JaroSatori
22.06.11,15:26
Pre všetkých kto vlastní e-shop, podnikanie na internete, kto má zaujímavé informácie a chce ich povedať svetu je určený blog. Ako môže obyčajný blog na blogger.com zarobiť peniaze? Ako môže pomôcť e-shopu a podnikateľom vybudovať klientelu? Pozrite sa na to, aký efekt môže mať blog na Vaše podnikanie.

http://uspech-internet.blogspot.com/2011/06/ako-si-vytvorit-vlastny-blog-ako-na-tom.html
Dáša_
22.06.11,13:51
Prečítala som si tvoj článok o blogu. Len prosím ťa, keď píšeš o Google adsense, nezabudni sa zmieniť aj o povinnosti registrovať sa ako platiteľ DPH
dragan.michal
24.06.11,19:33
nič v zlom, ale v minulosti sa podobné príspevky mazali a teraz už nie?
video1983
24.06.11,19:38
preco sa mazali? len sa pytam, podla mna je to fajn
dragan.michal
25.06.11,09:06
Prečo neviem, ale ten článok je dosť mimo.

Nadpis: Blog- Marketingový nástroj pre e-shopy, podnikanie, ľudí

A v texte potom je, aby si tam človek bachol AdSense. Áno, na svoj blog, kde chcem propagovať svoj biznis si hodím reklamu AdSense (alebo inu) aby som nakoniec tych ludi poslal ku konkurencii.

Nechapem eshopy, ktory maju u seba reklamu AdSense alebo Etarget, ved to je chore. Horko tazko ich dostanu na svoj web a potom ich poslu prec. Tie reklamy sa zobrazujú na základe kľúčových slov, takze sa tam po vacsine zobrazuje reklama konkurencie. Co asi spravi navstevnik? Klikne na reklamu a ide ku konkurenci. Naposledy som takto videl eshop s pneumatikami a vizitkami. Bola tam dobrá reklama na konkurenciu tak som klikol a objednal u konkurencie.

Majitel eshopu tak dostal par centov za klik ale prisiel o navstevnika.

Cize clanok Ti nepomoze v podnikani, ale prave naopak. Pomoze Tvojej konkurencii, a to je dost velky FAIL.
negotiant
24.07.11,18:27
Ja uz som videl stranky realitnych kancelarii, ktore si dali adsense na webu a presmeruje to klienta na konkurencnu realitku.

Zarobi nejake haliere, ale pride o potencialneho klienta. :confused:
dragan.michal
24.07.11,19:02
to je este v pohode ;) horšie je ked ma niekde AdSense alebo Etarget nasadeny a pritom je tvorca webov :) to je uplny zabijak :D
JaroSatori
24.07.11,19:44
Prečo neviem, ale ten článok je dosť mimo.

Nadpis: Blog- Marketingový nástroj pre e-shopy, podnikanie, ľudí

A v texte potom je, aby si tam človek bachol AdSense. Áno, na svoj blog, kde chcem propagovať svoj biznis si hodím reklamu AdSense (alebo inu) aby som nakoniec tych ludi poslal ku konkurencii.

Nechapem eshopy, ktory maju u seba reklamu AdSense alebo Etarget, ved to je chore. Horko tazko ich dostanu na svoj web a potom ich poslu prec. Tie reklamy sa zobrazujú na základe kľúčových slov, takze sa tam po vacsine zobrazuje reklama konkurencie. Co asi spravi navstevnik? Klikne na reklamu a ide ku konkurenci. Naposledy som takto videl eshop s pneumatikami a vizitkami. Bola tam dobrá reklama na konkurenciu tak som klikol a objednal u konkurencie.

Majitel eshopu tak dostal par centov za klik ale prisiel o navstevnika.

Cize clanok Ti nepomoze v podnikani, ale prave naopak. Pomoze Tvojej konkurencii, a to je dost velky FAIL.


Ale ked nemas podnik, ani neponukas sluzby, iba pises o tom, co ta bavi, nevadi ti adsense na strankach. Kedze nic nepredavas. A ked si najdes este aj affiliate partnera, tak to moze byt velmi dobry biznis.

Affiliate marketing je velmi rozsireny na anglickom trhu. U nas to moc nefici. Inak poznam jednu stranku velmi uspesnej anglickej affiliate marketerky, ktora si tak zaraba aj 7000 dolarov mesacne. Chcek it www.2createawebsite.com a www.blog.2createawebsite.com je tam nesmierne vela super informacii.

Ale mas pravdu. Supnut si na e-shop alebo firemnu prezentaciu adsense je nesmierna hlupost...

Inak nemas nahodou adresu tu stranku s pneumatikami? pozrel by som si to.
netromik
03.08.11,11:44
Ja uz som videl stranky realitnych kancelarii, ktore si dali adsense na webu a presmeruje to klienta na konkurencnu realitku.

Zarobi nejake haliere, ale pride o potencialneho klienta. :confused:

Ked nemoze ziskat klienta tak aspon zarobi s Adsense. Idealne vsak by bolo potencialneho klienta odchytit (email) a neskor presvedcit. :)
netromik
03.08.11,11:46
Ale ked nemas podnik, ani neponukas sluzby, iba pises o tom, co ta bavi, nevadi ti adsense na strankach. Kedze nic nepredavas. A ked si najdes este aj affiliate partnera, tak to moze byt velmi dobry biznis.

Affiliate marketing je velmi rozsireny na anglickom trhu. U nas to moc nefici. Inak poznam jednu stranku velmi uspesnej anglickej affiliate marketerky, ktora si tak zaraba aj 7000 dolarov mesacne.

Ale mas pravdu. Supnut si na e-shop alebo firemnu prezentaciu adsense je nesmierna hlupost...

Inak nemas nahodou adresu tu stranku s pneumatikami? pozrel by som si to.

To nevadi, ze u nas to moc nefici, staci ked sa zameriame na krajiny kde to ide a hovori sa tam po anglicky :)
ricardoz
04.08.11,15:24
to je fail