja nepochopím, u nás keby žena nahá varila- dlho by nevarila teda..., iné akcie by boli...-to by som sa nevydržal na ňu tak len pozerať...
lujza.j
19.06.11,19:55
:eek::eek::eek:-toto ja nepochopím, u nás keby žena nahá varila- dlho by nevarila teda..., iné akcie by boli...-to by som sa nevydržal na ňu tak len pozerať...

takže akože diéta ?? Stanko zvykol by si si, neboj:D:D:---
video1983
19.06.11,19:56
aj mna to napadlo :D
Stanislav 1975
19.06.11,19:57
takže akože diéta ?? Stanko zvykol by si si, neboj:D:D:---

lujzi, ty máš síce vačšinou pravdu, ale teraz sa mýliš určite- určite nezvykol...:D:D:D
lujza.j
19.06.11,19:59
lujzi, ty máš síce vačšinou pravdu, ale teraz sa mýliš určite- určite nezvykol...:D:D:D

ok Stanko, ty vieš:D:D ale inak by si aj ušetril;)
Oliwa
19.06.11,20:01
Ale však by si potom umrel :eek:- od hladu :D:D:D... keby si ju nikdy nenechal dovariť. A deťom by si čo dal namiesto večere - playstation alebo čo? :)
Oliwa
19.06.11,20:02
ok Stanko, ty vieš:D:D ale inak by si aj ušetril;)
Ono je to asi otázka priorít - na čom ušetriť. Či na na strave, alebo na oblečení... ;):):D
zk24
19.06.11,20:23
nic som si z toho nerobila,viem ze ked nieco znecistene od ovocia namocim do mlieka,zmizne to.vopchala som to do velkeho pohara,zaliala mliekom,a zostatok podprsenky ktory bol cisty,som nenamocila do mlieka.
ja som vsak na ten pohar zabudla a az cca po dvoch dnoch som si na to spomenula.

Kam si to preboha dala, ze si si na to spomenula az po dvoch dnoch? To sa dava do mlieka, nie do acidka :D

Ja mam stare biele ponozky s hnedymi flakmi. Povedz ake velke mas ty tie biele flaky, mozeme vymenit, ak budu pasovat...
Oliwa
19.06.11,20:28
Toto je čo za bártrový obchod? ;) To si chceš dať akože na nohy oskynu podprdu a ona si má dať Tvoje ponožky na svoje, oné, no :D:D:D... To hádam niééé.... :)
zk24
19.06.11,20:30
Toto je čo za bártrový obchod? ;) To si chceš dať akože na nohy oskynu podprdu a ona si má dať Tvoje ponožky na svoje, oné, no :D:D:D... To hádam niééé.... :)

Ale cosi. vystrihnem hnede flaky a poslem oskyne. moze prelepit.
osky
20.06.11,03:55
pre zk24- mala som to na balkone.povodne len na hodinku-no a boli z toho 2 dni:eek:

pre lujzu-v priemere kupujem podprsenky okolo 30-50 eur a to tiez nie su najlacnejsie.
tato stala cez 70 eur takze pre mna uz ozaj draha.
zk24
20.06.11,07:04
pre zk24- mala som to na balkone.povodne len na hodinku-no a boli z toho 2 dni:eek:

pre lujzu-v priemere kupujem podprsenky okolo 30-50 eur a to tiez nie su najlacnejsie.
tato stala cez 70 eur takze pre mna uz ozaj draha.

Za tu cenu by si urcite zohnala batikovanu podrpsenku uz od vyroby. Nemusela si investovat do toho krabicu mlieka... Ale ja som tiez kupovala byt v povodnom stave aby som si ho prerobila podla svojich predstav :D
osky
20.06.11,14:34
Za tu cenu by si urcite zohnala batikovanu podrpsenku uz od vyroby. Nemusela si investovat do toho krabicu mlieka... Ale ja som tiez kupovala byt v povodnom stave aby som si ho prerobila podla svojich predstav :D

co s tym ma ta batikova podprsenka od vyrobcu?citala si celu temu?ja som netuzila po batikovej,mala som peknu telovu.ale ked uz som ju znicila,nechela som ju hned vyhodit.sedi dobre a neviem preco by som ju hned mala vyhadzovat.hladala som len radu.ja viem,ze nova sa da vzdy kupit.


aproppo-nova podprsenka stoji cez 70 eur.krabica mlieka,necelych 60 centov.
tak neviem......
marjankaj
20.06.11,14:36
co s tym ma ta batikova podprsenka od vyrobcu?citala si celu temu?ja som netuzila po batikovej,mala som peknu telovu.ale ked uz som ju znicila,nechela som ju hned vyhodit.sedi dobre a neviem preco by som ju hned mala vyhadzovat.hladala som len radu.ja viem,ze nova sa da vzdy kupit.


aproppo-nova podprsenka stoji cez 70 eur.krabica mlieka,necelych 60 centov.
tak neviem......


