1236Lenca
21.06.11,06:09
Prosím Vás nemáte niekto vzor tejto dohody?
V ktorom zákone zákonníka práce je táto dohoda rozobraná?
Ďakujem
VERONIKA6
21.06.11,04:14
Mila123
21.06.11,04:16
§ 223 a 227 ZP
wesna
05.08.11,06:52
Ahojte, viete mi niekto poradiť??? som "zamestnana" formou dohody o brigadnicekj praci studentov na polovicny uvazok. vo firme vsak funguje pre mna dost zvlastna politika. napr. ak porusime nejake interne pravidla (neskore prichody, zabudneme odovzdat tyzdennu spravu, ap.), platime pokutu, a aj den volna si musime pytat uz tyzden dopredu. ked som sa pytala na dovolenku, t.j. tyzden volna, povedali mi, ze mi tolko volna nemozu dat. ako to vlastne je? dakujem za odpovede.
Tweety
05.08.11,09:12
Ahojte, viete mi niekto poradiť??? som "zamestnana" formou dohody o brigadnicekj praci studentov na polovicny uvazok. vo firme vsak funguje pre mna dost zvlastna politika. napr. ak porusime nejake interne pravidla (neskore prichody, zabudneme odovzdat tyzdennu spravu, ap.), platime pokutu, a aj den volna si musime pytat uz tyzden dopredu. ked som sa pytala na dovolenku, t.j. tyzden volna, povedali mi, ze mi tolko volna nemozu dat. ako to vlastne je? dakujem za odpovede.
Akosi si to napísala čudne, pri práci na dohodu nie je nárok na dovolenku, ani na voľno, nie si predsa zamestnancom na PZ, nemáš PP.
sophya
07.08.11,16:30
Ahojte, mozno to tu uz niekde je uvedene, ale som nenasla a sem sa tato otazka aj hodi... Tak by som sa chcela opytat, ze ked pracujem na dohodu o brigadnickej a odpracujem hodiny vo sviatok (alebo cez vikend), ci mi budu preplatene ako klasicke hodiny odpracovane v pracovnom case, alebo mam narok aj na priplatok? Myslim, ze nie, ale nie som si ista...
Vopred velmi pekne dakujem za odpoved.
KEJKA
07.08.11,16:35
nemáš nárok na príplatky, máš stanovenú odmenu za vykonanú orácu a tá ti patrí.
sophya
08.08.11,18:07
nemáš nárok na príplatky, máš stanovenú odmenu za vykonanú orácu a tá ti patrí.
Dakujem za rychlu odpoved :)