Barbara
24.06.11,06:17
krasny vecer vsetkym... :) tak neviem komu narychlo odpovedat (idem sa venovat...) :o cely den som bol v praci...:rolleyes:

tak napr. stanko, ak zozenies nejaky kseft - daj vediet (baby nepotrebuju krasu ale skusenosti - a ak by si "uplne nahodou"zlyhaval, tak to zakecaj - ja to bezne takto robim... :D )

timka1: som aky som - krasny, mlady, skromny, pravdovravny :D:D:D

barbora: tak ak by bola nejaka sluzobka, urcite sa zastavim... (ozaj :rolleyes: odkial si...? naplanujem nieco...:D)

a inak dalej kecajte - dobre sa to cita - vyborny relax... ;)

PS: este k tomu pocasiu... ako to ten rytmus spieva " pocasiu uz riadne .ebe ..."



súhlasím , bývam ....viď môj profil, takto verejne ti to nempoviem:D:D:D
Barbara
24.06.11,04:32
mimotemymimotemya to ""vyriešené ""nemchápem, akým právom zahlasuje niekto v tej ktorej téme :cool:, mám na mysli túto konkrétnu tému. keď nie som zvedavá na nejakú tému, nebudem to čítať nieto aby som hlasovala za "" vyriešené """ nechám tému témou pre diskutujúcích. koho to nezaujíma nech si to nečíta. a nech sa nemieša do iných, boli tu na Porade aj také témy ktoré sem naozaj nepatrili, napr. o politike, kde sa vadili o stošesť, to vtedy nezaujímalo nikoho a túto tému, ktorá je fakt na odľahčenie, tak sa tu budú miešať?:cool: to nech sa admin vyjadrí, či je táto téma na uzamknutie.
považujem tú možnosť""" vyriešené""" za blbosť, lebo keď chcem tak si založím znovu tú tému a basta
Oliwa
24.06.11,05:27
baby a čo ste sa tak pustili do stenlyho - od včera od 16-tej tu neni - nemôže sa brániť:mad:

Srska, a Ty si čo jeho - advokát?
Nemboj, však on sa vráti a všetkým to tu zráta...
Dobří holuby se vracejí...
srska
24.06.11,05:33
Srska, a Ty si čo jeho - advokát?
Nemboj, však on sa vráti a všetkým to tu zráta...
Dobří holuby se vracejí...
dúfam:)
stenly: tak im to tedy nandej:)
Stanislav 1975
24.06.11,05:39
Oliva, danushka Stankova manželka ho jednoducho "odstrihla" z Porady. To bol iný fofr na Porade, na to je aj nadmerná potencia krátka:D:D:D A keď sa Stanko bude ešte chvíľu núkať, že vezme cudzie role do árendy, odstrihne ho /odstrihne mu?/ zas :D:D:D

Ale nie- nkto ma neodstrihol, len po 17 hod. už nemám nárok na pc- to už nabiehajú moji chuliši a hrajú hry:), a keď poviem, že musím niečo cez pc vybaviť, keď volá klient,tak malý povie- oco, to si mal už mať dávno vybavené...:D

AD Oliwa- Oliwka, prosím ťa nezáviď Barbare...a aj mne ,že som chytil kšeft..., lebo tak to vyzerá,že závidiš...:cool:
Oliwa
24.06.11,06:10
Stanko, neviem, ako si prišiel k takému záveru... Neboj, nezávidím - nemám totiž čo...
Kazu
24.06.11,06:12
Ale nie- nkto ma neodstrihol, len po 17 hod. už nemám nárok na pc- to už nabiehajú moji chuliši a hrajú hry:), a keď poviem, že musím niečo cez pc vybaviť, keď volá klient,tak malý povie- oco, to si mal už mať dávno vybavené...:D

AD Oliwa- Oliwka, prosím ťa nezáviď Barbare...a aj mne ,že som chytil kšeft..., lebo tak to vyzerá,že závidiš...:cool:

Stanko, tvoji sokolíci ti právomoci vymedzujú dnes, ale ja myslím ten deň D kedy ste si doma nicky delili a my sme mali tú česť na Porade Stanislava 1975 osobne privítať :D Pamätáš tú sledovanosť?:D:D:D
Oliwa
24.06.11,06:19
Zuzi, tiež si myslím, že sa len tvári, že nevie, o čom točíš a takto to premostil... Ale neva... Však najlepšia obrana je útok...
Stanislav 1975
24.06.11,06:54
Stanko, tvoji sokolíci ti právomoci vymedzujú dnes, ale ja myslím ten deň D kedy ste si doma nicky delili a my sme mali tú česť na Porade Stanislava 1975 osobne privítať :D Pamätáš tú sledovanosť?:D:D:D