No "telovej" farby máš predsa aj zadarmo.:---
osky
20.06.11,16:36
No "telovej" farby máš predsa aj zadarmo.:---

jaaaaaj.hm,tak toto ma nenapadlo.:rolleyes:
ale taka prirodzena pod trickom vyzera teda dost provokativne....na to by som sa nedala.
zk24
20.06.11,17:58
co s tym ma ta batikova podprsenka od vyrobcu?citala si celu temu?ja som netuzila po batikovej,mala som peknu telovu.ale ked uz som ju znicila,nechela som ju hned vyhodit.sedi dobre a neviem preco by som ju hned mala vyhadzovat.hladala som len radu.ja viem,ze nova sa da vzdy kupit.


aproppo-nova podprsenka stoji cez 70 eur.krabica mlieka,necelych 60 centov.
tak neviem......

Nevadi. Kazdy mame iny zmysel pre humor... Nemusíme si vsetci rozumiet v ironii ;)
lujza.j
20.06.11,18:00
pre zk24- mala som to na balkone.povodne len na hodinku-no a boli z toho 2 dni:eek:

pre lujzu-v priemere kupujem podprsenky okolo 30-50 eur a to tiez nie su najlacnejsie.
tato stala cez 70 eur takze pre mna uz ozaj draha.

ok, som spokojná:D môj strop je 70e;) ale inak tiež tak okolo 50e, keby som si mohla dovoliť tak by mi stačila aj za 5e, ale čo už keď mám kozy:D že by som aj podarovala;) ja som spokojná s Triumph
osky
20.06.11,18:16
Nevadi. Kazdy mame iny zmysel pre humor... Nemusíme si vsetci rozumiet v ironii ;)

no teda,ja som v tvojom prispevku ziadnu ironiu nepochopila.tak prepac.inak skoda...
marjankaj
20.06.11,18:17
ok, som spokojná:D môj strop je 70e;) ale inak tiež tak okolo 50e, keby som si mohla dovoliť tak by mi stačila aj za 5e, ale čo už keď mám kozy:D že by som aj podarovala;) ja som spokojná s Triumph

No inzercia bude asi v inej téme.:---
osky
20.06.11,18:18
ok, som spokojná:D môj strop je 70e;) ale inak tiež tak okolo 50e, keby som si mohla dovoliť tak by mi stačila aj za 5e, ale čo už keď mám kozy:D že by som aj podarovala;) ja som spokojná s Triumph

Lujza,nie si moja pribuzna?
aj ja by som podarovala.vdacne.
len moj muz stale dufa,ze po porode/ak sa nam konecne zadari/ budu este väcsie....panbozko ma ochranuj...........
marjankaj
20.06.11,18:20
Lujza,nie si moja pribuzna?
aj ja by som podarovala.vdacne.
len moj muz stale dufa,ze po porode/ak sa nam konecne zadari/ budu este väcsie....panbozko ma ochranuj...........

Tuším bude treba aj poradovník:---
osky
20.06.11,18:25
ked uz sa tu bavime o tych podprsenkach,tak ma napadla jedna moja prihoda.

jednoducho som si nechcela pripustit,ze ja u cinana na seba ziadnu podprdu nezozeniem.take pekne a lacne,to nemozepredsa byt aby tam nieco nenasli aj namna....:D
obehla som vsetkych a cuduj sa svete,v jednom obchode mali ozaj nadmerku-v porovnani s ostatnymi.ruzovu,este aj vypchatu,s kosticami.....
a sedela,teda aspon v skusobni.a stala len 4 eurace.no nekup to.
natesena som ju doniesla domov.
asi o tyzden som si ju dala na jeden bal-este dobre ze to bolo len 3km od nasho domu.....ako zacal 1.valcik a ja som zdvihla trochu vyssie ruky,moje prednosti vybehli z popod kostic spodkom von:eek::eek::eek:
trapas jak ho.........nastastie bolo pritmie a nikto si nic nevsimol-okrem mojho spolutancujuceho bratranca.
doteraz ta cinska podprda cuci v skrini.
pouzivam ju uz len obcas doma,pre svojho draheho................:D
zk24
20.06.11,18:29
osky
20.06.11,18:32
http://www.blogcdn.com/www.asylum.com/media/2009/02/sheyla-hershey-myspace-294.jpg

;) taku ruzovu?

no,ale jej je to male.potrebuje aspon o tri cisla väcsiu podprdu.
ja byt chlapom,bala by som sa toho aj dotknut,aby to nepraklo jak balon....:D
marjankaj
20.06.11,19:02
no,ale jej je to male.potrebuje aspon o tri cisla väcsiu podprdu.
ja byt chlapom,bala by som sa toho aj dotknut,aby to nepraklo jak balon....:D

No vidíš? Takú si kúp. A uvidíš, či sa bude báť.:---
zk24
20.06.11,19:07
No vidíš? Takú si kúp. A uvidíš, či sa bude báť.:---

