monibo
12.01.06,09:06
Prosím Vás, som tu nová a chcela by som si stiahnuť predtlačené tlačivo na vystavenie faktúry. Účtujem v JU ručne. Doteraz som vypisovala faktúry na zakúpené tlačivá písacím strojom. Nemám účtovný program, ale faktúry by som si chcela vypisovať na počítači. Poradí mi niekto? Ďakujem!
lenkak
12.01.06,16:32
Na tomto linku si môžeš stiahnuť prílohu faktúra.doc.
http://www.porada.sk/t6742-p7-bankov-vpis.html
Džanka
25.08.06,12:49
Ahojte.
Snažila som sa tu nájsť, ako má vyzerať fa, ale nenašla som. Môžte mi prosím poradiť, či na fa majú byť rozpísané všetky fakturované položky jednotlivo, alebo stačí napísať jednou sumou s odvolávkou na dodací list, ktorý je súčasťou faktúry?
Ďakujem
duficek
25.08.06,13:12
staci na fakturu napisat napr:
Fakturacia dodavky podla dodacieho listu cislo XXXXX

pripadne faktura moze zaroven sluzit ako dodaci list, kde namiesto dodacieho listu vypises rovno fakturu s polozkami...zalezi od softu v akom robis...
abel
25.08.06,13:16
Prosím Vás, som tu nová a chcela by som si stiahnuť predtlačené tlačivo na vystavenie faktúry. Účtujem v JU ručne. Doteraz som vypisovala faktúry na zakúpené tlačivá písacím strojom. Nemám účtovný program, ale faktúry by som si chcela vypisovať na počítači. Poradí mi niekto? Ďakujem! Lenka, len som jej to trochu zjednodušila, ale je pravda, že na tej stránke nájde ešte oveľa viac tvojich zázrakov.
duficek
25.08.06,13:32
nebolo by lepsie hodit tie faktury do excelu a zaroven vyplnit aj vzorce na prepocet DPH a sumar? nech clovek nemusi mat v ruke kalkulacku ...
Džanka
26.08.06,06:48
Ďakujem za odpoveď.
Strašne ma mýli to, že naši dodávatelia /všetci/ mi dávajú aj DL s jednotlivými položkami aj FA s jednotlivými položkami.
warforak
11.09.06,15:14
Alebo stačí zohnať nejaký jednoduchý a lacný program na faktúry.
helo
16.02.09,17:30
evidencia faktúr
Peterika
18.02.09,21:20
............možno pomôže / myslím, že sa nachádza aj niekde tu na porade