IvetaH
22.06.11,06:12
Dobré ráno,
sociálka firme vyrúbila penále za oneskorené úhrady poistného. Pozerám na to a zistila som, že vo výkazoch bol nesprávne uvádzaný dátum výplaty. Uvedené je 16. ale 2 zamestnanci (z celkom 7) majú výplatný termín dohodnutý na 30. deň v mesiaci. Tak na výkaze mal byť uvdený dátum 30.
Chybu ani tak nemá mzdová, pretože jej to nikto neoznámil. Rozmýšľam nad tým, že ak podám za celý rok opravné výkazy, že by som prepočítala to penále a požiadala o zníženie z dôvodu chybných údajov vo výkazoch. Myslíte, že má cenu vôbec sa zaoberať znížením penálov od sociálky? Nemám s nimi skúsenosť, ešte som penále nemala.
Ďakujem.
Airamz
22.06.11,04:22
Dobré ráno,
sociálka firme vyrúbila penále za oneskorené úhrady poistného. Pozerám na to a zistila som, že vo výkazoch bol nesprávne uvádzaný dátum výplaty. Uvedené je 16. ale 2 zamestnanci (z celkom 7) majú výplatný termín dohodnutý na 30. deň v mesiaci. Tak na výkaze mal byť uvdený dátum 30.
Chybu ani tak nemá mzdová, pretože jej to nikto neoznámil. Rozmýšľam nad tým, že ak podám za celý rok opravné výkazy, že by som prepočítala to penále a požiadala o zníženie z dôvodu chybných údajov vo výkazoch. Myslíte, že má cenu vôbec sa zaoberať znížením penálov od sociálky? Nemám s nimi skúsenosť, ešte som penále nemala.
Ďakujem.
Aj ja prajem dobré ráno.
Moje skúsenosti so Sociálkou sú také, že dôležitý je dátum výplaty uvedený na registračnom liste zamestnávateľa, ktorý sa dával pri registrácii zamestanávateľa alebo prípadné následné zmeny týchto údajov. Takže v prvom rade by som overila tento údaj.
Aj ja mám skúsenosť, že Sociálka teraz "trestá" práve tých, ktorí vzorne platia, hoci relatívne neskoršie. U nás to bolo za 2-4 dni po termíne za asi 4 mesiace - tiež sme si mysleli, že termín výplat máme nahlásený k 30.v mesiaci. Hneď sme vybavili zmenu termínu a odvtedy je už všetko v poriadku.