A ci bude chciet este vacsie ;) A z tejto podprsenky by ti vypadli aj bez toho aby si ruky dvihala hore
lujza.j
20.06.11,19:10
Lujza,nie si moja pribuzna?
aj ja by som podarovala.vdacne.
len moj muz stale dufa,ze po porode/ak sa nam konecne zadari/ budu este väcsie....panbozko ma ochranuj...........
možné je všetko:)
zadarí;)
mne ostali väčšie:( teraz 75F:mee: moja chrbtica je z toho KO /tri stavce zrastené v kope/
osky
20.06.11,19:21
možné je všetko:)
zadarí;)
mne ostali väčšie:( teraz 75F:mee: moja chrbtica je z toho KO /tri stavce zrastené v kope/

jezis,asi sme pribuzne-ja 75G:mee:
zk24
20.06.11,19:25
Ja keby som mala zdravotny problem z toho ze mam velke prsia, asi by som si ich dala zmensit. Preco sa zbytocne trapit nejakymi bolestami chrbta. Viem o zneach ktore to absolvovali a jedna mala dokonca iba 16 rokov...
lujza.j
20.06.11,19:31
Ja keby som mala zdravotny problem z toho ze mam velke prsia, asi by som si ich dala zmensit. Preco sa zbytocne trapit nejakymi bolestami chrbta. Viem o zneach ktore to absolvovali a jedna mala dokonca iba 16 rokov...

len keby to nebolo také bolestivé:mee: dokonca je to zo zdrav. dôv. zadara;)
zk24
20.06.11,19:33
len keby to nebolo také bolestivé:mee: dokonca je to zo zdrav. dôv. zadara;)

no ano, ale jednorazovo. je to tak s kazdou bolestou, ci zubou, ci akoukolvek inou operaciou. Ja by som do toho sla. a podporim kazdu, ktora sa tomu podujme
lujza.j
20.06.11,19:37
no ano, ale jednorazovo. je to tak s kazdou bolestou, ci zubou, ci akoukolvek inou operaciou. Ja by som do toho sla. a podporim kazdu, ktora sa tomu podujme

ja som pokakajko a ešte pesimista, určite by sa mi niečo dosra..:(
zuhina
20.06.11,19:42
nielen voľakedy...
evuš
21.06.11,06:59
OSKY, tak to si dobre zabila.... Dnes, keď som našla túto tému, skoro som skapala od smiechu, čo ste tu všetko popísali :D:D:D

Inak pre tie, čo majú problém s nadmernou veľkosťou - operácia ! Známa bola minulý rok na jeseň a nevie si vynachváliť.... už nevedela, čo s bolesťou chrbtice, teraz OK.;)
Stanislav 1975
21.06.11,07:17
možné je všetko:)
zadarí;)
mne ostali väčšie:( teraz 75F:mee: moja chrbtica je z toho KO /tri stavce zrastené v kope/

To sú taketo nejaké??? :D:D:D

http://tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/bulvar/sheyla-hershey-ma-najvacsie-prsia-sveta-teraz-lezi-v-kome.html
Halli
21.06.11,08:58
To sú taketo nejaké??? :D:D:D

http://tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/bulvar/sheyla-hershey-ma-najvacsie-prsia-sveta-teraz-lezi-v-kome.html

No Stando na tie by nestačil ani kýbel mlieka na odstranenie škvrn....:)
Stanislav 1975
21.06.11,09:02
No Stando na tie by nestačil ani kýbel mlieka na odstranenie škvrn....:)

:):):)

Inak neviem prečo osky chcela vylúčiť mužov z tejto témy a pritom niektorí chlapi nosia podprsenky...:D-teoreticky by som mohol aj ja- také nejaké slabšie 1-tky mám aj ja...:D:D:D
hubatá
21.06.11,09:14
Skočila som do kotolne a náš kotelník povedal, že máš kúpiť kilo čerešní, podprsenku nechať v šťave vyluhovať cca 24 hodín. Mala by dostať príjemnú telovo-ružovú farbu.
srska
21.06.11,09:14
Stanislav 1975
21.06.11,09:15
stenly to sú už dudy obludy:D

JJ, :)- ale mne sa to moc nepáči,hmhmhm
srska
21.06.11,09:16
Skočila som do kotolne a náš kotelník povedal, že máš kúpiť kilo čerešní, podprsenku nechať v šťave vyluhovať cca 24 hodín. Mala by dostať príjemnú telovo-ružovú farbu.

aký šikovný kotelník, žeby nová generácia disidentov?:)
evuš
21.06.11,09:29
stenly to sú už dudy obludy:D

:D:D:D fú, tak s takým ceckom dostať do hlavy, asi by ste to už chlapci nerozchodili :D:D:D
Stanislav 1975
21.06.11,09:31
:D:D:D fú, tak s takým ceckom dostať do hlavy, asi by ste to už chlapci nerozchodili :D:D:D

