Roman1
12.01.06,08:20
Je vianočný pozdrav s logom formy daňový náklad.
liba2
12.01.06,07:22
Je vianočný pozdrav s logom firmy daňový náklad.Ano, je ........
Tweety
12.01.06,07:23
Je vianočný pozdrav s logom formy daňový náklad.
Je to daňovo uznaný náklad,účtujeme 501AE.;)
Simonab
12.01.06,07:24
A obyčajný, bez loga, ktorý posiela firma svojim obchodným partnerom?
Vladimír Ozimý
12.01.06,08:29
bez loga nejde o reklamny predmet....
Simonab
12.01.06,08:31
bez loga nejde o reklamny predmet....

Vďaka, myslela som si to, ale istota je guľomet.
alušik
12.01.06,09:13
Nam auditorka povedala, ze staci, ked je to napriklad opeciatkovane, nemusi tam byt LOGO vytlacene. A chcela by som vediet, ako by mi danovaci dokazovali, ci som to peciatkovala alebo nie. Ja budem tvrdit, ze ano, aj keby nie...
Simonab
12.01.06,09:22
Nam auditorka povedala, ze staci, ked je to napriklad opeciatkovane, nemusi tam byt LOGO vytlacene. A chcela by som vediet, ako by mi danovaci dokazovali, ci som to peciatkovala alebo nie. Ja budem tvrdit, ze ano, aj keby nie...

To ako myslíš, že by si to do tých daňovo uznaných výdavkov v pohode dala? Teraz si ma zasa nahlodala.
alušik
12.01.06,09:35
Ja by som to do vydavkov dala. Vazne to mam prekonzultovane z auditorkou... Vsak to logo tam nemusi byt priamo z tlaciarni vytlacene. Ja tie pozdravy tym "logom", cize peciatkou opatrim. A nech mi niekto tvrdi, ze to takto nemoze byt. Vsak preco by som mala za vianocne pozdravy platit viac len preto, ze tam chcem mat priamo logo vytlacene. Ja by som teda dokazala s danovakmi o tomto debatovat. Lenze ak myslis, ze si to nebudete vediet obhajit, tak potom to tam radsej nedavaj...;)