Ale však dobre si pamatám, i keď je to už 3,5 roka
Som tu už 3,5 roka, 3,5 roka diktujem tak ako Stalin-poradou stále leziem na nervy falošným- stále im odkazujem, aby si na Stanislava 1975 zvykali...
Som hrdý poraďak, hrdý včera, hrdý dnes-píšem na poradu vždy len text, ktorý háji moju česť-moje meno stúpa v rebríčku, porada je moj ramadán-veľa ľudí na mňa pení a svoj postoj ku mne mení, mňa však teší že som poctivý člen porady...
Týmto pozdravujem všetkých, ktorí podkopli mi trám-doteraz ich hnevá, že nenastal moj pád..
Tužili po tom a verili že nastane moj pád, bol si moj kat- dnes sa nazývaš sestra, brat
Vďaka vám, ktorí ste mi ukázali chrbty, nehnevám sa na Vás, ale pre mňa ste mrtví...
Stanislav 1975
24.06.11,07:13
Ale však dobre si pamatám, i keď je to už 3,5 roka
Som tu už 3,5 roka, 3,5 roka diktujem tak ako Stalin-poradou stále leziem na nervy falošným- stále im odkazujem, aby si na Stanislava 1975 zvykali...
Som hrdý poraďak, hrdý včera, hrdý dnes-píšem na poradu vždy len text, ktorý háji moju česť-moje meno stúpa v rebríčku, porada je moj ramadán-veľa ľudí na mňa pení a svoj postoj ku mne mení, mňa však teší že som poctivý člen porady...
Týmto pozdravujem všetkých, ktorí podkopli mi trám-doteraz ich hnevá, že nenastal moj pád..
Tužili po tom a verili že nastane moj pád, bol si moj kat- dnes sa nazývaš sestra, brat
Vďaka vám, ktorí ste mi ukázali chrbty, nehnevám sa na Vás, ale pre mňa ste mrtví...
Ale najma ďakujem všetkým Vám, ktorí ste tu po celý čas so mnou.a v ťažkých chvíľach mi pomáhate zdolávať bolesť- bez vás by to tu nebolo ono, vy ste pohonom mojích kolies...
Ostali ste pri mne, aj keď písali klamstvá, no vy ste neuverili , nepresvedčili vás ničím, a to si hrozne cením
Som šťastný, že kopu z Vás som spoznal na stretkách, alebo ešte spoznám, alebo spoznal som Vás ale nepamatám, je vás celý zoznam...
buchač
24.06.11,10:04
Ale však dobre si pamatám, i keď je to už 3,5 roka
Som tu už 3,5 roka, 3,5 roka diktujem tak ako Stalin-poradou stále leziem na nervy falošným- stále im odkazujem, aby si na Stanislava 1975 zvykali...
Som hrdý poraďak, hrdý včera, hrdý dnes-píšem na poradu vždy len text, ktorý háji moju česť-moje meno stúpa v rebríčku, porada je moj ramadán-veľa ľudí na mňa pení a svoj postoj ku mne mení, mňa však teší že som poctivý člen porady...
Týmto pozdravujem všetkých, ktorí podkopli mi trám-doteraz ich hnevá, že nenastal moj pád..
Tužili po tom a verili že nastane moj pád, bol si moj kat- dnes sa nazývaš sestra, brat
Vďaka vám, ktorí ste mi ukázali chrbty, nehnevám sa na Vás, ale pre mňa ste mrtví...


Ale najma ďakujem všetkým Vám, ktorí ste tu po celý čas so mnou.a v ťažkých chvíľach mi pomáhate zdolávať bolesť- bez vás by to tu nebolo ono, vy ste pohonom mojích kolies...
Ostali ste pri mne, aj keď písali klamstvá, no vy ste neuverili , nepresvedčili vás ničím, a to si hrozne cením
Som šťastný, že kopu z Vás som spoznal na stretkách, alebo ešte spoznám, alebo spoznal som Vás ale nepamatám, je vás celý zoznam...

...čistá potencia .......či nadmerná ???...kto vie , ten odpovie.... ;)
arizona
24.06.11,10:09
Ale najma ďakujem všetkým Vám, ktorí ste tu po celý čas so mnou.a v ťažkých chvíľach mi pomáhate zdolávať bolesť- bez vás by to tu nebolo ono, vy ste pohonom mojích kolies...
Ostali ste pri mne, aj keď písali klamstvá, no vy ste neuverili , nepresvedčili vás ničím, a to si hrozne cením
Som šťastný, že kopu z Vás som spoznal na stretkách, alebo ešte spoznám, alebo spoznal som Vás ale nepamatám, je vás celý zoznam...
Stanko,pekne vyznanie. Aj my sme radi, ze ta tu mame :):):)
Len rozmyslam, preco prave v teme o nadmernej potencii.:confused:;)
Nieco mi uniklo ? :confused::D:---:D
Kazu
24.06.11,12:27
Stanko,pekne vyznanie. Aj my sme radi, ze ta tu mame :):):)
Len rozmyslam, preco prave v teme o nadmernej potencii.:confused:;)
Nieco mi uniklo ? :confused::D:---:D