:D
To už by sa potom malo kvalifikovať ako útok so zbraňou...:)
evuš
21.06.11,09:53
:D
To už by sa potom malo kvalifikovať ako útok so zbraňou...:)

...no Stanko, už by si mal prestať... pokiaľ majú ženy veľké poprsie kvôli tomu, že ich tak Pán Boh stvoril - je im to skôr na obtiaž... a ak si zase niektoré dajú zväčšiť - ich vec ;), ale tamtá si dala silikóny a.... už len vzlietnuť :D:D:D
prudky
21.06.11,10:05
vsak pod oblecenim ju nevidno, a len v podprsenke medzi ludi nechodis, tak je jedno ci ma flaky, nie ? :)
to akokeby mne vadilo ze mam na trenkach dieru ... :D
alebo priloz fotku, posudime lepsie :D

Ja dokonca 3 .:D:D:D
evuš
21.06.11,10:15
Ja dokonca 3 .:D:D:D

Aspoň máš istotu, že sa ti "nesparí" :D:D:D
prudky
21.06.11,10:32
Lujza,nie si moja pribuzna?
aj ja by som podarovala.vdacne.
len moj muz stale dufa,ze po porode/ak sa nam konecne zadari/ budu este väcsie....panbozko ma ochranuj...........

Mal som kolegyňu (jednotky) a tá vravela :

Do huby akurát a komu je do ruky málo, tomu nasr.ť .
Braňo
21.06.11,10:36
Je zaujímavé, že chlapov si hneď vylúčila, ale keby si to nenamočila do mlieka, ale postupovala takto, tak si ju nezničíš.

Čerstvé škvrny sa ľahko čistí liečbou sa slabým roztokom čpavku. Staré škvrny sú veľmi stabilné a ich úplné odstránenie je takmer nemožné.
Škvrny na biele bavlnené a ľanové tkaniny sú mokré špongiou namočenou vo kyselina olejová, a vlnených tkanín ikoprineni - benzín mydlo. Rozpúšťadlo sa vtiera do štruktúry prsty. Potom sa ďalej spracovávajú, znaky dihloretilen. Pre úplné odstránenie tkaniva miest sa sťahoval do čistej podložky a čistenie sa opakuje, kým na to nebude vyzerať stopy. Očistite je protriva tampónom s benzínom, a slepý mastenec.
Ak sa po odstránení mastenec na stopy tkaniva zostávajúce škvrny sú odstránené za mokra jemným štetcom namočeným v 5% roztoku amoniaku-en. Vyčistené plochy umyť vodou a osušte suchou handrou alebo jelenicou. Ak sa v tomto prípade látka je stále slabá fialová zanechal stopy, sú odstránené bielenie, s ohľadom na nasledujúce:



Bavlnené a ľanové látky a produkty sa bielia bieliace (chlórnan sodný) a peroxidu vodíka.
Vlna a hodváb, výrobky sa bielia peroxidom vodíka, sodíka alebo manganistanu draselného hydrosulphite.
Články z acetátu celulózy, nylon, Caproni, Perlon a ďalšie syntetické materiály sa bielia bieliace, peroxid vodíka, sodíka hydrosulphite, používaný len ako zriedené roztoky pri nízkych teplotách. Peroxid vodíka a sodíka hydrosulphite používajú na bielenie bielej tkaniny iba.


Keď nemáš tieto chemikálie, skús šťavu z citróna a potom bielidlo.
prudky
21.06.11,10:39
Aspoň máš istotu, že sa ti "nesparí" :D:D:D

Treba občas vyvenčiť (aspoň na balkón).
osky
21.06.11,15:02
Je zaujímavé, že chlapov si hneď vylúčila, ale keby si to nenamočila do mlieka, ale postupovala takto, tak si ju nezničíš.

Čerstvé škvrny sa ľahko čistí liečbou sa slabým roztokom čpavku. Staré škvrny sú veľmi stabilné a ich úplné odstránenie je takmer nemožné.
Škvrny na biele bavlnené a ľanové tkaniny sú mokré špongiou namočenou vo kyselina olejová, a vlnených tkanín ikoprineni - benzín mydlo. Rozpúšťadlo sa vtiera do štruktúry prsty. Potom sa ďalej spracovávajú, znaky dihloretilen. Pre úplné odstránenie tkaniva miest sa sťahoval do čistej podložky a čistenie sa opakuje, kým na to nebude vyzerať stopy. Očistite je protriva tampónom s benzínom, a slepý mastenec.
Ak sa po odstránení mastenec na stopy tkaniva zostávajúce škvrny sú odstránené za mokra jemným štetcom namočeným v 5% roztoku amoniaku-en. Vyčistené plochy umyť vodou a osušte suchou handrou alebo jelenicou. Ak sa v tomto prípade látka je stále slabá fialová zanechal stopy, sú odstránené bielenie, s ohľadom na nasledujúce:



Bavlnené a ľanové látky a produkty sa bielia bieliace (chlórnan sodný) a peroxidu vodíka.
Vlna a hodváb, výrobky sa bielia peroxidom vodíka, sodíka alebo manganistanu draselného hydrosulphite.
Články z acetátu celulózy, nylon, Caproni, Perlon a ďalšie syntetické materiály sa bielia bieliace, peroxid vodíka, sodíka hydrosulphite, používaný len ako zriedené roztoky pri nízkych teplotách. Peroxid vodíka a sodíka hydrosulphite používajú na bielenie bielej tkaniny iba.


