mzdarka renca
21.06.11,18:35
Ahojte,
robí, alebo robil niekto v mzdovom programe SAP?
ivka70
21.06.11,16:48
Urcite je kopec ludi, co robia mzdy v SAP.
SAP na mzdy pouziva napr. VsZP, Ministerstvo vnutra. Ikea, Kaufland, ..... atd.
mzdarka renca
21.06.11,16:58
Urcite je kopec ludi, co robia mzdy v SAP.
SAP na mzdy pouziva napr. VsZP, Ministerstvo vnutra. Ikea, Kaufland, ..... atd.

to viem Ivka a ďakujem za záujem, ale potrebujem niekoho konkrétneho, čo by bol ochotný so mnou spôsob a prácu v tomto softe konzultovať, alebo pri obrovskom šťastí, keby som mohla vidieť na vlastné oči systém tohoto programu, mne stačí len pol hodinka a manuál, nakoľko si stále myslím, že všetky mzdové programy sú na jedno kopyto (ovládam Softip, Datalock, Hour, Olymp,...) len s menšími kozmetickými zmenami a inými kódmi pri nahrávaní zmien do softu :).
evire
21.06.11,17:04
Pekny den,
ja pracujem v Sap -- neviem co Vas konkretne zaujíma
mzdarka renca
21.06.11,17:12
Pekny den,
ja pracujem v Sap -- neviem co Vas konkretne zaujíma

v podstate všetko, nakoľko som dostala výhodnú prac. ponuku, ale podmienka je ovládanie tohoto programu. Isto máte skúsenosti aj s iným mzdovým programom, tak by som pre začiatok potrebovala len info, resp. v čom je iný tento program a či je ľahko ovládateľný (mám na mysli prehľadnosť).
mzdarka renca
21.06.11,17:12
...a ďakujem
ivka70
21.06.11,17:36
Mam s tym dost skusenostiaj ja, ale co sa tyka ovladatelnosti, nie je to take uplne jednoduche a porovnatelne s programami, ktore su specialne vyvijane na slovenske (ci ceske) pomery.
SAP je medzinarodny program a teda je hodne vseobecny.
Zavisi od firmy, nakolko ho ma modifikovany a prisposobeny, ale v standarde je ovela chudobnejsi najma v reportingu ako Softip, Datalock, Hour, Olymp,..

Cize podla urovne implementacie to moze (ale aj nemusi) byt taky krok do stredoveku :)
Ale zasa, vsetko sa da naucit a kedze mas vela skusenosti ako mzdarka, prides do toho rychlo.
mzdarka renca
21.06.11,19:03
Mam s tym dost skusenostiaj ja, ale co sa tyka ovladatelnosti, nie je to take uplne jednoduche a porovnatelne s programami, ktore su specialne vyvijane na slovenske (ci ceske) pomery.
SAP je medzinarodny program a teda je hodne vseobecny.
Zavisi od firmy, nakolko ho ma modifikovany a prisposobeny, ale v standarde je ovela chudobnejsi najma v reportingu ako Softip, Datalock, Hour, Olymp,..

Cize podla urovne implementacie to moze (ale aj nemusi) byt taky krok do stredoveku :)
Ale zasa, vsetko sa da naucit a kedze mas vela skusenosti ako mzdarka, prides do toho rychlo.

..... tak sa mám na čo tešiť:)

mimotemy milujem výzvy;):D
srska
21.06.11,19:51
..... tak sa mám na čo tešiť:)

mimotemy milujem výzvy;):D
tuto je zopár basic tutorials (http://www.sd-solutions.com/SAP%20HR%20Video%20Tutorials.html) stiahni a rozbaľ + spusti vo ff

(http://www.sd-solutions.com/SAP%20HR%20Video%20Tutorials.html)
mzdarka renca
21.06.11,20:02
ďakujem
Iveta Matlovičová
18.02.13,08:55
ahoj všetkým, prosím poradiť - úplne jednoduchý návod, ako mám vytiahnuť zo SAPu, že zamestnanec XY má platový tarifu xy eur (potiaľ viem), ale že posledná úprava platovej tarify platí od dd.mm.rrrr - od konkrétneho dátumu (Plat nahrávam v IT 8),

ako tam dostať ten dátum ?
ďakujem
katkaeli
29.05.21,11:41
Dobry den. Este pracujete so SAPOM? Som zaciatocnik. Pracujem len 2 tyzdne a potrebovala by som nahodit opatovne zaradenie zamestnanca do PPV. Našla som uz v opatreniach aj tuto moznost no nechce ma pustit dalej ako po IT0008. Prosim o radu...vopred dakujem
ivka70
29.05.21,12:57
Poloz si samostatnu otazku, kladies otazku v komentari (co je proti pravidlam porady) a oslovujes niekoho, kto tu pol roka nabol....
katkaeli
29.05.21,13:22
Prepačte...už som tu dlho nebola...nebude sa to uz opakovat. Pekny den