evelien
12.01.06,09:03
Prosim, mate niekto k dispozicii vzor protokolu o odovzdani a prevzati diela? Ak by ste mali k odovzdaniu vytvorenej web-stranky, budem este radsej.
Zita5
12.01.06,09:17
Veď si ho môžeš napísať sama s odvolaním sa na zmluvu o dielo . Napr.

PROTOKOL o odovzdaní a prevzatí diela .

vyhotovený na základe Zmluvy odielo uzatvorenej dňa ......................... podľa prísl § ...... OZ medzi zmluvnými stranami :

Objednávateľ :


Zhotoviteľ :

Na základe Zmluvy o dielo uzatvorenej podľa OZ § ...... dnešným dňom t. j. ...........2006 zhotoviteľ odovzdáva objednávateľovi a objednávateľ prijíma zmluvne dohodnutý predmet diela / názov / .................................................. .
V čase odovzdania predmetu diela jeho stav je ........... / doplň podľa seba / a objednávateľ to dielo prijíma s nasledovným vyjadrením .................................................. ................................
/ tu by mal objednávateľ písomne vytknúť niečo čo sa mu nepozdáva alebo napísať , že zo zhotovením diela je spokojný súhlasí a toto dielo preberá /

V ............... dňa ....................

Podpis : Objednávateľa Podpis : zhotoviteľa

Zaťiaľ aspoň zhruba takto , aby si mala predstavu . To zmákneš aj sama .;)
evelien
12.01.06,09:29
Zmakla som to takto - hladala som, hladala a našla - na nete. Prikladam i pre ostatnych.
Zita5
12.01.06,09:30
:) Super ;) ;)
Manual
12.01.06,09:38
Zmakla som to takto - hladala som, hladala a našla - na nete. Prikladam i pre ostatnych. V prípade, že odovzdané dielo má určité vady a nedorobky, je vhodné aby sa tieto zaradili s poradovámi číslami do Prílohy k odovzdávaciemu protokolu. A ku každej vade vzájomne dohodnúť termín odstránenia.
Samozrejmosťou býva zápis o odstránení tej-ktorej závady. Toto všetko sa prikladá k odovzdávaciemu protokolu. Nikdy nedávaj nič na ústne vyhlásenie, že závada je odstránená.
Takto máš prehľad o postupnosti odstraňovania závad a všetko je preukazateľné.
Pekný deň...:)
Doplňam ešte, že na väčších stavbách sa písomne vyzýva na obhliadku odstránenia závady, kde sú prítomné obidve strany na mieste "činu"