Keď nemáš tieto chemikálie, skús šťavu z citróna a potom bielidlo.


vdaka za rady.len teraz neviem,ci si mam vsetky tie pripravky zadovazit.
vsak ja som -naivne neratala s tym,ze sa uspinim.....
takze keby som tu skvrnu okamzite nenamocila do mlieka,ostala by tam uz navzdy,lebo pokym by som si toto vsetko pozhanala.....
no nech,podprdu nosim a tvarim sa.ze ake moderne.... :D
Oliwa
22.06.11,05:33
Aj keď sa nič nezmenilo, ale za tých 130 príspevkov a pobavenie to stálo, nie?
A ani nikto neklikol na vyriešené...
evuš
22.06.11,07:52
Oliwa, neblázni.... žiadne vyriešené... ja sa už "vytešenkujem" z tejto témy a podobnej /tuším od Kyblik/ druhý deň a mám čo robiť, aby mi niekedy "neušlo" :D:D:---
Oliwa
22.06.11,07:56
Ale však ja nič... Ja len, že všetci to tu riešime, a nikto to nemá záujem "vyriešiť", lebo sa všetci bavíme...
Kvaka
22.06.11,08:55
vdaka za rady.len teraz neviem,ci si mam vsetky tie pripravky zadovazit.
vsak ja som -naivne neratala s tym,ze sa uspinim.....
takze keby som tu skvrnu okamzite nenamocila do mlieka,ostala by tam uz navzdy,lebo pokym by som si toto vsetko pozhanala.....
no nech,podprdu nosim a tvarim sa.ze ake moderne.... :D
Osky, už si ju vyprala s nejakým tmavohnedým kusom odevu, ako som ti tu kdesi na začiatku poradila? Ak nemáš taký odev, tak kúp v bazáre za babku niečo tmavohnedé a vyper spolu, máš zaručenú telovú farbu.:):):)
Oliwa
22.06.11,09:53
Za predpokladu, že to niečo tmavohnedé bude púšťať farbu... Ak to "oskyňa" kúpi v kvalitnom rakúskom sekáči či výpredaji, tak to ani nemusí vyjsť...
Kvaka
22.06.11,10:08
Samozrejme, ak si ma dobre čítala. http://www.porada.sk/1770812-post16.html
hubatá
22.06.11,10:24
Hehe, poslal ma sem náš kotolník mrknúť v akom štádiu sú čerešňové škvrny na podprde........

Osky, inak vždy som mala Rakúšanov v úcte za to, že u nich nájdem v predajni všeko čo chcem a ak nemajú na sklade tak obtelefonujú celý svet a zoženú. Čo tak odniesť podprdu do nejakého OC a nech v rámci služby zákazníčke podumajú v spolupráci s dodávateľmi ...... no a už vidím šoférov, závozníkov a tirákov z celého sveta ako prezerajú podprdu, fotia, skenujú aby ti len vyhoveli. Ešte taký dotaz: podprda zn. Triumph, čerešne slovenské a fľak je akej potom národnosti?
Oliwa
22.06.11,10:41
... predsa eurozónskej, či?
Hubka, a čo ten kotolník nemá čo robiť, či čo? Ale asi aj nie, však je horúco, tak keď nekúri, aspoň podkuruje...
Ajk&
22.06.11,11:43
eee..... idem ja do témy "zaľahlo mi v ušiach"
Oliwa
22.06.11,12:07
Ak sa chceš pobaviť, choď do tej Kýblikovej o potencii... Mám dojem, že zdravé jadro Porady sa presunulo momentálne tam - ratovať Kýblika, hoci sa dušuje, že to nie on, že ho to zaujíma čiste len teoreticky...
Uhorková sezóna začína, tak začína aj mrnník...
lujza.j
22.06.11,14:49
Kyblikova potencia, fajnová téma:), ale už bola jedna kvačka na vyriešené:(idem mrknúť:)
osky
23.06.11,04:43
ja uz nechcem nic vymyslat,aby to nebolo este horsie.
myslim,ze jednoliatu farbu aj tak mat uz nikdy nebude,lebo vysivky a gumicky zostali takmer v povodnej farbe,a kosicky su staroruzove.dokonca aj ta mini maslicka medzi kosickami zachovala svoju povodnu farbu.takze podrpda je taka dvojfarebna,celkom slusna.
uz neexperimentujem.
skor premyslam,ze kupim volakedy tu trpaslikovu u cinana,telovu,a natej potom vyskusam este dake ine pokusy.
len je otazne,ci zlozenie textilie a farbiva u cinana bude rovnake ako na tejto podprde.
srska
23.06.11,04:46
ja uz nechcem nic vymyslat,aby to nebolo este horsie.
myslim,ze jednoliatu farbu aj tak mat uz nikdy nebude,lebo vysivky a gumicky zostali takmer v povodnej farbe,a kosicky su staroruzove.dokonca aj ta mini maslicka medzi kosickami zachovala svoju povodnu farbu.takze podrpda je taka dvojfarebna,celkom slusna.
uz neexperimentujem.
skor premyslam,ze kupim volakedy tu trpaslikovu u cinana,telovu,a natej potom vyskusam este dake ine pokusy.
len je otazne,ci zlozenie textilie a farbiva u cinana bude rovnake ako na tejto podprde.
z recyklovaného nárazníku alebo pneumatiky:)
osky
23.06.11,20:11
z recyklovaného nárazníku alebo pneumatiky:)