Lebo občas to tu pekne roz/po/tentoval:D:D:D
osky
24.06.11,16:30
Stanko mal asi slabu chvilu,ale ocenujem snahu o basnicku.si super a nenechaj sa nicim vytocit!!!!
kyblik
24.06.11,17:14
Ale však dobre si pamatám, i keď je to už 3,5 roka
Som tu už 3,5 roka, 3,5 roka diktujem tak ako Stalin-poradou stále leziem na nervy falošným- stále im odkazujem, aby si na Stanislava 1975 zvykali...
Som hrdý poraďak, hrdý včera, hrdý dnes-píšem na poradu vždy len text, ktorý háji moju česť-moje meno stúpa v rebríčku, porada je moj ramadán-veľa ľudí na mňa pení a svoj postoj ku mne mení, mňa však teší že som poctivý člen porady...
Týmto pozdravujem všetkých, ktorí podkopli mi trám-doteraz ich hnevá, že nenastal moj pád..
Tužili po tom a verili že nastane moj pád, bol si moj kat- dnes sa nazývaš sestra, brat
Vďaka vám, ktorí ste mi ukázali chrbty, nehnevám sa na Vás, ale pre mňa ste mrtví...

Ale najma ďakujem všetkým Vám, ktorí ste tu po celý čas so mnou.a v ťažkých chvíľach mi pomáhate zdolávať bolesť- bez vás by to tu nebolo ono, vy ste pohonom mojích kolies...
Ostali ste pri mne, aj keď písali klamstvá, no vy ste neuverili , nepresvedčili vás ničím, a to si hrozne cením
Som šťastný, že kopu z Vás som spoznal na stretkách, alebo ešte spoznám, alebo spoznal som Vás ale nepamatám, je vás celý zoznam...


:eek: sanka dolu sefe... :D si sa inak odbavil... ;)
Oliwa
24.06.11,18:57
Ale však dobre si pamatám, i keď je to už 3,5 roka
Som tu už 3,5 roka, 3,5 roka diktujem tak ako Stalin-poradou stále leziem na nervy falošným- stále im odkazujem, aby si na Stanislava 1975 zvykali...
Som hrdý poraďak, hrdý včera, hrdý dnes-píšem na poradu vždy len text, ktorý háji moju česť-moje meno stúpa v rebríčku, porada je moj ramadán-veľa ľudí na mňa pení a svoj postoj ku mne mení, mňa však teší že som poctivý člen porady...

Ramadán (Arabsky: رمضان ) je deviatym mesiacom roka podľa islamského lunárneho kalendára. Podľa tradície v tomto mesiaci boli zjavené prorokovi Mohamedovi prvé verše Koránu - posvätnej knihy Islamu. Saúm - pôst počas ramadánu je jedným z Piatich pilierov islamu. Moslim je povinný počas denných hodín zdržať sa akéhokoľvek jedenia, pitia, fajčenia alebo súlože. Pretože islamský lunárny kalendár je o 11 až 12 dní kratší oproti slnečnému roku, je Ramadán pohyblivý voči ročným obdobiam. Presný dátum jeho začiatku súvisí s prvým pozorovaním Mesiaca po nove v danej lokalite.

Tohto všetkého sa vzdávaš kvôli Porade? :eek::rolleyes::D:D:D To by som nepovedala na žiadneho poraďáka...Tak to fakt sánka dolu, šéfe... ;):)
kyblik
24.06.11,19:37
Ramadán (Arabsky: رمضان ) je deviatym mesiacom roka podľa islamského lunárneho kalendára. Podľa tradície v tomto mesiaci boli zjavené prorokovi Mohamedovi prvé verše Koránu - posvätnej knihy Islamu. Saúm - pôst počas ramadánu je jedným z Piatich pilierov islamu. Moslim je povinný počas denných hodín zdržať sa akéhokoľvek jedenia, pitia, fajčenia alebo súlože. Pretože islamský lunárny kalendár je o 11 až 12 dní kratší oproti slnečnému roku, je Ramadán pohyblivý voči ročným obdobiam. Presný dátum jeho začiatku súvisí s prvým pozorovaním Mesiaca po nove v danej lokalite.

Tohto všetkého sa vzdávaš kvôli Porade? :eek::rolleyes::D:D:D To by som nepovedala na žiadneho poraďáka...Tak to fakt sánka dolu, šéfe... ;):)

A JE TO VONKU!!!

Len som Stanko necakal, ze sa takto prekecnes. Teraz si budu mysliet, ze len kvoli porade sa Ti hromadia prebytocne hormony a nejaky dobry kamos Ti "mozno" moze skusit najst cez poradu pomoc... :o Tak z tohoto sa budes tazko vykrucat...:rolleyes: