misik23
18.06.11,21:04
ahoj, hladam jednu pesnicku, bola by som velmi rada keby ste mi pomohli, neviem ani nazov ani nic ale velmi sa podoba na pitbull/ give me everything, neviete niekto? uplne taka veelmi podobna nikde som ju ale nenasla...dakujem za pomoc :):)
Chobot
20.06.11,06:00
ahoj, hladam jednu pesnicku, bola by som velmi rada keby ste mi pomohli, neviem ani nazov ani nic ale velmi sa podoba na pitbull/ give me everything, neviete niekto? uplne taka veelmi podobna nikde som ju ale nenasla...dakujem za pomoc :):)

Problémom je, že túto pesničku nespieva len Pitbull, ale viacerí interpreti, napr. aj Ne-yo, Afrojack. Takže možno sa ti zdá podobná niektorá pesnička, ktorú spieva niekto z nich. Skús si vypočuť iné pesničky od týchto spevákov, možno je to niektorá z nich. Inak podobných sú stovky...:rolleyes:
misik23
20.06.11,15:54
viem ze ju spievaju viaceri ;) hladala som ale nic som nenasla preto som napisala ze ci nahodou niekto nevie :) ta pesnicka mi pripada ako by ju spievali vsetci ako give me everything, je velmi podobna..ale dakujem.. ak ju najdem tak ju sem dam :)
andreaS
20.06.11,15:58
a ta hladana je v anglictine alebo je smrncnuta v spanielcine? nie je z nejakeho filmu?
video1983
20.06.11,16:04
sak skus zaspievat kusok , nech aspon vieme :DD
misik23
20.06.11,16:58
ahahh zaspevat praveze neviem..a radsej to ani nechci :D myslim ze v anglictine, ja som ju pocula a sa mi zdalo ze je to pitbull- give me everything..a pocuvam dalej a nakoniec to bola ina pesnicka ale naozaj velmi velmi podobna ...tak teraz neviem zhanam ju uz asi tyzden..a mam pocit ze je uplne nova...:)
andreaS
20.06.11,17:07
pri kliknuti youtube a give me everything mi napravo vyhodilo toto:

http://www.youtube.com/watch?v=o7kUMvYJQtw&feature=list_related&playnext=1&list=PL28F9D8A7698A7BE7 ...

ale moj typ je smerom do spanielciny, hoci pitbull tam nespieva

Don Omar - Danza Kuduro alebo Don Omar - Taboo ... na tychto dvoch "frcim" od navstevy kina a zhliadnuti Fast 5 :)

a ked nie hladame dalej ;)
infinityfx21
20.06.11,17:14
Skús si vypočuť nejakú hitparádu,ja ked možem počúvam europu 2,tam si ju potom vyhladám podla toho kedy ju hrali v playliste a stiahnem.ale chce to trpezlivosť.
misik23
20.06.11,17:22
ste zlatyyyyy dakujem..tie pesnicky nie su oni, ja som vsetko uz prehladala od pitbulla asi vsetky :D a nic.... a na nete radia playlist a nic :( ja koli tomu ani nespim.... ale zda sa mi ze to bolo v anglictine...pocula som ju uz asi dva krat a nic som si nezapamatala..slova ani nic..len viem ze je velmii ozaj velmi podobna tomu pitbullovi ach jaj... no nic hladam dalej dufam ze to najdeme..a este raz dik za pomoc ;)
andreaS
20.06.11,19:48
este mi prisla jedna na rozum ... zapamatala som si vdaka ubohemu obsahu... :D

http://www.youtube.com/watch?v=lQlIhraqL7o

znie mi dost podobne ako pitbull a spol...
misik23
20.06.11,19:58
tak toto by som si zapamatala urcite keby to bola ona... :D hahhh :) skoda ani toto nieje ona..ja uz ani neviem kde to mam hladat..pocuvam ich tolko ze uz ani v tych pesnickach nevidim ziadny rozdiel.. :D :D
andreaS
20.06.11,20:11
tak to verim, ze tuto by si zapamatal kazdy... ked som ju pocula prvykrat tak som nechapala...

poznam ten pocit ked sa mi zlievaju songy... preto sa vacsinou vraciam do 90tych rokov... zo sucasnej hudby mam rada tych, co vynikaju... co nie su v rade medzi ostatnymi, ktory vo velkom robia coververzie...