:confused::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: :eek::(:mad:
legolas
24.06.11,05:20
http://nd04.jxs.cz/380/247/28490d573f_75199643_o2.jpg..čo sa divíš?????, podprdu si vraj kupuješ za 50-70€ a mašličku od číňana..ide to k sebe????? :))))))
osky
24.06.11,17:05
akoze maslicku od cinana?,asi si to zle precitala.
ja som si chcela kupit u cinana jednu podprdu a uribit na nej flak,namocit do mlieka tak ako tuto moju za 70 eur a potom budem skusat rady ktore tu su,a budem vydiet ako to na tej cinskej bude fungovat.lebo tuto uz nechcem podrobovat ziadnym pokusom.
rudopp
24.06.11,17:09
akoze maslicku od cinana?,asi si to zle precitala.
ja som si chcela kupit u cinana jednu podprdu a uribit na nej flak,namocit do mlieka tak ako tuto moju za 70 eur a potom budem skusat rady ktore tu su,a budem vydiet ako to na tej cinskej bude fungovat.lebo tuto uz nechcem podrobovat ziadnym pokusom.

Vydýššš
(aj tak by to šlo)
srska
24.06.11,17:17
Vydýššš
(aj tak by to šlo)
alebo kuken - nemusíš rozmýšľať:)
lujza.j
24.06.11,18:38
bude to asi mimotemy ale Osky čo povieš?:D
http://www.be-up.cz/
osky
24.06.11,19:49
Vydýššš
(aj tak by to šlo)

teeeeda,tak toto je hrubica jak kon.asi som sa preklepla,lebo toto sa mi nepodoba.tak sory,pan Stur.....:eek:
pasuliatko
05.07.11,21:27
Ahojte, chcela by som poprosiť o radu.
Minulý mesiac som jedla čerešne a ako mi je zvykom som sa oprskala šťavou z čerešne... Mala som oblečené žlté tričko. Tričko som oprala 3x v prášku na odolné škvrny ale stále to tam je vidno. To tričko mám rada. Ako by som sa tej potvory zbavila? Viete mi poradiť? Ďakujem.
Valcake
05.07.11,22:57
...pasuliatko:

Ovocie – vyperieme v mydlovej vode. Bielu bielizeň pokvapkajte citrónovou šťavou a vyperte v horúcej vode. Citlivé tkaniny vyperte v studenej vode s jemným pracím prostriedkom a octom.
Škvrny od čučoriedok prepláchnite peroxidom vodíka..

ovoce - skvrny čistíme studenou vodou se saponátem, dočistíme kys.
citrónovou. Nebo citrónem, který potom odstraníme lihem. Borůvky
čistíme kyselým mlékem, které potom lehce vypereme. Skvrny
od borůvek můžeme rovněž bělit peroxidem. Skvrny od ovoce
z vlněných látek odstraníme studenou vodou s mýdlem nebo látku přes
noc namočíme do kyselého mléka, vypereme a dobře vymácháme.
Skvrny od ovoce, zvláště staré, patří k nejobtížněji odstranitelným
skvrnám. Musíme se je proto snažit odstranit ihned po jejich vzniku,
např. čpavkovou vodou, zředěným roztokem sody, roztokem pracího
prostředku nebo i vodou. Staré barevné skvrny musíme nejdříve
rozrušit bělicími prostředky - např. směsí lihu, 3%ního peroxidu
vodíku a čpavkové vody v poměru 1:1:1 nebo teplým lihem.

