andrea
23.06.11,12:29
Budem obchodovať s Ukrajinou, budem tam vyvážať drevo. Chcem sa spýtať ohľadom tankovania: je tam lacnejšia nafta, šofer bude tankovať na Ukrajine. Ako je to z vrátením DPH? V EU to mám poriešené Shell kartou. Prosím Vás aké skúsenosti mate vy? Ďakujem Vám.......
andrea
24.06.11,05:53
Prosíííííím prosííííím pomôžte - reagujte:Budem obchodovať s Ukrajinou, budem tam vyvážať drevo. Chcem sa spýtať ohľadom tankovania: je tam lacnejšia nafta, šofer bude tankovať na Ukrajine. Ako je to z vrátením DPH? V EU to mám poriešené Shell kartou. Prosím Vás aké skúsenosti mate vy? Ďakujem Vám.......
betka
26.06.11,19:19
My nevieme, aký je zákon o DPH na Ukrajine.

My vieme len to, ako by to bolo naopak. Ukrajinec tankuje u nás.
andrea
27.06.11,08:58
Prosíííím prosííím, neverím, že nikto nema skúsenosť...........prosíííííííííím
andrea
28.06.11,05:35
Prosím Vás to nikto na Slovensku nema takýto problém???? Prosím povedzte mi aspoň svoj názor alebo .......reagujte niejako:
Prosíííííím prosííííím pomôžte - reagujte:Budem obchodovať s Ukrajinou, budem tam vyvážať drevo. Chcem sa spýtať ohľadom tankovania: je tam lacnejšia nafta, šofer bude tankovať na Ukrajine. Ako je to z vrátením DPH (http://www.porada.sk/t7176-zakon-o-dani-z-pridanej-hodnoty-od-01-01-2011-a.html)? V EU to mám poriešené Shell kartou. Prosím Vás aké skúsenosti mate vy? Ďakujem Vám.......