zato ked narazim na nieco co ma zaujme, tak pocuvam dookola :D kludne aj 20x denne cely tyzden :D ... ale ked ju zacnu casto hrat v radiach, tak sa mi opocuva, preto radia pocuvam malo... som verna youtube a pocuvam to, co sa mi aktualne paci... ;)
misik23
20.06.11,20:31
no ja tiez ked sa mi nieco paci tak pocuvam dookola az sa mi ta pesnicka prestane pacit .. alee normalne som nervozna z toho ze neviem co to je za pesnicku stale to hladam a nic ..uz neviem koho by som sa opytala heh inak aj tato je pekna Sasha Lopez, Andrea D & Broono "All My People"
ejuska20
22.08.11,09:26
Prosím hudobných machrov o pomoc. Hľadám názov skladby, alebo meno speváka (skupiny). Neviem vlastne nič, len to, že to bol balzám na nervy. Bola to veľmi pomalá skladba, na začiatku ktorej sa niesli 3 tóny, znelo to ako zvony a do toho spieval muž (anglicky), ale veľmi pomaly a nežne. Je to dosť dlhá skladba, viac sa hrá, ako spieva. Počúvala som ju tento rok na dovolenke. Už neviem na koho sa mám obrátiť, je to tvrdý oriešok, ale možno sa niekto nájde, komu sa páči tiež. Ďakujem
zk24
22.08.11,09:33
Prosím hudobných machrov o pomoc. Hľadám názov skladby, alebo meno speváka (skupiny). Neviem vlastne nič, len to, že to bol balzám na nervy. Bola to veľmi pomalá skladba, na začiatku ktorej sa niesli 3 tóny, znelo to ako zvony a do toho spieval muž (anglicky), ale veľmi pomaly a nežne. Je to dosť dlhá skladba, viac sa hrá, ako spieva. Počúvala som ju tento rok na dovolenke. Už neviem na koho sa mám obrátiť, je to tvrdý oriešok, ale možno sa niekto nájde, komu sa páči tiež. Ďakujem

Tak kto podla tohto popisu dokaze trafit, ma moj velky obdiv :D
ejuska20
22.08.11,09:34
No práve, ten bude mať aj môj obdiv, ale budem mu vďačná...:-)
zk24
22.08.11,09:36
Neskusis uryvok textu, alebo ine znaky... ?
ejuska20
22.08.11,09:40
Ten spev bol taký ako keby zdiaľky, dominovala hudba. Neviem. Tie zvony sa tam opakovali stále v 3 taktoch, dlho, niesli sa celou skladbou. Asi som naivná, keď si myslím, že mi niekto pomôže, ale bola krásna.
andreaS
22.08.11,09:45
http://www.youtube.com/watch?v=PForaCCLdW8 ak zvony, tak ma napadlo totok... ;)
zk24
22.08.11,09:49
Hmm..... dobry tip :) Som zvedava na uspesnost
ejuska20
23.08.11,05:23
Nie, to nie je ona. Aj keď krásna. Táto moja hľadaná bude z tých novších. Štýl tej piesne je podobný skôr na Moby. Ale aj tak veľmi ďakujem za ochotu. Ste zlatí.
Chobot
23.08.11,06:41
Prosím hudobných machrov o pomoc. Hľadám názov skladby, alebo meno speváka (skupiny). Neviem vlastne nič, len to, že to bol balzám na nervy. Bola to veľmi pomalá skladba, na začiatku ktorej sa niesli 3 tóny, znelo to ako zvony a do toho spieval muž (anglicky), ale veľmi pomaly a nežne. Je to dosť dlhá skladba, viac sa hrá, ako spieva. Počúvala som ju tento rok na dovolenke. Už neviem na koho sa mám obrátiť, je to tvrdý oriešok, ale možno sa niekto nájde, komu sa páči tiež. Ďakujem

Aspoň na nejaké slová si z nej nespomenieš? Trebárs refrén...
ejuska20
23.08.11,09:01
Nič, naozaj nič si nepamätám. Ale ďakujem za snahu.
misik23
23.08.11,19:26
ahojte hladam pesnicku asi nieje sanca ze zistime ale tak skusim, je z 80 - 90 rokov, zahranicna, myslim ze anglicka ale niesom si ista, pamatam sa ze sa nato tancovalo v tanecnom kruzku, spievaju to deti, alebo dieta, a zda sa mi ze sa tam aj take dieta smeje ale niesom si ista....ak by niekto vedel tak by som bola moc rada...dakujem :)
Chobot
23.08.11,21:40
ahojte hladam pesnicku asi nieje sanca ze zistime ale tak skusim, je z 80 - 90 rokov, zahranicna, myslim ze anglicka ale niesom si ista, pamatam sa ze sa nato tancovalo v tanecnom kruzku, spievaju to deti, alebo dieta, a zda sa mi ze sa tam aj take dieta smeje ale niesom si ista....ak by niekto vedel tak by som bola moc rada...dakujem :)

Tak takých môžu byť desiatky, len tak pár na ukážku:

http://www.youtube.com/watch?v=urOxLy22kfw

http://www.youtube.com/watch?v=M_4BChjow4s&feature=related

Treba trochu viac info, aspoň pár slov z textu.