..toto všetko som našla na nete, takže nezaručujem, že tričko ostane celé, prípadne nezmení farbu.
Ešte sa spomínal kypriaci prášok
Veľa šťastia!!!!
pasuliatko
06.07.11,10:08
...pasuliatko:

Ovocie – vyperieme v mydlovej vode. Bielu bielizeň pokvapkajte citrónovou šťavou a vyperte v horúcej vode. Citlivé tkaniny vyperte v studenej vode s jemným pracím prostriedkom a octom.
Škvrny od čučoriedok prepláchnite peroxidom vodíka..

ovoce - skvrny čistíme studenou vodou se saponátem, dočistíme kys.
citrónovou. Nebo citrónem, který potom odstraníme lihem. Borůvky
čistíme kyselým mlékem, které potom lehce vypereme. Skvrny
od borůvek můžeme rovněž bělit peroxidem. Skvrny od ovoce
z vlněných látek odstraníme studenou vodou s mýdlem nebo látku přes
noc namočíme do kyselého mléka, vypereme a dobře vymácháme.
Skvrny od ovoce, zvláště staré, patří k nejobtížněji odstranitelným
skvrnám. Musíme se je proto snažit odstranit ihned po jejich vzniku,
např. čpavkovou vodou, zředěným roztokem sody, roztokem pracího
prostředku nebo i vodou. Staré barevné skvrny musíme nejdříve
rozrušit bělicími prostředky - např. směsí lihu, 3%ního peroxidu
vodíku a čpavkové vody v poměru 1:1:1 nebo teplým lihem.

..toto všetko som našla na nete, takže nezaručujem, že tričko ostane celé, prípadne nezmení farbu.
Ešte sa spomínal kypriaci prášok
Veľa šťastia!!!!

ďakujem :D:D:D
osky
06.07.11,13:17
no tak teda nechajme tuto temu ako temu o skvrnach,lebo aj ja by som chcela zase jednu radu.

davnejsie moj muz varil-vyprazal.ale samozrejme sa mu lenilo prezliect do domaceho a tak to odniesli jeho cierne rifle.
oprskal sa tak olejom, ze od kolena dolu je nohavica posiata hrbou väcsich a mensich flakov od oleja-sice som to okamzite namocila do vody,zaprala a nasledne aj oprala-ale flaky nezmizli.
susim ich doma uz hodny cas,tak ma napadlo ze sa spytam vas.co s tym???
Katy a R
06.07.11,13:26
no tak teda nechajme tuto temu ako temu o skvrnach,lebo aj ja by som chcela zase jednu radu.

davnejsie moj muz varil-vyprazal.ale samozrejme sa mu lenilo prezliect do domaceho a tak to odniesli jeho cierne rifle.
oprskal sa tak olejom, ze od kolena dolu je nohavica posiata hrbou väcsich a mensich flakov od oleja-sice som to okamzite namocila do vody,zaprala a nasledne aj oprala-ale flaky nezmizli.
susim ich doma uz hodny cas,tak ma napadlo ze sa spytam vas.co s tym???

to nie sú klasické škvrny ... ke´dže olej mal vysokú teplotu .. je to vypálené :mee::mee:
Gina Er
06.07.11,13:46
no tak teda nechajme tuto temu ako temu o skvrnach,lebo aj ja by som chcela zase jednu radu.

davnejsie moj muz varil-vyprazal.ale samozrejme sa mu lenilo prezliect do domaceho a tak to odniesli jeho cierne rifle.
oprskal sa tak olejom, ze od kolena dolu je nohavica posiata hrbou väcsich a mensich flakov od oleja-sice som to okamzite namocila do vody,zaprala a nasledne aj oprala-ale flaky nezmizli.
susim ich doma uz hodny cas,tak ma napadlo ze sa spytam vas.co s tym???
no v najhoršom odstrihni pod kolenom a máš krátke gate.....:D
bupi
08.07.11,21:47
ked uz sa tu bavime o tych podprsenkach,tak ma napadla jedna moja prihoda....
...a ja som zdvihla trochu vyssie ruky,moje prednosti vybehli z popod kostic spodkom von:eek::eek::eek:
:D


Take odevy volam vyskakovacky.:D
Prezrad este znacku mlieka, treba mi vybielit zaclony, Zeby som skusila?
A ta podprda bola z bavlny alebo z umeliny?
bupi
08.07.11,21:50
no tak teda nechajme tuto temu ako temu o skvrnach,lebo aj ja by som chcela zase jednu radu.

davnejsie moj muz varil-vyprazal.ale samozrejme sa mu lenilo prezliect do domaceho a tak to odniesli jeho cierne rifle.
oprskal sa tak olejom, ze od kolena dolu je nohavica posiata hrbou väcsich a mensich flakov od oleja-sice som to okamzite namocila do vody,zaprala a nasledne aj oprala-ale flaky nezmizli.
susim ich doma uz hodny cas,tak ma napadlo ze sa spytam vas.co s tym???

