renataj
20.06.11,09:17
Má niekto skúsenosti so značkou FAGOR? Hlavne myčka,rúra a varná doska?
bubkoch
20.06.11,07:31
ja som kdesi cital dost nazorov na to ze najspolahlivejsie znacky su Elektrolux, Bosh a AEG.
To sa mi tak vrylo do pamäti ze som nedavno pocas rekonstrukcie celu kuchynu vybavil Elektrolux a Bosh (kedze AEG su nenormalne drahe) :D
Ľubomír
20.06.11,15:45
Má niekto skúsenosti so značkou FAGOR? Hlavne myčka,rúra a varná doska?

Pred nedávnom som kúpoval práčku Fagor. V predajni stáli vedľa seba dve práčky navlas rovnaké. Fagor a Bsch. Rozdiel v cene bol asi 150€. Obidve práčky sa robia na jednej linke, ale majú dve označenia a aj dve ceny. Takže zvíťazila pračka Fagor. Je super.
mexico
22.06.11,10:51
si si isty? ja viem tak ze Fagor je samostatna Spanielska znacka, Bosch a Siemens su dvojicky ktore sa lisia iba nalepkami :)
ale mozno sa mylim, rad sa necham poucit
srska
22.06.11,10:58
a ešte je miele:)
Gabi03
22.06.11,11:33
Ja mám.
Ľubomír
22.06.11,15:46
si si isty? ja viem tak ze Fagor je samostatna Spanielska znacka, Bosch a Siemens su dvojicky ktore sa lisia iba nalepkami :)
ale mozno sa mylim, rad sa necham poucit

Veď si nájdi na nete. Ano som si istý. Videl som tie práčky stáť vedľa seba Viem, že Fagor je španielká značka, ale na mojom tvrdení to nič nemeni. Fec-1105T, Nájdi si k tomu dvojičku od f. Bosch.
bubkoch
22.06.11,15:56
Veď si nájdi na nete. Ano som si istý. Videl som tie práčky stáť vedľa seba Viem, že Fagor je španielká značka, ale na mojom tvrdení to nič nemeni. Fec-1105T, Nájdi si k tomu dvojičku od f. Bosch.

neviem, mozno sa mylim, ale to ze si ich videl vedla seba nemusi znamenat ze su rovnake ... moze sa v jednom montaznom zavode skladat viacero znaciek, ale pre kazdeho vyrobcu sa to sklada z inych komponentov :)
merci211
22.06.11,16:27
kludne fagor
Ľubomír
23.06.11,15:44
neviem, mozno sa mylim, ale to ze si ich videl vedla seba nemusi znamenat ze su rovnake ... moze sa v jednom montaznom zavode skladat viacero znaciek, ale pre kazdeho vyrobcu sa to sklada z inych komponentov :)

Pozri, nejdem ťa presviedčať. Keď tvrdím, že boli rovnaké vzhľadom a parametrami, tak nekecám. Ver, alebo nechaj tak. Namiesto toho vypísovania si si to mal vygoogliť a bolo by po vtákoch.
Daniela1010
23.06.11,16:35
Dva roky používam vstavanú elektrickú rúru Fagor, vstavanú plynovú dosku Fagor a takisto výsuvný digestor Fagor. Doteraz žiadne problémy, kuponvané cez internet, akurát plynová doska si vyžaduje častejšiu údržbu, pretože je akože ,,antikorová,, neviem presne názov toho materiálu a vidno na nej každú kvapku vody, ktorá tam zaschne. Po každom varení vydrhnem a tak sa mi aspoň nemôže stať, že ju zanedbám.:D
renataj
25.06.11,08:13
Preto som sa pýtala na zn.Fagor lebo som si vyhliadla super trúbu Fagor Epoca.Nakoľko nová kuchyňa bude rustikálna,tak táto trúba sa mi tam super hodí.Má niekto tú el.trúbu Epoca?? Ak áno,bola by som rada keby sa podelil o svoje skúsenosti.Ďakujem
pivko
25.06.11,14:22
Ja mám rustikálnu kuchyňu http://www.sconto.sk/sk/produkty/kuchyne/romantica-2487250-xx
a kúpil som do nej spotrebiče Gorenje v takej istej farbe rúru aj varnú dosku s vok horákom.
DanielaSL
25.06.11,15:01
Preto som sa pýtala na zn.Fagor lebo som si vyhliadla super trúbu Fagor Epoca.Nakoľko nová kuchyňa bude rustikálna,tak táto trúba sa mi tam super hodí.Má niekto tú el.trúbu Epoca?? Ak áno,bola by som rada keby sa podelil o svoje skúsenosti.Ďakujem

Aj ja mám rustikálnu kuchyňu a zapadla mi do nej značka Nardi.....mám varnú dosku aj rúru... super údržba....nemenila by som za nič iné....a sú rôzne farby..teda aspoň vtedy boli keď sme to pred dvomi rokmi kupovali....
http://www.nardi.sk/spotrebice/rury/vstavane-rury-rustikalne
zena77
09.08.11,10:28
záleží ako sa vydarí.... už aj opravár povedal, že to nie je to čo bývalo...
kúpila som nový výrobok a nešiel .... Elektrolux práčka, Baumatic - umývačka,
umývačku som si zobrala inú značku - ( Zanussi )
ale práčku som chcela takú istú - Elektrolux
najskôr sa mi to stalo s umývačkou - opravár ma upozornil že baumatic má dobré rúry na pečenie, varné dosky... ale umývačky EEEEE, preto som sa rozhodla pre Zanussi ( Zanusii - umyje čo zahnusím :D ) vyrába to Elektrolux.