Drahoša
21.06.11,13:21
Dobrý deň,
určite ste počuli práve prebiehajúcu reklamu na exluzívnu zľavu na okná v spolupráci s spp, dnes mi poslali ponuku (mimoch. po 6 dnoch) a čo sa dalo čakať, čistý ošmek. Navýšili cenu okna a potom z nej akože dali tú exluzívnu zľavu 50%. tak ma to rozčulilo, čo sa tu deje nie je normálne. Mala som už 3 cenové ponuky vypracované od roznych dodavateľov, ktoré sa + /- zhodovali, možno keby ich nemám tak sa nechám dobre ogabať. Ja lenže aj takáto skúsenosť, ktorá ma maximálne vytočila.
Dvakrát meraj a raz rež......
misstka
21.06.11,11:29
som si myslela že to tak bude. to je tak isto ako zo zľavami na okná u ostatných výrobcov plastových okien, ak majú napríklad 50 percentnú zľavu tak cena za okná bude rovnaká ako vtedy, kedy nemali žiadne zľavy, lebo tá zľava je vymyslená a len dajú nereálnu pôvodnú cenu.
Miloš+
21.06.11,14:04
Za 6 dní? To v tvojom prípade bola priam raketová rýchlosť, mne robili cenovú ponuku 3 týždne. A cena? Nebola zlá, ale dostal som aj výhodnejšie ponuky.
matteo
23.06.11,17:31
Ja som si tiez nechal vypracovat cenovu ponuku od firmy, ktora na tejto "akcii" spolupracuje. Ponuku som dostal na druhy den a cena bola na prvy pohlad oproti ostatnym neakciovym vyrobcom velmi zaujimava. Dnes rano som s nimi takmer spisal objednavku a zmluvu, ale (nastastie) som nemal so sebou hotovost na zalohu a fakturu za plyn. Dnes poobede mi totiz prisli dalsie dve ponuky od dalsich neakciovych vyrobcov a ajhla, cena je cca o 13€ nizsia aj bez akcie ako uz "akciovych" okien. Takze asi tak ;) Akoze cenovy rozdiel to nie je velky, ale aspon vidno ako ludi namotavaju na rozne vyhodne "akcie". Mam sto chuti napisat o aku firmu sa jedna! :mad:
video1983
23.06.11,17:34
daj
day
23.06.11,18:14
napis
matteo
23.06.11,19:44
AROW Kosice... inak kompletny zoznam participujucich vyrobcov okien je na stranke SPP. Je to excelovska tabulka, da sa stiahnut, ale neviem tu dat link :(