K prasku v pracke pridaj este aj pur, ale nie vela, aby ti to nevyliezlo vrchom ta pena. rovno na skvrny to daj a nechaj na noc mocit v pracke, az potom oper.
zk24
04.11.11,16:23
Baby čo robíte, keď vám vŕzga podprsenka ? :D Mám jednu novú, celkom dobrú, ale začali vrzgat kostice. Dá sa s tým niečo robit? Ked je v praci ticho nemozem sa ani hybat, lebo počuť ako vrzgam :D*
Dnes som zaúčala pár ludi v práci a normálne som musela byt hlučná aby som ju prekricala :D*

Poraďte, nechcem ju vyhodit.*
Tweety
04.11.11,16:31
Baby čo robíte, keď vám vŕzga podprsenka ? :D Mám jednu novú, celkom dobrú, ale začali vrzgat kostice. Dá sa s tým niečo robit? Ked je v praci ticho nemozem sa ani hybat, lebo počuť ako vrzgam :D*
Dnes som zaúčala pár ludi v práci a normálne som musela byt hlučná aby som ju prekricala :D*

Poraďte, nechcem ju vyhodit.*
A ozaj to boli kostice? Neboli to kosti?:---
Nella_2
04.11.11,16:53
Baby čo robíte, keď vám vŕzga podprsenka ? :D Mám jednu novú, celkom dobrú, ale začali vrzgat kostice. Dá sa s tým niečo robit? Ked je v praci ticho nemozem sa ani hybat, lebo počuť ako vrzgam :D*
Dnes som zaúčala pár ludi v práci a normálne som musela byt hlučná aby som ju prekricala :D*

Poraďte, nechcem ju vyhodit.*


Keď je nová, ja by som ju reklamovala.
lujza.j
04.11.11,17:17
ja som našla len nejaké správy od SOI, len neviem tam nájsť konkrétny prípad. tak len to čo sa dalo: podprsenka zn. ... savŕzgajúcej kostice bola reklamácia riešená výmenou elastického tunela ...


tiež si myslím, že reklamovať.
zk24
04.11.11,19:34
Keď je nová, ja by som ju reklamovala.

Blok nehrozi, neodkladam si takéto veci :)
zk24
04.11.11,19:35
A ozaj to boli kostice? Neboli to kosti?:---

Takto hlasno nemôžu kosti vŕzgať :D
Keď už to prekračuje hranice, tak sa tvárim ze vzrgam zubami :D
srska
04.11.11,19:36
premazať:)
zk24
04.11.11,19:37
Typicky chlap :) Ono v podstate nevrzga ta kostica, ale ta latka ako sa o kosticu šúcha asi. skúšam ju v rukach ohybat a samotna nevrzga... iba ked sa latka hybe po nej... no že total des :D
srska
04.11.11,19:39
pripomenulo mi to vtip: dobrý deň novákovci, ako sa máte? ále dobre, stále vŕzgame
lujza.j
04.11.11,19:42
zmeň značku:)ja mám roky tú istú zn. nikdy nevŕzgala:)
zk24
04.11.11,19:46
Zmeniť značku? Z Tesco Express na Tesco Extra? :D

Ale nie, nemám nejakú značku vychytenú. Aká sa mi páči, takú si kúpim...
lujza.j
04.11.11,19:47
to by som chcela aj ja mať takú značku:) ale pri mojich "kozách" asi ťažko:(
video1983
04.11.11,19:49
mne vrzgaju trenky sem tam :Dmimotemy
bubkoch
04.11.11,19:49
Baby čo robíte, keď vám vŕzga podprsenka ? :D Mám jednu novú, celkom dobrú, ale začali vrzgat kostice. Dá sa s tým niečo robit? Ked je v praci ticho nemozem sa ani hybat, lebo počuť ako vrzgam :D*
Dnes som zaúčala pár ludi v práci a normálne som musela byt hlučná aby som ju prekricala :D*

Poraďte, nechcem ju vyhodit.*


co tak skusit chodit do roboty bez nej ?
Mila123
04.11.11,19:50
aby som bola v obraze, bola to sťažnosť či chvála????
zk24
04.11.11,19:53
co tak skusit chodit do roboty bez nej ?

To by moji začiatočníci mali z tej prednášky menej ako mali teraz. It-čkári.... ;)
zk24
04.11.11,20:05
video1983
04.11.11,20:07
osky
04.11.11,21:33
teda,ja podprsenku s kosticami nemozem mat.
ked si aj taku obcas kupim,nastrihnem a kostice vysmarim.
nevidim v tom rozdiel-len tie kosticove maju aj lepsie usity ten tunel a preto dobre drzia-je uplne jedno ci tam tie kostice su.aspon ja mam take skusenosti....
hubatá
05.11.11,06:47
Hehe, ja som tu dlho nebola, ale téma stále nie je uzavretá, to znamená že problémy pretrvávajú a riešenie je v nedohľadne ......
evuš
07.11.11,10:01
video1983 (http://www.porada.sk/member.php?u=184230) 04-11-11, 22:49
mne vrzgaju trenky sem tam :Dmimotemy




viac




mimotemy Videjko, povedz manželke, nech Ti tie trenky neškrobí :D:D:D