danoBA
20.06.11,20:42
zdravim, ako sa dostanem z Nitry do Rudna nad Hronom ale nechcem ísť po dialnici....da sa po nejakej starej ceste?
felix1
20.06.11,20:05
Je na to auto mapa SR , alebo taka zazracna stranka http://maps.google.com . Ak to ani tam nenajdes, je to peso asi 50km vychodne od Nitry :)
220870
21.06.11,03:07
Vlakom.
bancanka
21.06.11,06:02
z nitry do zlatych moraviec --- neviem ci ide tade nejaka stara cesta ale skor asi dialnica, ale na 100% sa da ist zo zlatych moraviec starou cestou na malu lehotu a z tade do novej bane. z novej bane starou cestou do rudna nad hronom. cize od moraviec az po rudno sa da ist pekny kus cesty po starej ceste a nie po dialnici (cize aj na bicykloch), atd atd.....
ivka70
21.06.11,06:11
Upresnim, smerom na juh okolo NR nie je dialnica, ide tadial rychlostna cesta R1.
Ta zatial medzi NR a ZM neexistuje, len sa stavia.
A aj keby uz dostavana bola, stale sa da NR - ZM cez dediny (cez Jelenec) urobit aj mimo hlavnej cesty.
A potom v ZM smer Mala a velka Lehota cez hory prides na Novu Banu a odtial do Rudna ....
danoBA
21.06.11,08:17
Do Zlatych Moraviec viem ze sa da ist normalnou cestou bez spoplatnenie, len za Zlatymi Moravcami viem ze sa stavala dilanica smerom na BB a nerad by som na nu nabehol bez dialnicnej znamky :) tak vravite ze zo ZM sa da pekne dosatt az do Rudna? inac zatial vdaka
ivka70
21.06.11,16:53
Do Zlatych Moraviec viem ze sa da ist normalnou cestou bez spoplatnenie, len za Zlatymi Moravcami viem ze sa stavala dilanica smerom na BB a nerad by som na nu nabehol bez dialnicnej znamky :) tak vravite ze zo ZM sa da pekne dosatt az do Rudna? inac zatial vdaka

Da sa, ale nemozes pokracovat po ceste 1.triedy ako si asi zvyknuty.
musis vojst do Zlatych Moraviec (nie prejst po hlavnej ceste ponad ne) a tam ist smer Topolcianky, potom Lehota a Nova Bana ..je to taka cesta, hrkotalka, cez hory, ziaden luxus :)
bancanka
22.06.11,05:37
žiaden luxus, ale aspoň pekná príroda a možno spoznáš iný kraj :-))
danoBA
24.06.11,10:34
žiaden luxus, ale aspoň pekná príroda a možno spoznáš iný kraj :-))

sik toto som potreboval vediet